Garnier

Ár:   795 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncs, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

A Fructis Densify program összetétele ötvözi a természetes gránátalma-kivonatot és Fibra-Cylane-nal, amely bahatol a hajszálakba és belülről tölti fel azokat. Az új parabénmentes összetétel élettel teli tartást ad, a haj dúsabbnak hat.

dottya

2019. március 8.

Brutálisan zsírosította a hajamat. Még csak nem is 1-2 nappal a hajmosás után kezdett lelepaulni, ragacsossá válni, hanem néhány órával száradás után. Majdnem egy teljes tubust elhasználtam, de a cél előtt feladtam és beszereztem egy másik sampont, mert vállalhatatlan volt vele a fejem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Vicus

2018. október 31.

Semmi különöset nem csinál a hajam állagával, viszont tény, hogy nem lapul le olyan könnyen a hajam. Viszont a fejbőröm nem szereti, 2-3 nap után viszket tőle. Nem veszem újra, babasamponok jobban beváltak. (Csomagolása tetszik, illata kellemes, de mindez hiába.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Alicee4

2018. október 29.

Több használat után elkezdett viszketni és iszonyatosan korpásodni a hajam. Váltottam sampont és balzsamot is, remélem helyre jön a hajam és a fejbőröm, mert eddig sosem volt ilyen problémám (a termék használatáig). Mindenesetre, én hatalmasat csalódtam benne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Martina1330

2018. október 25.

Ilatta isteni az ára is tökèletes viszont nekem nem vált be nagyon viszket a fejem tőle ès korpás is lettem tőle. Amiòta ezt használom felvan állandòan töltődve a hajam amùgy sosem szokott ùgyhogy lekell cserèljem ezt a sampont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

k001

2018. október 16.

Sajnos nekem nagyon nem jött be. Egy szalmakazal lett tőle a hajam, fénytelen, tartástalan, és nagyon eresztette a festéket a második mosáskor, pedig ilyenkor (következő festés előtt egy héttel) már nem szokta egyáltalán. Ettől még lehet hosszú távon van vastagító hatása, én nem fogom kivárni. Lehet a balzsamjával együtt talán jó lehet, de festett hajra nekem nem válik be akkor se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

cicagerinc

2018. október 9.

Nagyon szeretem! Használom mellette a balzsamot és a hajpakolást is, mondjuk nem mindig mind a hármat, de más csak ezt a sampont használom, mert abszolút bevált a kevéske, lelapuló hajamra. Régen mosnom kellett hetente minimum kétszer, most volt, hogy 1 hónapban minden héten sikerült ugyanazon a napon megmosnom, és akkor is csak azért, mert már kezdett kicsit zsírosodni és korpásodni, a selymességéből semmit nem veszített ezáltal. Imádom az illatát, még 2 nap után is rendesen érezni lehet, szagolgatom is állandóan. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Szucsandrea1

2018. szeptember 25.

Régóta használom (több mint 1 éve). A hajam gyorsan zsírosodik és emiatt lelapul. Ha kétszer mosom át ezzel a samponnal, a 3 napot is kibírja. Visszatérő vendég nálam, az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Peach01

2018. június 29.

Nekem nagyon nem vált be! Viszeket tőle a fejbőröm, és kijöttek kis puklik, pattanások rajta. És szalmaszerűvè, lapossá teszi a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

tittus

2018. március 28.

Tök érdekes, mert csak úgy random vettem meg ezt a sampont, igazából csak váltósamponnak a festett hajra való Elséve-hez, ami számomra A SAMPON. Mint utólag kiderült, sokkal jobban bevált, mint az előbbi, pedig tényleg nem érdekelt, hogy dúsít-e vagy sem (rózsaszín és jó illata van, most legyen ez :D). Teljesen meglepődtem, mert nagyon könnyed, jól habzik és alaposan tisztít, és mosás közben is érzem, hogy puha a hajam. Persze jó az illata is, blablabla :D. Viszont a legjobban nem is azon döbbentem le, hogy tényleg dúsabbnak hat a hajam szárítás után, hanem hogy lassabban zsírosodik tőle! Én már évek óta letettem arról, hogy kitoljam a napokat, meg ilyenek, annak idején annyi mindent kipróbáltam és semmi sem használt... ennél a samponnál viszont valahogy szebb a hajam, van tartása, és plusz egy napot bír (amúgy nekem is hihetetlen). Szóval tuti újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Emmanora

2018. február 25.

Eddig 2 alkalommal használtam. Az első nap még elmegy, de utána úgy néztem ki, mint akit körbenyalt egy tehén. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.