Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Samponok

98% természetes összetevők, makadámiadió kivonattal.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gabriella7

2021. december 29.

A papayás verzió az eddigi kedvenc samponom, de ez valami borzasztó. Megmostam a hajamat, és szárítás után már zsíros hatása volt. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

ildiko0306

2021. november 25.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert a hajpakolása nagyon bevált, de ez a legrosszabb sampon, amit életemben használtam. A hajtövem szörnyen lelapult zsíros hatású tőle, a hajvégem pedig iszonyúan szàraz. Hajmosás után úgy nézek ki tőle, mintha egy heten nem mostam volna hajat. Vékonyszálú hajjal rendelkezőknek egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

violetpanther0128

2021. november 14.

Sajnos ami a hajunknak bevált, az a fejbőrünknek nem. Többen is próbára tettük, viszketés, extrém száraz fejbőr, ennek következtében gyorsabban zsírosodó hajtő, és korpásodás lett az eredmény. Érzékeny fejbőrűeknek nem ajánlom! Balzsammal ,és pakolással együtt igazi tincsszelídítő, viszont a fejbőrre, és a pénztárcára nincs jó hatással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Yvaine

2021. október 28.

Én a Müllerben vettem, kicsit máshogy néz ki a külseje, mint ezen a képen.
Eddig számomra pozitív csalódás. Már önmagában az jó jel, hogy 2 nap után nem zsírosította agyon a hajam, pedig sok van és dús és egészséges is - így aki lentebb azt írta, hogy aki ilyen típusú hajjal rendelkezik, annak nem lesz jó, véleményem szerint tévedett (de szerintem ez teljesen egyedi). Hát az illata isteni, igazság szerint ez most erősen közrejátszott abban, hogy megvettem :D (nem ez a lényeg, ugye)
Tetszik, hogy nem nehezítette el a hajam.
És furcsa, de vannak samponok, amik után még a hajszínem is csúnyább valahogy, ennek a használata után teljesen meg vagyok elégedve a hajammal. Ebben a kategóriában teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

Én a Müllerben vettem, kicsit máshogy néz ki a külseje, mint ezen a képen.
Tetszik, hogy nem nehezítette el a hajam.

joanie

2021. július 29.

Anyukámnak vettük, mert szárazabb volt a haja és Ő is ki akarta próbálni a szilikonmentességet, ezt megelőzően az ennek megfelelő hair food-ot használtam, gondoltam esetleg a samponja is hasonlóan jó hatású lehet, de Anyukámnak is és miután mindössze egyszer kipróbáltam nekem is borzalmasan viszketett a fejbőröm tőle. Valami nem stimmel ezzel a samponnal, ahogy megmostam utána a szokásos natúr samponommal, soha többet nem tért vissza a viszketés. Azóta Anyukám is az én samponomat használja és elmúlt a fejbőrviszketés Nála is. Több rossz véleményt olvastam ezekről a samponokról, hát nem tudom.
Pozitívumként a szilikonmentességét és a tűrhető összetevőit tudom értékelni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

nagybarbii

2021. június 14.

Nagyon szeretem , finom illata van bar egy picit eros.
A gondor hajam puha és sima lesz tole, a fesulkodes is konnyebben megy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Nagyon szeretem , finom illata van bar egy picit eros.
A gondor hajam puha és sima lesz tole, a fesulkodes is konnyebben megy.

Timicat

2021. május 17.

Egy teljesen átlagos sampon, nekem semmit nem csinál a hajammal, nem tudok rá semmi jót se rosszat mondani... újra venni nem fogom, az illata nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

indiigo

2021. március 21.

A banános után ki akartam próbálni ezt is. Csak hajtőre használom ugyanúgy, különben szárítja a hajvégeket. Heti egyszeri használat mellett a hatodik napon összefogva még elmegy a hajam. Sajnos időről időre ugyanúgy korpás leszek ettől (függetlenül?) is. Az illata mesés, a kedvesem is rájár titokban😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Liara0826

2020. július 29.

Nekem szárította a hajam, viszont lapos is lett tőle. Mikor nem teszek előtte pakolást akkor sem az igazi ennek a samponnak a hatása. Próbáltam már natúr samponokat is, azoktól sem volt ilyen lapos a hajam. Bár nem mindig van ez a jelenség, de a száraz haj a végén annál inkább. Balzsam vagy pakolás nélkül egyáltalán nem ajánlom annak akinek száraz a haja. A pakolásait nagyon szeretem a hair food termékcsaládnak, de samponok közt ez volt az első és utolsó próbálkozásom.
Mellette szóljon, hogy nagy a kiszerelés és ahhoz képest nem drága, az összetevői is egészen jók, de nem ez lesz az én samponom.

Update:
Kb háromnegyedéig jutottam, többet nem kínzom vele magam. Én elolvastam hogy ez milyen hajtípusra való és ezért választottam ezt. Száraz, vékony szálú hajam van ami könnyen töredezik. Viszont rá van írva az is hogy simító hatása van, de ez nekem csak annyiban nyilvánult meg hogy lelapult a hajam.
Egy szó mint száz, nem tudom kinek adhatnám oda, de én biztos nem használom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Update:
Egy szó mint száz, nem tudom kinek adhatnám oda, de én biztos nem használom el.

Ascyra

2020. július 21.

Nos, igen. Ez a termék is azt bizonyítja, hogy nem árt átgondolni, hogy milyen típusú hajjal rendelkezünk és aszerint megválogatni, hogy mit kenünk rá. Mivel én nem voltam ilyen előrelátó, semmiképp sem fogok lecsillagozni, mert egyébként több szempontból is veri társait.
Lássuk a pro és kontrát, az én szemszögemből:

- Ne vedd meg, ha sok-sok, dús és egészséges hajad van. Kétszer annyit csinál és egy napig sem bírja, másnap mosnod kell majd. Jelenleg úgy nézek ki, mint aki az amúgy is sok hajára még egy adag parókát is feltolt. Förtelem.
- Fénysamponnak hihetetlenül használhatatlan, semmiképp sem javaslom, ha színtelen és fénytelen a hajad, csak ártani fog.
- Ha alapból puha, kellemes tapintású a hajad, szintén nem lesz jó választás, jelenleg olyan a hajam, mint valami alultöltött plüsspárna, szerintem légmentesen záródó madárfészket is lehet belőle készíteni - nem viccelek, tapintásra inkább megtelt szivacs, mint haj.

- Ha vékonyszálú, sprőd a hajad, akkor arra voksolnék, hogy néhány hajmosás után áldani fogod a terméket, mert hogy rendbe fogja tenni az fix.
- Isteni az illata, két napig is eltart.
- Nagyon kevés elég belőle, és elég kétszer átmosni, hihetetlenül jól tisztít és ápol is egyben.
- Regenerál, de hajvégekkel nem tud mit kezdeni - ahogy egyik másik sem (!)
- Nagyon szépek az összetevői (bár van benne irritáló anyag is), ezért ha ezt veszed véded is a környezeted... de csak a többihez képest.

A fentiek alapján olyan szerettem fogja megkapni ajándékba (balzsamjával együtt), akinek jóval kevesebb, de kevésbé zsírosodó haja van.
Mindennapos hajmosásra is kiváló, egyébként, amennyiben nem az első "szekcióhoz" tartozol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Lássuk a pro és kontrát, az én szemszögemből:

- Isteni az illata, két napig is eltart.
- Regenerál, de hajvégekkel nem tud mit kezdeni - ahogy egyik másik sem (!)

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.