Garnier

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbixd, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajformázók

Hajhab a dúsabb, bársonyos hatású hajért.

mimmike

2016. július 13.

Ez egy klassz hajhab. Kifújás után extra kemény, kicsit nehezen dolgoztam bele a hajamba, mert össze-vissza potyogott. Lehet nem kell annyira felrázni, mint ahogy én tettem. :) De nagyon jól fésülhető, szárítás előtt, közben és után sem válik ragacsossá, az illata is kellemes. A hajamnak szép tartást ad. Évek óta egy bizonyos hajhabot használtam, de nem bántam meg, hogy váltottam. Biztosan újravásárolom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Xylose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.