Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

eszterker

2017. november 1.

Nem szeretem ezt a márkát, nagyon viszket tőle a fejbőröm.

Nem szeretem ezt a márkát, nagyon viszket tőle a fejbőröm.

Mariann1987

2017. május 22.

Amikor bekorpásodik a hajam, csak ez a termék segít. Szeretem. :) Bár néha előfordul, hogy a használata mellett is megmaradnak a pici korpák, amiket csak hajmosás után látok imitt-amott a hajtöveknél. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

kati7891

2016. július 24.

Hát amit ígért sajnos nem sikerült teljesítenie. Nagyon kiszárította a hajam, és sajnos korpás is lett. Nem az én samponom. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Aylawitch

2013. október 7.

Több Fructis terméket is kipróbáltam hogy "ne írjam le rögtön a márkát", de mindegyik borzasztó volt! Kiszárította a fejbőröm, korpásodni kezdett tőle a hajam. Egyedül az illata jó, semmi más pozitív hatása nem volt, pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

lulley93

2013. július 30.

ez az az ősrégi tipikus garnier fructis sampon, ugye? botrányosan rossz. nekem az illata sem jött be, mert én a mélyebb, nem gyümölcsös illatokat szeretem, de aki imádja a citrusosakat, azoknak be szokott jönni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

szeretlek

2013. június 12.

Kiszárította a fejbőrömet és a hajam talán erősebbé vált volna, ha súlyokat kötöttem volna a végére és úgy jártam-keltem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Dorcsek

2013. május 18.

Nagyon finom az illata, ami hosszan megmarad hajmosás után is. Jól habzik, kevés kell belőle. Szárítás után puha, könnyen kezelhető, jól formázható lesz a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Milka

2013. február 5.

nem jött be, semmiféle hajerősítő hatást sem tapasztaltam. ennyit a legolcsóbb nevesincs-sampon is tud. sajnos a Fructis-tól még egyetlen hajápoló-termék sem működött, bár lehet, ez nem teljesen a márka hibája, valahogy nálam alapból sem jönnek be a gyümölcsbombának kikiáltott dolgok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 5.

lumiukko

2012. szeptember 28.

Az illata kellemes, a habzása jó, jól tisztít, hajamat nem roncsolja, de nem is javít rajta. Átlag sampon, ára nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Nautilus

2012. szeptember 10.

Teljesen meg vagyok lepve a sok rossz tapasztalaton... hogy lehet ez? Nekem zsíros hajtő-száraz hajvég-típusú hajam van, és ez meg fructis balzsam hozzá teljesen bevált éveken át (mostanában valahogy kísérletezősebb vagyok, ezért már csak néha használom, de szeretem). Még balzsam nélkül is megállja a helyét úgy-ahogy! Szép haj, illatos, szinte fésülködni se kell utána... három naponta mosom...nem értem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak