Garnier

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

mandyy

2017. november 23.

Tavasszal vettem, alapból az OIL REPAIR 3 családot használom, de néha néha ezt is.Az illata isteni finom és tartós is, nekem bevált, bár csodákat nemtesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

panka987

2017. november 20.

Hát a kukába már csak nem dobom, de elég gyenge a teljesítménye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Hát a kukába már csak nem dobom, de elég gyenge a teljesítménye!

Era012

2017. október 29.

Anyukám adta nekem, nem az Ő hajtípusára való. Sokáig állt a szekrény mélyén, azt hittem valami gagyi, olcsó kis cucc. Hát egyáltalán nem! Remekül épolja a hajamat, az illata is nagyon jó. Ráadásul sokáig elég is! Szívesen újra venném. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

ssteff15

2017. június 18.

Erősítette a hajamat, és talán valamennyire segített a töredezés gátlásában is. Jónak mondható, könnyen kifésülhetővé vált tőke a hajam, fényes és puha lett az eredmény, hetente, két hetente használtam. Az illata is nagyon tetszett, hidratálhatott volna jobban, de jó volt így is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

ramonanagy0669

2017. április 28.

Csak is kizárólag a hajvégekre használom. Szép puha, lágy tőle, és nem töredezik a hajam, pedig néha megkínzom hajvasalóval :D Én nem szoktam kimosni a hajamból, egy vékony rétegben felkenem a haj végekre, és beleszárítom hajszárítóval :) Az illata pedig isteni és így legalább a hajamnak is finom illata marad, mert mikor kimostam nem éreztem ennyire erőteljesnek. :) Hajtövekre nem kenem, mert nagyon bezsírosította a hajam :/ De sikerült kitapasztalnom, hogyan is jó nekem. :)

Update:
Tovább próbálgattam a használatát , nem adtam fel! Kísérletezgettem és talán megtaláltam a megfelelő megoldást! :D
Szóval hajmosás előtt vizes hajra kenem rá az egész felületet belepve, aztán hagyom hatni pár percig, ezután pedig jön a szokásos módon történő hajmosás.
Komolyan még a hajmosás után is irtózatosan puha, fényes és könnyen kifésülhető a hajam :D most már csak maximum a sok tapogatástól zsírosodhat mástól nem, mert állandóan fogdosom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Update:

kjtimi

2017. január 31.

Pozitív csalódás volt számomra! Puhítja a hajamat, tartást ad neki és ami meglepő volt, a festett göndör hajamat nehezen tudom kifésülni, amióta ezt használom sokkal könnyebben megy. Kíváncsiságból kipróbáltam a Loreál festett hajra való pakolását, fele ennyire sem jó. Illata tökéletes, sokáig elég, praktikus kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

pannababo

2017. január 14.

Nagyon megszerettem, pedig biomán vagyok ,de a rossmann árajánlata meggyőzött !Isteni hatása van , puhítja a hajat,a hajhosszra használom,remek illata van.Sokkal jobb a hajam textúrája, bevált a célnak megfelelően !Szerintem félévig is kitart és kemény 1200ft volt :) .Szuper.
Hajhosszra használom, nem is zsírosít ezért!
UPDATE: Jelezték,hogy szilikont is tartalmaz :( ,elkerülte a figyelmem, nagyon elszomorít...
__________
UPDATE 2 másfél év után újra vettem, mert nem rontott a hajam állapotán , illata fantasztikus
*Jojoba olajjal turbósítom, így az is felszívódik, és a felesleg könnyen kimosható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Hajhosszra használom, nem is zsírosít ezért!
__________

nikolettazsofia

2016. november 18.

Az egész Garnier fructis densify termék családot imádom. Hihetetlenül dús és puha hajat varázsol, és az illatuk is fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

Diu

2016. augusztus 6.

nekem kicsit elnehezíti a hajam, de nem tudok nélküle élni. :D selymes és fényes lesz tőle a hajam, az illata pedig napokig érezhető :) ha nem ezt használom, akkor a Gliss Kur balzsamját szoktam fújni a hajamra de azt messze nem nevezném tökéletesnek. ennek ellenére nem venném újra, hiszen messze nem tökéletes :( ha elfogy megpróbálkozom valami másik hajpakolással :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Viruke

2016. május 29.

Illata nagyon jó.
Puha lesz a hajam tőle, viszont nem éreztem semmi extra hatását amitől eldobtam volna az agyam.
Teljesen korrekt a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

Illata nagyon jó.
Teljesen korrekt a 4 csillag.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.