Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Kettős hatású hajápoló, mely  hidratálja és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat anélkül, hogy elnehezítené azt. A regeneráló szérum belülről táplálja a sérült hajszálakat.

A képen a Tápláló regenerálás verzió látható, de létezik egy Tartós szín elnevezésű pink színű is.

Bongyi

2013. augusztus 31.

Egyszer vettem meg már régebben, még van belőle egy kevés. Úgy néztem, sok hasznos dolog van benne, ami valóban táplálhatja a hajat, de hosszútávú használatra én nem ajánlanám, bár ez nyilván hajtól is függ. Tényleg dúsabb lett, teltebb hatású lett tőle a hajam, szerettem is ezt a hatását, viszont nem puhult semmit, sőt, inkább keményebb tapintású lett. A rendszeres használat során egy idő után összeragadt tőle a hajam, és kicsit szárította is. Ritkábban használva azonban tényleg hasznos. Erős 4-est adnék rá.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

kova

2013. április 10.

Ez ugyanaz, nem?

Most érek a flakon végére, nem tapasztaltam változást, csak annyiban, hogy ha befújom, könnyebben siklik a fésű a hajamban. De ennyi... Nem hinném, hogy újra megveszem. Előny viszont, hogy nem zsírosít, viszont szerintem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Ez ugyanaz, nem?

mezeibernadett

2012. augusztus 9.

Nekem nagyon bevált.Könnyű kifésülni a hajam tőle.Sajnos egy dobozzal használtam eddig belőle,de szerintem még egyszer visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

berni88

2012. augusztus 4.

Semmi változást nem tapasztaltam a használata során, viszont nagyon frissitő illata miatt nyáron szivesen fújkálom - bár nem frissít, sőt, egy kicsit zsírosít (esetemben mondjuk nem gond, eléggé kiszáradt a hajam)
Én 700ft körül vettem a Tescoba, ennyiért megéri szaglászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Én 700ft körül vettem a Tescoba, ennyiért megéri szaglászni.

allcatsaregrey

2012. június 29.

Könnyebben tudom kifésülni a hajam és nagyon jó illata van, kicsit puhább is lesz a hajam, de a töredezett hajjal nem tud semmit kezdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 29.

motyor

2012. május 5.

Nem vettem észre semmilyen javulást/változást a hajamon a használata mellett. Én a félszáraz hajamra fújtam hetente 1x. Lehet, hogy vmennyire hidratálta a hajam, de én ezt nem vettem észre. Egyébként nem irritált, és nem lett tőle zsírosabb a hajam, sőt az illata is kellemes.
Mindenképp megemlíteném azonban, hogy miután a hajamra fújtam, az sokkal durvább tapintású lett és vesztett a simaságából, és - bár ezt nem tudom hová tenni - ez a probléma általában egy fél napon belül magától megoldódott. Nem tudom, hogy csak lekopott, vagy tényleg beszívódott, mindenesetre nagy negatívumot ezen kívül nem tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

TijuMK

2012. április 23.

Sajnos nem jött be, az alapból száraz hajamat még jobban szárította konkrétan olyan lett mint a barbie-babáknak emellett valami ragacsos anyag is maradt a hajszálak felszínén, nem venném még 1szer, borzalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Vichy

2012. március 30.

Én még a Tesco-ban vettem meg, mert kellett valami utánpótlás a Pantene spray után és egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt választottam. Nagyon selymessé és puhává varázsolta a hajamat, de annyira, hogyha nem használok semmit a hajamon csak megmosom - Head & Shoulders-t használok egyébként - akkor is ugyanúgy selymes, és könnyen kifésülhető lett a hajam. Nagyon megszerettem. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

svivko

2012. február 14.

Dm-ben akciós pultnál jutottam hozzá (kb 700 Ft-ért). Már a végét járja, de nem tudok róla rosszat mondani, nem zsírosít, nem lapít, nem irritál. Az illata finom, kb 2 napig érezhető is. Az én hajamat finom puhává teszi - eddig még csak szárításnál használtam. Dúsításról annyit, hogy Megalomania hajhabbal együtt használom, így tökéletes a végeredmény. Kifésülhetőség terén pedig nem produkál jobbat, mint bármely Gliss Kur vagy Elseve termék, de a hosszú göndör hajammal nem várok csodát. :)
Viszont eredeti ára, és a maga 150 ml-éért -1 csillag.
Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Viszont eredeti ára, és a maga 150 ml-éért -1 csillag.
Egynek elmegy.

Milli006

2012. január 19.

Nem nagy szám, de elhasználom szép lassan, ha már meggondolatlanul megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 19.

Nem nagy szám, de elhasználom szép lassan, ha már meggondolatlanul megvettem.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.