Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Samponok

98% természetes összetevők, makadámiadió kivonattal.

Vegán

indiigo

2021. március 21.

A banános után ki akartam próbálni ezt is. Csak hajtőre használom ugyanúgy, különben szárítja a hajvégeket. Heti egyszeri használat mellett a hatodik napon összefogva még elmegy a hajam. Sajnos időről időre ugyanúgy korpás leszek ettől (függetlenül?) is. Az illata mesés, a kedvesem is rájár titokban😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Liara0826

2020. július 29.

Nekem szárította a hajam, viszont lapos is lett tőle. Mikor nem teszek előtte pakolást akkor sem az igazi ennek a samponnak a hatása. Próbáltam már natúr samponokat is, azoktól sem volt ilyen lapos a hajam. Bár nem mindig van ez a jelenség, de a száraz haj a végén annál inkább. Balzsam vagy pakolás nélkül egyáltalán nem ajánlom annak akinek száraz a haja. A pakolásait nagyon szeretem a hair food termékcsaládnak, de samponok közt ez volt az első és utolsó próbálkozásom.
Mellette szóljon, hogy nagy a kiszerelés és ahhoz képest nem drága, az összetevői is egészen jók, de nem ez lesz az én samponom.

Update:
Kb háromnegyedéig jutottam, többet nem kínzom vele magam. Én elolvastam hogy ez milyen hajtípusra való és ezért választottam ezt. Száraz, vékony szálú hajam van ami könnyen töredezik. Viszont rá van írva az is hogy simító hatása van, de ez nekem csak annyiban nyilvánult meg hogy lelapult a hajam.
Egy szó mint száz, nem tudom kinek adhatnám oda, de én biztos nem használom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Update:
Egy szó mint száz, nem tudom kinek adhatnám oda, de én biztos nem használom el.

Ascyra

2020. július 21.

Nos, igen. Ez a termék is azt bizonyítja, hogy nem árt átgondolni, hogy milyen típusú hajjal rendelkezünk és aszerint megválogatni, hogy mit kenünk rá. Mivel én nem voltam ilyen előrelátó, semmiképp sem fogok lecsillagozni, mert egyébként több szempontból is veri társait.
Lássuk a pro és kontrát, az én szemszögemből:

- Ne vedd meg, ha sok-sok, dús és egészséges hajad van. Kétszer annyit csinál és egy napig sem bírja, másnap mosnod kell majd. Jelenleg úgy nézek ki, mint aki az amúgy is sok hajára még egy adag parókát is feltolt. Förtelem.
- Fénysamponnak hihetetlenül használhatatlan, semmiképp sem javaslom, ha színtelen és fénytelen a hajad, csak ártani fog.
- Ha alapból puha, kellemes tapintású a hajad, szintén nem lesz jó választás, jelenleg olyan a hajam, mint valami alultöltött plüsspárna, szerintem légmentesen záródó madárfészket is lehet belőle készíteni - nem viccelek, tapintásra inkább megtelt szivacs, mint haj.

- Ha vékonyszálú, sprőd a hajad, akkor arra voksolnék, hogy néhány hajmosás után áldani fogod a terméket, mert hogy rendbe fogja tenni az fix.
- Isteni az illata, két napig is eltart.
- Nagyon kevés elég belőle, és elég kétszer átmosni, hihetetlenül jól tisztít és ápol is egyben.
- Regenerál, de hajvégekkel nem tud mit kezdeni - ahogy egyik másik sem (!)
- Nagyon szépek az összetevői (bár van benne irritáló anyag is), ezért ha ezt veszed véded is a környezeted... de csak a többihez képest.

A fentiek alapján olyan szerettem fogja megkapni ajándékba (balzsamjával együtt), akinek jóval kevesebb, de kevésbé zsírosodó haja van.
Mindennapos hajmosásra is kiváló, egyébként, amennyiben nem az első "szekcióhoz" tartozol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Lássuk a pro és kontrát, az én szemszögemből:

- Isteni az illata, két napig is eltart.
- Regenerál, de hajvégekkel nem tud mit kezdeni - ahogy egyik másik sem (!)

Annie25

2020. július 20.

Már nagyon régóta használom a hajpakolását, nagyon örültem mikor kijött a sampon, mert imádom az illatát. Nekem szép, selymes, puha a hajam hajmosás után, kb 4-5 naponta mosok hajat. Nem lesz tőle zsíros a hajam és le sem lapul. Engem meggyőzött. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

greta19

2020. július 15.

A hajpakolás után nem volt kérdés, hogy kipróbálom. Kicsit csalódott vagyok.. A hajam puha és selymes tőle, de nagyon hamar zsirosodik és szinte összeragad az egész már a hajmosás utáni nap. Első alkalommal azt hittem csak rosszul öblítettem ki a sampont, de ezek szerint ez nem az én termékem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

DoDo1991

2020. április 21.

Nagyon jó ez a termék! Kondicionálójával és pakolásával használom, a hajam nagyon selymes és puha lesz tőle, könnyen fésülhető. Átlátszó, de nem túl folyekony, kb. Egy diónyit használok, kétszer módon át a hajam. Balzsam és pakolás nélkül sem lett száraz a hajam. Nagyon szeretem! Legközelebb a bánános társait próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid