Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xandiii, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Fructis Haherősítő sampon nagyon száraz hajra.

Hecate

2019. február 8.

Sok évvel ezelőtt az első Fructis termék volt amit megvettem - talán az akkori reklámok hatására, meg meg szerettem volna valamit a száraz hajamra, ami segít. Szimpatikus volt, hogy gyümölcsös hajápoló. Az illata, állaga nekem nagyon tetszett, élmény volt a hajmosás vele, viszont utána látványosabban szárazabb, fejtetőn lelapulóbb lett a hajam és töredezettebb lett minden hajvégem. Bevallom még ennél olcsóbb, nem túl márkás samponokkal se jártam így soha. Minden hajmosás után így jártam, ezért, hogy elfogyjon a második-harmadik alkalmazást követően már csak péntekenként mostam vele hajat, ha hétvégén nem mentem sehova (reméltem hosszú távon azért hat), aztán vasárnap újramostam mással kétszer, hogy ki is nézzek valahogy... Nagy csalódás volt. Azóta egy Fructis terméket se mertem venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Demonshadow

2014. január 26.

Valóban jó a száraz helyre, mivel hajmosás után olyan lesz, mintha bálnazsírral kenték volna be a fejemet. Ha ezt használnám, minden másnap meg lehetne mosni a hajam, akkor is katasztrofálisan nézne ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

mili

2012. december 28.

Nem nem és nem! Soha többet nem próbálok ebből a márkából semmit. Az illata jó, de azonkívül minden tulajdonsága, és hatása egyenesen katasztrófa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.

whyteangel

2012. május 22.

Nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Nem vált be.

termelinda

2011. augusztus 29.

Zsírosítja a hajat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Zsírosítja a hajat

nazora

2011. augusztus 26.

Nekem összeragadt tőle a hajam és olyan hatása volt, mintha zsíros lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

Nekem összeragadt tőle a hajam és olyan hatása volt, mintha zsíros lenne.

xybaBence

2011. augusztus 13.

Nekem nem vált be, még szárazabb lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Nekem nem vált be, még szárazabb lett tőle a hajam.

Cerise

2011. április 6.

Nagyon nem szeretem ezt a sampont. A hajam frissen mosva is fura lesz tőle: selymes tapintású lenne,de a fejtetőn úgy lelapul, mintha máris zsírosodna, lentebb pedig száll, és szétáll. Borzalmas. Eddig csak ennél a samponnál tapasztaltam ezt, pedig már sok mindent kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. április 6.

afonya

2011. március 31.

Nekem nem erősített semmit a hajamon, csak zsírosította :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 31.

Nekem nem erősített semmit a hajamon, csak zsírosította :(

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak