Garnier

Ár:   768 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: cintia995, az összetevőket feltöltötte: csk1kom, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Kiszáradt, fakó és károsodott hajra.

A 3 olaj behatol a haj szerkezetébe és táplálja azt:

• oliva olaj: a haj intenzív táplálásáért
  • avokádó olaj: a dússágért
  • karité: a selymes tapintásért

Az eredmény: táplált, regenerált és még ragyogóbb haj.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

adree861030

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem, fényes, könnyebben kifésülhető lesz tőle a gubancolódásra hajlamos hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

mandyy

2017. november 23.

Évek óta ezt használom. Anno agyon vasalt, szanaszét tört hajjal kezdtem el, mára tökéletes, dús, fényes, egyenes, egészséges hajat varázsolt nekem. Samponjával párban használom. Nem zsírosodik tőle gyorsan a hajam. Illata nekem nem túl tartós, de finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Kardvirág

2017. szeptember 1.

Most látom, hogy már nem gyártják. Nagyon helyes! Ez egy borzalom. Marékkal raktam a hajamra, de semmit nem segített a kifésülésben. Göndör, vastag szálú hajam van, de bármilyen balzsamtól csúszós lesz, hogy ki lehet fésülni. Na ezzel nem. Semmit nem csinál. Kétszer próbálkoztam vele, de megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Bogg

2017. július 28.

Ez egy kis csoda. A sprőd, szálkás hajam mesésen fényessé és selymessé varázsolta, pedig eleinte nem hittem volna. Soha nem veszek újra egy terméket, mert a változatosság híve vagyok, de ezt újra fogom mindenképpen. Jár neki az 5* :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

anetta.filip

2017. július 27.

Nagyon szeretem. Ezzel, és a samponjával végre le tudtam váltani az Aussie Repair Miracle-t, amitől hullott a hajam ezerrel!
Csodálatos a hajam, nagyon jól ápolja, még a fejem tetejére is kentem picit, nem nehezített, se zsírosított, egyszerűen szuper! Ombre hajvégeim sem olyanok már mint a seprű!
Összetevői nem a legjobbak, de ez most nem is érdekel. 5*!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Összetevői nem a legjobbak, de ez most nem is érdekel. 5*!!

Brazilparty

2017. július 3.

Nagyon jó, sűrű, szinte mint egy pakolás. Erősebbnek és egészségesebbnek tűnik a hajam,mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

avealena

2017. június 1.

Az egyik legjobb hajbalzsam, amit valaha próbáltam! Már sokadjára veszem újra, csodás illata van és olyan selymes lesz tőle a hajam mint még soha, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

lill24

2017. május 14.

Az eddigi legjobb balzsam, amit valaha próbáltam. Tetszik az illata, és tökéletes a hatása :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Betty05

2017. május 10.

Teljesen belelehet szeretni ebbe a termékbe, valami hihetetlen milyen puha hajat varázsol,nem nehezíti el az olajtartalma a hajat vagy teszi kimoshatatlanná. egyszerűen tökéletes, biztos hogy újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

LauuKovacs

2017. május 6.

Én még a glamour napokon szereztem be, és meg kell mondjam nagyon szeretem, régóta nem használtam balzsamot, hanem olajat, amit még most is felváltva ezzel a termékkel. Az a legjobb benne szerintem hogy nagyon jól hidratálja a hajat, puhává és selymessé teszi, de nem hagy zsíros érzetet, és nem is zsírosodik hamarabb tőle. Ha elfogy újra veszem biztosan! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Tartósítószer.