Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Különleges összetétele ápolást nyújt a nagyon igénybevett hajnak. Belülről: Az aktív gyümölcskoncentrátum behatol a hajszálba. Kívülről: lezárja a hajszálat és ragyogóvá teszi a hajat.

Eredmény: kevesebb töredezett hajvég, a haj erősebbnek látszik.

zsuzsu20

2017. június 23.

A használata után a hajam durva tapintású maradt, a kifésülést sem könnyítette meg. Nem vártam el, hogy újraélessze a töredezett hajamat, de azért ez nagyon kevés. Az illata tényleg jó és a hajam nem zsírosodott tőle jobban, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

edi01

2017. június 21.

A legtökeletesebb szamomra a samponnal együtt extta puha lesz tőle a hajam. Illata5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.

TeodoraHegedus

2017. június 6.

A legjobb balzsam amit valaha használtam. Csak ajánlani tudom. Kellemes illatú, ami sokáig megmarad és sejmes puha könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajat. Az viszonz igaz hogy csak erősebbnek látszik a haj, viszont nem erősödik meg... de hát egy pár száz forintos balzsamtól nem is lehet elvárni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

miichan987

2017. május 21.

Nem rossz, de nem is estem hasra tőle..
Az illata isteni, 1-2 napig meg is marad; összességében jól beválik. A hajerősítő hatás szlogentől amúgy sem vártam semmit, így kellemes megelepetésben SEM volt részem :)
Elkezdtem átállni az állatkísérlet mentes termékekre, ami nem igazán jellemző a márkára így két csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

Nem rossz, de nem is estem hasra tőle..

Kingácska0807

2017. május 7.

Drogériás viszonylatban egész jó kis balzsam. Tetszik az illata,ahogy az összes Fructisnak. Hidratál illetve szép fényt ad. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

spavanilly

2017. április 29.

Számomra a "goodbye damage" család leggyengébb terméke.
Hatása olyan kb, mintha nem is használnék balzsamot. A hajam sajnos egyáltalán nem lesz könnyen kifésülhető, és hajmosáskor sem érzem azt a puhító hatást, amit a balzsamoktól megszoktam.
A tégelyes hajpakolása viszont kötelező alapdarab, inkább azt válasszátok!
A csillagocskát az illatára kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Számomra a "goodbye damage" család leggyengébb terméke.
A tégelyes hajpakolása viszont kötelező alapdarab, inkább azt válasszátok!
A csillagocskát az illatára kapja.

sttpcsillag

2017. április 15.

Évekig csak natúr termékek használata után nyúltam ehhez a balzsamhoz és azt kell mondanom, hogy ennek fényében kiváló. A hajamat ugyan lelapítja, de kárpótol, hogy cserébe illatos és fényes napokig. Zsírosodást nem tapasztaltam, viszont ami a kifésülhetőséget illeti picit többet vártam tőle, de már így is ég és föld a változás a hajamon. Egy darabig biztos, hogy újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

hivettivy

2017. március 25.

Teljesen egyetértek Rure90 nel. Tartós finom illata van, de a hajamat nehezen lehet kifésülni. Lehetne jobb is. A hajam minőségén semmi változást nem látok. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Rure90

2017. március 21.

Nem lett a kedvencem. Már több hónapja ugyanazt a balzsamot használtam, és már ráuntam, így alig vártam, hogy váltsak. Ezt jónak írtátok, mondom teszek egy próbát, árban nincs nagy különbség. Hát, az egyetlen pozitívum, hogy megmarad másnapra az illata. De ezzel a balzsammal, ha több hónapig használnám, nem hogy javulna a hajam minősége, hanem tovább romolna... ugyanis, mennyiségtől függetlenül olyan szinten összekuszálja a hajamat, hogy szinte tépni lehet csak. És nem a fésűvel/hajammal van gond, mert mikor még a másik balzsamom megvolt, felváltva használtam kb 4 alkalommal őket, és annál nagyon szépen, könnyen és gyorsan kifésültem a hajamat, ennél pedig kínlódok. Nem éri meg az árát, sosem voltam a márka rajongója, ahogy a többi neves márkájé sem, de néha megpróbálkozok, hátha most majd jó lesz . Hát nem, soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Orsipka

2017. február 9.

A legjobb balzsam amit eddig használtam, egyszerűen nem tudja megunni a hajam (hátközépig érő, egyenes, sok hajam van). A termékcsaládból azonban csak a balzsam vált be, a többinél nem éreztem a hűha hatást, de a balzsam... Amikor akciós, mindig betárazok belőle, miután használom, az ujjaimmal is ki tudom fésülni a hajam, még fésű sem szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!