Garnier

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Új Fructis összetételek hajerősítő, aktív gyümölcskoncentrátummal. Gyümölcsökből és növényekből származó kivonatok, b3- és b6-vitamin és citrom protein* különleges kombinációja az ápolt hajért.

A kifejezetten gyenge, töredezésre hajlamos hajra kifejlesztett Fructis Grow Strong sampon összetételében az almakivonatot erősítő ceramiddal társítja a hajad erejének és állagának megtartásáért.

Snowflake96

2019. március 15.

Nem érzem, hogy erősítené a hajat és sajnos az összetevői se a legszebbek (ezért nem kap 5 csillagot), de mégis egy jó termék. Nem zsírosodik tőle hamar a fejbőröm, de nem is szárít. Sok drágább sampon sajnos ezt se tudja, pedig ez szerintem alap elvárás lenne, így már többször visszatértem ehhez. Az illata is nagyon jó.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Csillszemillo

2019. január 27.

Az olcsóbb samponok között az egyik kedvencem, tökéletesan hat, nem bántja a hajamat fölöslegesen, jó az illata.

Csillszemillo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Repuka

2019. január 7.

Nem zsírosít, nem szárít. Jó🤷🏻‍♀️😂 Nem festem a hajam, nem is nagyon vasalom, neha rakok hajpakolast a hajamra es igy elegedett vagyok a vegeredmennyel.

Repuka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Aprilla

2018. november 23.

Átlagos sampon nagyon jó illattal. Én semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam (alapból száraz és töredezett a hajam).
Az összetevői nem túl "szépek", a hajam pedig korpásodott tőle.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Az összetevői nem túl "szépek", a hajam pedig korpásodott tőle.

kriszta0615

2018. augusztus 15.

Imádom ezt a sampont használni a majdnem derekamig érő hajamra! Illatát tekintve majdnem azt érzem hogy megkóstolnám amikor kinyitom a dobozát :D Szóval illatra szuper, jól habzik nem nehezíti el a hajam és ha nem használok pakolást is könnyen kifésülhető ettől a sampontól nem szárítja ki nem zsírosodik tőle már a 2. nap miután kimostam, 4 naponta elég hajat mosnom vele. Szép fényt ad a hajamnak! Ja és munkahelyemen megkérdezték hogy póthajam van e vagy ez az igazi hajam! Hozzá kell tennem semmi extrát nem csinálok a hajammal van itthon egy keratinos hajpakolásom de azt se mindig van kedvem felkenni rá! Amúgy akit érdekel a Kallosnak használom a Keratinos nagy dobozos hajpakolását! Nekem ez a termék 5 pontot ár érték arányába nagyon megéri!

kriszta0615
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Viki9727

2018. augusztus 8.

Jó illata van, a gyorsan zsírosodó hajamnak egész jó! Nem lesz száraz,gubancos tőle a hajam.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

sziluetta

2018. július 28.

Nagyon jó illata van, még csak kis ideje használom, viszont nem tudom úgy összekötni a hajam, hogy ne álljon ki belőle egy rakás ici-pici babahaj, szóval nekem nagyon tetszik a hatása, ezért az árért pláne. Egyáltalán nem szárítja a hajam, a hajvégeim is szépek, összességében nagyon szimpatikus sampon.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

AMINACICA

2018. július 6.

Kellemes illata van, de sajnos én nem tapasztaltam változást a hajamon .

AMINACICA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Kellemes illata van, de sajnos én nem tapasztaltam változást a hajamon .

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2018. július 6.

Az illata nagyon jó, édes, de sajnos nem marad meg sokáig. Nekem elég folyékony, és sok kell belőle, így pár hét után már a fele hiányzik. A hajam szerintem szebb lett, nem olyan töredezett a vége, igaz nemrég lett belőle vágva, de azóta sem töredezik nagyon újra. Szeretem, tetszett, de nem veszem újra. Egyszer jó volt.

MrsNegy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 6.

Baagnes

2018. július 6.

Nagyon szerettem ezt a sampont, finom az illata es nekem eleg sokaig kihuzta vele a hajam a kovetkezo hajmosast. Kb.3 evig hasnaltam es sajnos allergias lettem valamelyik osszetevojere, rettentoen viszket a fejborom tole , igy kenytelenek voltunk megvallni egymastol. Mig regebben tuti megadtam volna ra az 5 csillagot, most kenytelen vagyok leszavazni.

Baagnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT