Garnier

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamasbobe47, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

3 könnyű olajat tartalmaz Olíva, Avokádó, Shea. Azonnal jobb minőségű és csodálatos tapintású hajat biztosít.

A hajmosást követően a finoman olvadó formula körbeöleli a hajszálakat és közvetlenül behatol azokba, a mélyen ható ápolásért és a haj jobb minőségéért. A titok: az olíva, az avokádó és a sheaolajat tartalmazó formula ragyogó fényt biztosít a haj számára, puhábbá és selymes tapintásúvá változtatja. Azonnal jobb hajminőség, azonnal érezhető változás, a hajszálak felülete egyenletesen sima és csodálatosan puha tapintású.

Kori

2017. február 20.

Őszintén szólva nem nagyon hiszek ezekben az instant dolgokban. 30 másodperc, 1 perc, 2 perc... nem-nem. Én minden ilyen hiperszupergyors kencét sokkal tovább szoktam fent hagyni,mint, ameddig javasolt. Egyszerűen úgy hiszem, hogy akkor sokkal jobban hat. :D Lehet, hogy 3 perc alatt is ugyanazt a hatást érném el, fogalmam sincs, még sosem próbáltam, de szerintem nem is fogom.
Na, szóval maga a balzsam... hát ez nekem egy kis csoda volt. Hajmosás és balzsamozás után használtam, pakolásként, 10-12 percig hagytam a hajamon. A teljes hajhossz (hátközépig ért) 2/3-ára vittem fel, sokat, és így kb. 10 alkalomra volt elég. Épp hajnövesztés időszakában voltam, nagyon vigyáztam rá, nem vasaltam, mindenféle hajvégápoló olajjal, sprayvel, szérummal, pakolással bombáztam a hajam, semmit sem vettem újra, ha valami elfogyott, akkor jött egy másik márka másik terméke. Viszont, ez az a termék, amit az azóta szőkített hajamra biztosan újra fogok venni. A teljes árát kicsit sokallom érte, szóval inkább kivárom valamelyik kuponos akciót. Az illata isteni volt, használat utáni 3. napon is éreztem a hajamon. Selymes, fényes, puha és ápolt lett tőle a hajam, nem nehezítette el. Hogy az akkoriban használt rengeteg termék közül pontosan melyiknek köszönhettem az egészséges hajvégeket, nem tudom, de az biztos, hogy, amíg ezt használtam, a hajam állapota csodás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Egnesz

2017. január 1.

Szeretem használni, mert nem kell sokáig a hajamon hagyni, de ugyanazt tudja mint egy hajpakolás, ahol várni kell. Illata finom, még több nap után is érezni a hajamon. Akciósan vásárolom Dm-ben, Rossmannban.
(szerintem a rossmann Isana hair professional regenerálo hajbalzsama körülbelül ugyanezt tudja csak olcsóbb és más illata van...úgyhogy lecseréltem ezt a fructis hajbalzsamot)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

bogczi

2016. november 30.

Összességében nem rossz, de én picit többet vártam. A hajam megviselt, vékony szálú, szőke és ráadásul göndör, szóval az összes égi áldás egyesül benne. Ennek a cuccnak az állaga nekem szuper, elég híg, így könnyű eloszlatni, viszont ha csak 3-4 percet hagyom rajta, akkor semmire nem jó. Inkább 7-8 percet hagyom fent, addig ázom a zuhany alatt, így viszont a hajam sokkal simább és finomabb tapintású. Az illata sokáig tart, de nem tolakodó, tipikus Garnier illat. Nem zsírosít annyira, a pakolásra sincs szükségem mellette, szóval nem rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 13.

Ahhoz kepest hogy balzsam siman feler egy jo kiados hajpakolassal. Imadom! Selymes lesz tole a hajam es puha es dus. Szeretek hozzaerni a hajamba es beleturni miota ezt hasznalom. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

muzli

2016. július 26.

Nagyon szeretem. Az egyetlen balzsam, amitől tényleg jó állagú és szép lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

Bianca94

2016. május 26.

Két éve használtam először, akkor többször újra vettem, de nagyon zsirosította a hajamat. Most megint őt vettem meg, és most semmi gondot nem okoz. Imádom az illatát. És a hosszú gubancos hajamat egy pillanat alatt ki lehet fésülni tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Jelizz

2016. február 13.

Akciosan vettem. Szaraz es megbiselt hajam ban es a balzsam keves,nem rossz a hatasa de olyan mint egy jobb balzsam,heti csak 1x-2x hasznalom sajnos zsirosit es lapit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

thelastunicorn

2015. november 1.

Most vettem újra másodszor, mert nagyon megszerettem! Göndör hajam van, ami hajlamos száraz kócfészekké változni... :) Ettől a balzsamtól viszont finom tapintású lesz és puha. Eddig se túl gyakran fésülködtem, de most már csak felteszem hajmosás után, és az olajos ujjaimmal át tudom fésülni a hajam, lemosás után pedig fésülés nélkül, szépen, magától beloknisodik. Először furcsa volt, hogy olyan érzés, mintha nem lehetne lemosni, hogy olajos érzet marad a hajamon, de már megszoktam, és semmi baj nincs vele. Nyaralásra is magammal vittem, mert már el se tudom képzelni a hajmosást enélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

krisztinacsanyi

2015. október 28.

Igazi kis csodaszer, a narancssárga társával együtt felválta használom:) Borzasztó puha lesz tőle a hajam és úgy általában egészségesebbnek, fényesebbnek tűnik utána. Előnye, hogy nem kell sokáig a hajon hagyni, viszont árban elég drágácska, de még így is újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 28.

kessi91

2015. szeptember 15.

Nem szeretek balzsamot venni, mert a legtobbszor kb higitott hajpakolas... de annyian irtak a kevesebb szallo hajszalat, hogy elcsabultam. Nem kellett volna. A hajpakolasa ezerszer jobban megeri, es jobban is taplal. Nekem ez olyan folyos volt, es a hajam ker nap utan zsirosodni kezdett, mivel az allaga miatt nem tudtam ugy eloszlatni, ahogy kene. En inkabb a pakolasukat ajanlom ebbol a sorozatbol, az nagyon szuper!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2