Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Erősíti és regenerálja a hajhagymákat, 5 % Stemoxydine tartalommal

Debreczeni

2019. február 4.

Elég alkoholos illata van, csípi a fejem és viszketek utána tőle.
Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Elég alkoholos illata van, csípi a fejem és viszketek utána tőle.
Nekem nem vált be.

kakaska

2018. február 24.

Nekem bevált. Esténként használom, nem mindig jön össze mondjuk... reggelre elmúlik az illata, nekem az annyira nem tetszik. Sok babahajam lett és jobban kezelhető is. Leárazva vettem, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Dorcsa

2017. január 30.

Én nagyom szeretem. Egy héten 1- 2x használom hajmosás előtt, de akkor egész nap rajta hagyva. A szaga nélkül én is meglennék, de mivel bevált, ezért elviselem. Nekem kevésbé hullik a hajam mióta használom, gyorsabban is nő, és a fodrászom is csak lesett, hogy mennyi babahajam van és nem csak elől, ahol szokott. Féláron vettem azt hiszem joy napokon, ha megint lesz kupon tuti újra beruházok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

klidi

2017. január 30.

Én is undorodom az illatától, napi használatra pedig alkalmatlan, mert loncsos, zsíros hatású lesz tőle a hajam. Így csak hajmosás előtt használom, nem tudom, így ér-e valamit, de mivel elég drága cucc, nem akarom kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

siss

2016. május 2.

Én is beszereztem még régebben,de számomra használhatatlan.Rettentő módon zsírosította a hajam,fújás után is rögtön és másnap meg pláne,úgy néztem ki mint akit leöntöttek olajjal.Ettől az irdatlan zsírosodástól pedig hullott a hajam.Vagy a szesztől is,passz,de rákezdte.Így gyorsan abba is hagytam pár használat után.
Amúgy meg baromi pici flakonka,hogy mindenhová jusson kell egy bizonyos mennyiség és gyorsan fogy,ahhoz meg drága.
Ráadásul az illatát se szerettem,a frász kerülgetett attól a tömény,émelyítő,cukros kandírozott gyümölcs illatától.Állandóan éreztem magamon,mert nem illant el és fojtogatott.
Bocsi,hogy én leszek aki lehúzza,de totális pénzkidobás volt nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Bocsi,hogy én leszek aki lehúzza,de totális pénzkidobás volt nekem.

csaktom

2016. április 11.

három flakonnal használtam el, az én hajammal semmit sem csinált. mondjuk nem is igen vártam, h a férfias típusú hajhullással bármit tudna kezdeni, nem hiába pozicionálja alapvetően erősítő/dúsító hatású termékként a l'oréal, ami nem váltja ki az aminexilt

azért próbálom értékelni, h ezt legalább behozták a magyar piacra, a hasonlóan alacsony árfekvésű aminexiles L'oréal paris hajszesszel ugyanezt tíz éve nem bírják megtenni, szal kap hármat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 11.

laracroft

2016. április 9.

végső UPDATE: kitöröltem az eddigi update-eket, mert mindegyik csak arról szólt, hogy mennyi babahajam lett. Viszont most már azt is le tudom írni, hogy ezek a babahajak erősödnek. A hajam láthatóan erősebb és dúsabb lett, akkor is, ha a többi hajerősítő terméket elhagytam/lecseréltem, szóval bizonyosságot nyert, hogy ennek a terméknek az érdeme. Én próbáltam minden nap locsolni a fejemet vele, persze nem mindig jött össze, de így is jó. Mellékhatása egyáltalán nincs, semmi problémát nem okoz a használata. Olcsónak nem olcsó, de tényleg teszi a dolgát.
Hajnövekedés mértékét nem növeli, de a hajszálak számát és erejét tényleg.

Nos, egyelőre megkapja az ötöst, mert nagyon jó illata van, és nagyon könnyű használni is.
Mondjuk a marketinges is ügyes volt, mert az ezer új hajszál nagyon hangzatos, és talán még vállalható is, hiszen egy embernek átlagosan 100 000 hajszála van, tehát az az ezer új szál az kb 1%-os tömegnövekedést jelent. Na most ránézésre azt az egy százalékot a kutya se fogja neked megmondani, hogy akkor most van-e 1000 új hajszálad vagy csak 800 sikerült, vagy a nagy büdös semmi.....
Mindenesetre használni tényleg könnyű, nem csöpög, szépen egyenletesen adagolható, oda és annyi, ahova és amennyi kell. Ha kifogy, tuti megtartom a flakont és lesz végre valamim, amivel egyenletesen és normálisan fel tudom majd vinni a fejbőrömre a ricinusolajat. :)
Az illata a párom szerint dinnyés, szerintem extraaa zöldalmaillat, de nagyon jó, már a párnám is bevette az illatát! :)
Nem zsírosít-nem szárít, legalábbis rövidtávon nem, aztán majd update-elek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Hajnövekedés mértékét nem növeli, de a hajszálak számát és erejét tényleg.

Nem zsírosít-nem szárít, legalábbis rövidtávon nem, aztán majd update-elek. :)

Titvog

2016. március 9.

Na, elcsábultam, és egy hónapja én is megvettem ezt a kis szérumot. :)
Igazából eléggé kétkedtem a termékben, hogy csinál-e valamit, de gondoltam próba szerencse.
Nem használom pontosan úgy, ahogy az utasításban van, nekem kicsit soknak tűnt, hogy napi szinten telelocsoljam vele a fejemet 6 ml szérummal. Azonkívül kiszámoltam, hogy nem kevés pénzembe jönne ha 3 hónapig ezt csinálom megállás nélkül, de persze ízlések és pofonok :D Nagyjából naponta annyit teszek a fejemre, amennyi épp jól esik, nem méregetem. Inkább a "kritikusabb" területekre "pazalom" ahol fontosnak tartom a dúsítást. Például a frufrum környékén, és a fejem hátulján lévő kis forgónál.
Az illata valami isteni! Pont olyan mint a samponnak, és egy csomó ideig benne marad a hajamban. Használata egyszerű, miután rálocsoltam a fejbőrömre kicsit belemasszírozom. Eddigi tapasztalataim szerint nem zsírosít, simán ki lehet bírni 4 napot hajmosás nélkül, pedig nekem szereti a hajam a zsírosodást. Totál ártalmatlan ilyen téren, nyugodtan lehet használni. :)
Fejbőr nem viszket tőle, nem csíp, nem irritál.

3-4 hét után ma vettem először észre, hogy csinál valamit, szóval türelem kell hozzá, nem kevés. Icipici kusza hajszálak ágaskodnak felfelé a fejem tetején, örülök ezeknek a kis babahajaknak nagyon, mert úgyis ez a célom a szérummal: erősítés, és dúsítás. :) Még nem sok, de határozottan látszanak. :)
Update lesz, ha tudom többet mondani. :) Eddig meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

Na, elcsábultam, és egy hónapja én is megvettem ezt a kis szérumot. :)
Fejbőr nem viszket tőle, nem csíp, nem irritál.

Update lesz, ha tudom többet mondani. :) Eddig meg vagyok elégedve.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.