Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Samponok

98% természetes összetevők, banán kivonattal, száraz hajra.

Vegán

Ár: 1000 FT , Eladó: KK95
Állapot: 2-szer használtam, elég kevés hiányzik belőle, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel és fizetés

pingu

2020. szeptember 21.

Annyira szerettem volna szeretni ezt a sampont.. A pakolása nagyon jó, de ez nekem semmit sem adott. Az amúgy is száraz és festett hajam még jobban szárította, és hajmosás után az illata sem tartott sokáig, pedig amikor vettem majdnem hasra estem tőle, hogy mennyire jó illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

wildrose

2020. szeptember 11.

Nagyon kellemes, bár kissé mű banános illatú, géles állagú hajsampon. Jól habzik, jól tisztít, de a szőkített hajamat kicsit szárította még a hajbalzsamjával együtt használva is. A hajpakolását is bevetve, összességében nem volt rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 11.

pont

2020. szeptember 9.

teljesen átlagos sampon, annyira semmilyen, hogy igazából nem is tudok róla mit írni. teszi a dolgát, de nem hidratál különösebben, kicsit viszont jobban zsírosodik tőle a haj. illatra nekem elég mű, nem az a kellemes banános. jó nagy kiszerelés, de esetemben ez hártány, mert annyira unom, hogy alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Yura

2020. augusztus 31.

Imádok mindent ami banános, ráadásul a hajpakolásról (amit szintén beszereztem, de még nem használtam) annyi jót hallottam, hogy gondoltam kipróbálom ezt is. Előljáróban tudni kell hogy nekem nagyon gyorsan zsirosodik a hajam, ez a sampon meg elvileg száraz hajra van, de már rengeteg zsíros hajra való cuccot kipróbáltam, egyik sem használt és mostanra eljutottam oda, hogy ha már tök mindegy mit kenek a hajamra, mert jobb nem lesz, legalább a lelkemnek legyen jó a hajmosás, és ezzel a samponnal ezt el is értem. Finom az illata, ami ráadásul nagyon sokáig megmarad a hajamban és bár elsőre nem, másodjára már nagyon jól habzik, amitől megkapom a tisztaság érzetemet.
Van egy szárító hatása (mint a legtöbb samponnak úgy általában), ezt aláírom, és nem is igazán értem, hogy akkor miért száraz hajra javasolják, de szerintem balzsammal vagy hajpakolással lehet ezt korrigálni, én a magam részérő viszont úgy vettem észre, hogy egy nappal tovább marad vállalható a hajam ennek a samponnak köszönhetően.
Igazából az egyetlen problémám vele az a Sodium Lauryl Sulfate, ami miatt érzékeny bőrűeknek szerintem jobb is kerülni, emiatt vacilálok hogy négy vagy öt csillagot adjak-e neki, szívem szerint 4.5 lenne, de jószívű vagyok szóval felfelé kerekítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Dd30

2020. augusztus 30.

Vékonyszálú, szőkített hajamat még jobban kiszárította. Egyáltalán nem vált be, sem a balzsam sem a pakolás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Ciánka

2020. augusztus 28.

A göndör hajamra sajnos nem vált be, nagyon szálltak és szétváltak tőle a tincseim. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Sunshinegirl

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 15.

Update: 2 hónapja használtam,most fogyott ki a flakon. Továbbra is a legjobb sampon amit próbáltam,biztos hogy újraveszem
A pakolást már használtam tavaly nyáron, és csodát tett a hajammal strandolások után, az illatát pedig imádtam.
Amikor megláttam hogy lett belőle sampon is,azonnal meg kellett vennem,a pakolással együtt!
Ma próbáltam ki először,strandolás utáni kócos,összetapadt hajamon. Ilyet samponnál még soha nem tapasztaltam!!😍😍
Teljesen olyan érzés volt mosás után,mintha már balzsamot,pakolást tettem volna rá,pedig nem is!! Szinte csúszott,omlott a kezemben a vizes hajam,egyszerűen egy csoda!!!
Az illata pedig annyira jó,hogy legszívesebben megettem volna😅
Ilyen jó samponom még soha nem volt! Még jövök updatelni,de úgy tűnik újravevős lesz😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Az illata pedig annyira jó,hogy legszívesebben megettem volna😅

indiigo

2020. augusztus 12.

Miután az előző samponom teljesen tönkretette a hajam és a fejbőröm is, valami természetesebb megoldást kerestem. Kismillió fórumos vélemény alapján ezt vettem, és első mosásra szerelem volt! Nagyjából 4 naponta mosom most a hajam, látszatra lényegesen javul. Ha elfogy a balzsamom, tuti megveszem abból is az ehhez tartozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

DoraArt

2020. július 31.

Nagyon szuper termék. Egy ideig rá voltam kattanva a hajszappanokra, hogy ne használjak annyi müanyag flakont, de sajnos 3-4 hónap alatt rettenetesen kiszárították a hajam úgyhogy muszáj volt váltanom. Ùgy gondoltam újrahasznositott müanyagflakonos sampon egy köztes megoldás. Együtt használom a balzsammal, és együttesen 1 hét alatt rendbetették a száraz, töredezett hajam. Nagyon kellemes tapintású, puha lett töle. Mindemellett finom illata is van, ami sokáig megmarad - sokkal tovább, mint bármelyik másik samponnál amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

bettireka

2020. július 26.

Nagyon szeretem, sokkal puhább lesz a hajam tőle, mint más samponoktól. Annak is nagyon örülök, hogy újrahsznosított és újrahasznosítható a flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid