Garnier

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balankaa01, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Kategória:   Hajápolók

Kimosást nem igénylő krém a hosszú haj hidratálására elnehezítés nélkül. Aloe verával és növényi glicerinnel.

bvril

2021. szeptember 3.

3A-3B göndör hajam van, alacsony-normál porozitású, vastag szálú.

Pro:
+ Eddig ez a leave-in vált be legjobban hajmosás után is, de főleg frissítéshez érzem igazán szükségét.
+ Nehéz túladagolni.
+ A pumpás csomagolás is pluszpont.
+ Nagy kiszerelésű. Talán már fél éve is használom, a fele se fogyott el heti 1 hajmosással, átlag heti 1 frissítéssel.

Kontra:
- Szeretnék környezetbarátabb opcióra váltani.
- Valamelyik összetevője miatt nem kompatibilis a Soliteint zselével.
(SZERK: valószínűleg nem ezzel volt a gond, csak a hajam nem szerette már azt a zselét.)
- Nekem nagyon nem tetszik ez a mű aloe illat, ugyanolyan, mint az aloés Hair Foodé. Ízlés kérdése, sokan szeretik.

SZERK: Módosítom 5*-ra. Elfogyott, nagyon imádtam, azóta semmit nem találtam ami ugyanilyen jó és CGM. Ráadásul most már cruelty free is lenne, hiszen az lett a Garnier. Egy világ dőlt össze bennem, hogy kivonták a forgalomból és már Müllerben sincs. Makeup.hu-n elvileg van, de nem tudom merjek-e rendelni, vajon megbízható-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

3A-3B göndör hajam van, alacsony-normál porozitású, vastag szálú.

Pro:
+ Nehéz túladagolni.
+ A pumpás csomagolás is pluszpont.

Kontra:
- Szeretnék környezetbarátabb opcióra váltani.
- Valamelyik összetevője miatt nem kompatibilis a Soliteint zselével.

VargaKata15

2021. július 28.

Proteines pakolás után használom, hogy kicsit kiegyensúlyozzam a hidratálás-protein arányt, és imááádom. Nem nehezíti el a hajam, nem ragad, nem szárít, nem tolakodó az illata. Remélem, hogy csak átmenetileg tűnt el a polcokról :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

Nae

2021. május 13.

A magas porozitású hajam, mint minden hajformázó és hidratáló terméket, úgy ezt is szívesen veszi. Közepes, nem kiemelkedő a hatása, de szeretem használni, újravevős. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

klaudia901013

2021. február 6.

Nem egy nagy bumm, leave-in ellenére kicsit ragacsossá teszi a hajat, ha sokat tesz belőle az ember, ha nem akkor meg szárít. Valahogy meg kell találni a középutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

lZsuzsi

2020. december 11.

En eddig meg csak balzsamkent hasznaltam vizes hajon. 1 max 2 percet hagytam a hajamon es csodas illata lett, de hidrataltsagrol nem tudok beszamolni. Valoszinu balzsamkent is fogom elhasznalni, mert amugy hajolajat hasznalok.

Update: par pumpanyit eloszlatok a hajam hosszan, majd torolkozobe csavarom a hajam kb 10percre es csak ezutan mosom ki nagyjabol a hajam. Zseni illata ban amit mrg mindig imadok es nem tudok megunni. Szerintem lehet ujravevos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 11.

tara95

2020. október 19.

Erősen hullámos, 2A-2C hajam van, extrém alacsony porozitással. Teljesen meg vagyok vele elégedve, mert nem kell hozzá hajhabot használnom, szépen megmaradnak a tincsek úgy is, hogy nem teszek fel külön fixálót. Ha mégis szükségét érzem, akkor a már teljesen száraz hajamba nyomkodok egy kevés hajhabot. Az egyetlen hibája, hogy gyorsan fogy, a tégelyes hair foodok higítva kb ugyanilyenek :) isteni az illata egyébként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Martu0508

2020. június 20.

Közepes porozitású, vékony szálú, 3a-3b göndör hajam van. Nagyon sokat kísérleteztem vele, sajnos az én hajam nagyon nem szereti, kiszárad tőle, így önmagában nem tudom használni, csak keverve másik leave in kondíciónálóval. Újra venni biztosan nem fogom, de mással együtt elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

hambi

2019. november 26.

Hosszü szőkített göndör hajra remek választás. Kerülöm a szilikonos balzsamokat és a szulfátos samponokat - CG method, és pontosan egy leave-in hiányzott a rutinomba. Én hajmosás után 3-4 pumpányit nyomkodok a hajamba és még zselé is megy rá utána, ami bezárja a hajba a nedvességet. Mikroszálas törölközővel kicsit megszarítom a hajam, de tényleg csak annyit, hogy ne csepegjen belőle a víz. Utána hideg levegővel, difúzerrel szarítom és a végén szétnyomkodom a megszáradt zselét. Nekem bevált. Kár, hogy csak az aloe verasból van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

mimolya

2019. november 19.

Sajnos nekem egyáltalán nem teszik. Összeragad, lelapul tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Sajnos nekem egyáltalán nem teszik. Összeragad, lelapul tőle a hajam.

murczinodett

2019. november 11.

Ez a legjobb leave-in az én hajtípusomhoz, mert nem lehet "túladagolni". Hiába teszek túl rá sokat, akkor sem nehezíti el a hajam. Ez az az egy termék, amit nem cserélek le másra és amit minden alkalommal használok hajmosáskor mert annyira jó! Vékony szálú hajra maga a tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Niacinamide, Glucose, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Forrás: truth-in-aging, BFT

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.