Garnier

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: Bajbus, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Keraphyll és amla gyümölcsolaj kivonat mélyen behatol a hajszálakba, hogy megerősítse és feltöltse a hajat. A haj életerőssé és hihetetlenül lágy tapintásúvá válik.

Eredmény: Visszafordítja 1 év károsodását 1 hét alatt

Stella1993

2018. február 25.

Az én derékig érő hajamat elnehezítette és gyorsabban is zsírosodott tőle, de jó illata volt és könnyű volt felvinni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Unix

2017. augusztus 25.

Ez nagyon jól ápolta a hajam az illata is kellemes és pár óráig érzem is a hajamon az illatát. Nagyon puha selymes és bársonyos lesz tőle a hajam de nem is zsírosítja el. Én biztos hogy újra veszem a drágaságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

spavanilly

2017. április 29.

Még nem sikerült jobb hajpakolást találnom.
Többször újra vettem, és bár kísérletezgetek más termékekkel is, eddig ő az abszolút favorit.
A hajbalzsamja ehhez képest nagyon gyengén teljesít, úgyhogy inkább ezt használom, mert igaz, hogy drágább, de töménysége miatt kevesebb kell belőle.
Hamvasító sampon használata után kötelező!
Nagyon jó puhává teszi a hajat.
Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Még nem sikerült jobb hajpakolást találnom.
Hamvasító sampon használata után kötelező!
Nagyon jó puhává teszi a hajat.
Ajánlom!

zanila

2017. március 24.

Ár/érték arányban szerintem szuper, jól teljesít, sokkal puhább, könnyebben kifésülhető lesz tőle a hajam. Szerintem el kell találni hajtípustól függően hogy mennyi ideig maradjon a hajon mielőtt kimossuk. Volt hogy túl korán mostam ki és elmaradt a hatása, de olyan is, hogy tovább maradt fent és kissé elnehezítette a hajam. Nálam kb 3-4 perc az ideális hatóideje. Meg vagyok elégedve vele és a split ends szérumjával is, bár utóbbit mostanában már csak egész ritkán használom. Én az illatát is szeretem, de az én hajamban nem marad meg (sajnos) napokig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

AligatorBaby

2017. február 13.

Jó hajpakolás, meg vagyok vele elégedve, azonban szerintem semmivel nem tud többet mint ugyanennek a fajtának a balzsama, csak ez drágább :D Hajat megfelelően hidratálja, csodát nem tesz, de amit egy pakolástól elvár egy ember azt teljesíti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

balankaa01

2017. február 13.

Felváltva használom más pakolásokkal, nehogy hozzászokjon a hajam. Vagyis fogalmam sincs, hogy történhet-e ilyen egyáltalán, de az előző Ultra Doux-os maszk egy hónapnyi használat után konkrétan semmilyen hatást nem hozott.
Már az első használatkor feltűnt, hogy tömörebb mint a többi pakolásom, ez jó. Én minimum 10 percet rajta szoktam hagyni, de ha csak tehetem, tovább hagyom állni. Nyilván nem ragasztja össze a szétnyílt hajvégeket, de teljesen meg vagyok elégedve vele. Mintha erősebb lenne a hajam, ami amúgy nagyon vékonyszálú, tehát könnyen törik.
Nem zsírosodik gyorsabban, 4-5 naponta szoktam hajat mosni, de azt tudni kell, hogy miután bepacsmagoltam az egész hajhosszomat, a "maradékot" a kezemen a fejem tetejére szoktam kenni. Persze, igyekszem úgy, hogy ne nagyon érjen a fejbőrömhöz, dehát...
Nem tudom, újraveszem-e majd. Most épp egy Pantene pakolással szemezek, az itteni vélemények is pozitívak róla, majd meglátom. Mindenesetre örülök, hogy ez a kis narancssárga hazajött velem.
A szaga nekem nem tetszik, de akinek igen, az örülni fog, mert a hajmosás után több napig is érződik, legalábbis az én hajamban... 😅
Kíváncsi vagyok, hogy hosszabb távon mit csinál, most megelőlegzem neki az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

BczrDrnn

2016. december 5.

Én 2éves RASZTA haj kibontása után kezdtem el használni és nagyon hamar szép fényes, selymes lett a hajam tőle. Mintha soha nem lett volna azelőtt rasztám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Yette

2016. november 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve szépen hidratál nem nehezíti el vagy zsírosítja a hajamat ugyanakkor nem száll napokig sem tőle.
Szép fényes és puha lesz a hajam utána és dúsabbak is tűnik.
Az illat tényleg csodás de én azért jobban örülnék ha parfüm nélkül gyártanák.
De nem tudok róla negatívumot mondani imádom és egy ideig a hajápolásom szerves részét fogja képezni az biztos.
(Alapból szőke igen vékony szálú és töredezésre nagyon is hajlamos hajam van ami nem nagyon szeret zsírosodni de nem is szárad ki nagyon hamar)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

Szép fényes és puha lesz a hajam utána és dúsabbak is tűnik.
Az illat tényleg csodás de én azért jobban örülnék ha parfüm nélkül gyártanák.

Vika

2016. október 21.

Véleményem szerint a leghatékonyabb termék az olcsó hajápoló termékek közt. Kiválóan hidratál, nem nehezíti el, nem is zsírosodik be hamar tőle a hajam, isteni az illata. Pikk-pakk kifésülhetőség, kevésbé töredező haj. Én azt tapasztaltam, hogyha tovább hagyom a hajamon, akkor eredményesebb lesz a használata. Ha éppen nem rohanok sehova, akár 1-2 órán át hagyom hatni a pakolást. Nálam heti 1x kötelező rituálé. Nem hiányozhat a fürdőszobámból :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

babyface

2016. szeptember 30.

isteni illata van mint a család többi tagjának. :) érdemben nem tudok sokat nyilatkozni róla, mivel még csak egyszer használtam, de nekem az egész termékcsalád egyelőre nagyon pozitív csalódás. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL