Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: famerilla, az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A kókusz puhaságot adó tulajdonságát, a maracuja exotikus illatával kombinálja. Normál és száraz hajra.

KJ1427

2017. szeptember 30.

Kevés samponok egyike, ami tényleg bevált és szerettem. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

DayanaComplow

2016. július 28.

Imádom a maracuja illatát, de ettől sajnos nem voltam elájulva. A finom illata hamar elillan, a megszáradt hajon már nem is érezhető, pedig pont ennek reményében vettem. Nekem (túl) gyorsan fogyott, de semmi változást nem éreztem. Ugyan úgy zsírosodott felül és száraz lett alul. Biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Fancsaaa04

2016. január 31.

Finom illat,göndör hajra nagyon jó. Szép fényes lesz tőle a hajam, de fejbőrre nem ajánlatos,ugyanis zsírosít. Felváltva használom a syoss oleo repair samponnal + teafaolaj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

ildiko0306

2015. március 13.

Jó az illata, a száraz hajvégeimet amit eddig balzsam használata után is alig bírtam kifésülni, mostmár balzsam nélkül is könnyen ki tudom, szinte tükörfényes a hajam mosás után. De picit mintha hamarabb zsírosodna tőle.

UPDATE: Egyre hamarabb zsírosodik tőle a hajam, már a 2. nap elején vállalhatatlanul zsíros tőle a hajtövem és a frufrum :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

toteme3

2014. október 7.

Nekem teljesen bevált, mint a Fructis samponok általában. Jó az illata, használata után könnyű a hajam, alaposan tisztít de kíméletesen. Nem tapasztaltam, hogy szárítaná a hajamat, igaz Gliss Kur spricnis-fennhagyós hajbalzsamokat használok már lassan egy évtizede, ezek mellett még sosem száradt ki a hajam, bármilyen sampont is használtam. A lényeg, hogy én elégedett vagyok a Fructis samponokkal úgy általában véve is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Dancy08

2014. október 2.

Ez előtt alverde sampont használtam mert fontosak az összetevők, de egy idő után mindig zsíros lett a hajam tőle már mosás után egyből. Gondoltam keresek valami olyan sampont ami még megfelelő összetétellel rendelkezik, és akkor megláttam ezt a szilikon és paraben-mentes felirattal, gondoltam jó lesz és az illata is tetszett. Azóta is használom és beszereztem a másik két "mentes" verziót is. Hajam puha és illatos minden mosás után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Csibecsont

2014. augusztus 2.

Én esküszöm a Garnier Fructis samponokra, már vagy két éve csak őket használom. Eddig főleg a zöldeket, de most vettem egy ilyet mer há mé ne :D Olyan nagyon fincsi az illata. Szóval, nagyon jól beválik akár a többi testvére. Akik azt panaszolják hogy 2-3 hét utána szárít, gubancol vagy akármi: nekem kb. eddig szokott tartani szerencsére egy sampon, MINDEN alkalommal másikra cserélem! Ezalatt a 2-3 hét alatt a hajad megszokja a sampont, és cserélni kell. Sajnos ez ilyen. Nekem is csinálja, de olyankor szerencsére veszek másikat, ugyan ebből a fajtából, és olyan mint az első alkalom. Nekem a márka bevált, így a tesókat csereberélem.
Hajtő: nekem is hamar szokott zsírosodni, de nem a sampon a hibás, sőt, mióta így cserélgetem a garniert, azóta nem is zsírosodik úgy. Annyit teszek, hogy a hajtövemre nem viszek fel balzsamot, csak kb. a tarkómtól lefelé, mert onnan szárazabb, főleg a vége, PLUSZ, nem is nagyon samponozom ott, ha nem muszáj. Amit a fejtetőmről öblítek lefelé azzal picit megnyomkodom és kész, így nem szárítja a hajat. Tulajdonképp én is csak a fejtetőm miatt mosok hajat három naponta, amúgy szerintem másfél hétig is kibírná :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

matefidalmabrigitta

2014. július 18.

Nem kifejezetten szilikonmentes samponra vágytam, ezért kicsit aggódtam, amikor megláttam, hogy ez az, de nem tudtam ellenállni a csodás illatának. Azóta is imádom! Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Lenaaa

2014. május 12.

Szeretem ezt a sampont,az illata kellemes,jól tisztít,és nem zsírosodik tőle a hajam(amúgy igen) igaz ,almaecettel öblítem le ,mert szép csillogó lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

Виктория

2014. január 28.

Semmitől sem volt még ilyen puha a hajam azelőtt *-*
Az illata valami csodálatos, meg tudnám kóstolni. Bár az íze biztosan nem az... :D
Jól habzik, nem kell a fejemre locsolnom az egész flakont. Már öblítés után érzem, hogy puha a hajam, tehát ez főként neki köszönhető (utána még használok pakolást és kifésülőspray-t).
Emellett fényes, nem zsírosodik hamar, és szép életteli a színe is.
Ami kicsit vicces, hogy annyira lágy lesz tőle a hajam, hogy szétcsúszik a fonatom. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Semmitől sem volt még ilyen puha a hajam azelőtt *-*
Emellett fényes, nem zsírosodik hamar, és szép életteli a színe is.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bisabolol
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid