Garnier

Ár:   795 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncs, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

A Fructis Densify program összetétele ötvözi a természetes gránátalma-kivonatot és Fibra-Cylane-nal, amely bahatol a hajszálakba és belülről tölti fel azokat. Az új parabénmentes összetétel élettel teli tartást ad, a haj dúsabbnak hat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Thumpa84

2021. október 15.

vekony, picit tartastalan hajam szereti. elenk, fenyes szep tartasu minden mosas utan. kellemes illat csak extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

Pipere

2021. augusztus 7.

Ritkán találok olyan sampont ami annyira nem tetszik, hogy nem én használom el végül. Sajnos ez ilyen lett. A hajam állapotát közepesen jónak mondanám, a dúsítás és fény ráfér mindig de egyébként rendben van. Más samponokkal el is voltam eddig, kifejezetten tetszett pár hónapja milyen jó állapotban van épp, de ez... teljesen tönkretette: fénytelen, lapos és gyengébb lett, és sokkal hamarabb zsírosodik. A fodrászomnak is rögtön feltűnt, hogy mennyivel rosszabb a hajam. Az illata finom de ez már nem igazán segít rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

GabyReboot

2021. augusztus 6.

Sem elég fényes,sem tisztának nem éreztem hajamat amig ezt használtam.Természetes hullámosságát csökkentette tartás nélkül lógott a hajam.Balzsamja se jobb.Illata finom de nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

tundying

2020. augusztus 26.

Részemről megy az 5 csillag. Nem csodaszer, inkább olyan "biztonsági játékos". Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajamra krémes állaga ellenére is tökéletes volt, nem zsírosított. Az átlagos 3-4 napos hajmosást tudtam mellette tartani, balzsam használata nélkül is működik , dúsító hatású. Illata kellemes, bár nem marad meg egyáltalán. Sajnos a hajam egy idő után hozzászokik a samponokhoz, így váltanom kell, de a jövőben egy újabb körben biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

dora191919

2020. március 17.

Szegényemet úgy lepontozzák, pedig nekem ez a termék tette rendbe az eltört a hajamat. És iszonyat fényes lett tőle. 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

Noyko

2020. január 3.

Meglepődtem a sok negatív kommenten. Nekem egy átlagos samponként funkcionált, jó illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Formidable

2019. november 29.

Évek óta használom ezt a sampont, még a régi verziójával kezdtem, amit imádtam. Mikor megújult a teljes a Fructis termékcsalád, számomra csalódást okozott, mert a korábban jól bevált samponok többé nem akartak működni - köztük ez sem... Azóta eltelt rengeteg idő, és csak visszatértem hozzá, eleinte szimplán csak azért, mert a hajam sajnos egy idő után megszokja az aktuálisan használt samponomat és elkezd tőle zsírosodni - nos, mikor ez történt, akkor vettem elő ezt újra, aztán egy idő után ehhez is hozzászokott és (teljesen más termékcsaládba tartozó) sampont váltottam megint. Akkor tűnt csak fel, hogy a Densify mennyivel dúsabb hatást kölcsönzött a vékony szálú, lapos hajamnak. Úgyhogy rögös úton, de eljutottunk oda, hogy azt mondjam, számomra ez a termék bevált. Használtam a saját balzsamjával és másikkal is, de igazából nem látok különbséget. Én ajánlani tudom ezt a sampont, beváltja az ígéretét - talán nem csodaszer, de lehet, hogy olyan nincs is, ami minden hajproblémámat megoldaná, úgyhogy megkapja az 5 csillagot. :) (Ha találok nála jobbat, updatelek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Kriszta180222

2019. november 22.

Elég vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Pozitívum, hogy nagyon finom illata van, mintha tényleg jobb tartása lenne a hajamnak, viszont én is úgy vettem észre, hogy sokkal gyorsabban zsírosodik. El fogom használni, de voltak már sokkal jobb samponjaim is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

dottya

2019. március 8.

Brutálisan zsírosította a hajamat. Még csak nem is 1-2 nappal a hajmosás után kezdett lelepaulni, ragacsossá válni, hanem néhány órával száradás után. Majdnem egy teljes tubust elhasználtam, de a cél előtt feladtam és beszereztem egy másik sampont, mert vállalhatatlan volt vele a fejem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Vicus

2018. október 31.

Semmi különöset nem csinál a hajam állagával, viszont tény, hogy nem lapul le olyan könnyen a hajam. Viszont a fejbőröm nem szereti, 2-3 nap után viszket tőle. Nem veszem újra, babasamponok jobban beváltak. (Csomagolása tetszik, illata kellemes, de mindez hiába.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.