Garnier

Ár:   795 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncs, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Mélyreható ápolás a nagyon száraz és sérült hajnak. Ápoló sheavajjal és 3 tápláló olajjal- makadámia, jojoba és mandula-védi, intenzíven táplálja és simábbá teszi a hajat, annak elnehezítése nélkül. A haj hosszantartóan ápolt, fantasztikus illatú és fényes lesz.

Tuesday110

2020. március 4.

Nekem sajnos nem jött be. Többszöri mosás után a balzsamjával együtt sem volt semmilyen hatással a hajamra. Az illatát viszont nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Renus

2019. július 7.

Az illata jó, egész puha lett tőle a hajam de nem az igazi.
Összességében közepesnek mondanám így kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Az illata jó, egész puha lett tőle a hajam de nem az igazi.
Összességében közepesnek mondanám így kap 3 csillagot.

noeminonesz

2018. december 13.

Az én hajam tipikusan száraz, ráadásul még göndör is, amit persze vasalok minden hajmosásnál. Szerencsére heti kétszer elég hajat mosnom, de még így is gyakran nagyon károsodottnak tűnik. Ezt a sampont használom most már szerintem több, mint fél éve és kifejezetten jót tesz a hajamnak. Csak ajánlani tudom :) Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Eszter4

2018. augusztus 15.

Ár-érték arányban tökéletes, az illata is kellemes és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Ár-érték arányban tökéletes, az illata is kellemes és jól tisztít.

ttelokinkojpa

2018. augusztus 9.

1x használtam, abszolút szimpatikus termék. Hajlamos bármilyen, számára nem tetsző sampontól bezsírosodni a hajam (külön életet él a drága :D), így kicsit tartottam tőle, hogy ez most is be fog következni, de egy esélyt szerettem volna neki adni a szétszikkadt-kisebesedett fejbőröm miatt. Puha, rugalmas, fényes lett a hajam, a 2.napon nyoma sincs zsírnak, ami elég jónak számít nálam. Az illata is mennyei és jól is tisztít. Egyelőre 4*, majd meglátjuk, hogyan teljesít. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Evie

2018. július 30.

Hoppa, gyonyoru lett a hajam tole mar elsore is. Azota kb 10-12x hasznaltam, es en magam egyertelmuen erzekeltem, hogy szep fenyes, lagy esesu a hajam. Azota mar többször megjegyezte a parom is (es nem csak a hajmosas napjan), pedig ilyet meg sosem csinalt korabban. :)
win-win, ujraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

win-win, ujraveszem!

lexyusz

2018. július 16.

Nagyon jó kis sampon, nemrég fogyott el és úgy gondolom, hogy szívesen újra venném. Fényes volt tőle a hajam, a balzsamjával együtt használtam ráadásul, így csak pozitívan tudok róla nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

dorinacska1

2018. július 12.

Az eddigi legjobb sampon amit próbáltam. Nagyon szép puha és fényes lesz tőle a hajam a balzsamjaval együtt használva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

BettyP92

2018. június 20.

nagyon jó krémes hajon, száraz hajra tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

nagyon jó krémes hajon, száraz hajra tökéletes

zoska416

2018. április 13.

Nem értem, hogy akik ezt megveszik, és utána panaszkodnak, hogy "olajos" meg "zsíros" lesz tőle a hajuk, azok mit vártak egy olyan sampontól, amelynek "oil repair intense" a neve??? Nyilvánvalóan ez a sampon azoknak lett kifejlesztve, akiknek nehezen zsírosodik a haja, és akiknek emiatt még kifejezetten jót is tesz egy olajosabb sampon, ami segít fényessé, puhává tenni a hajat. Akiket ez zavar, azoknak ott van kismillió másféle hajápolószer.
Számomra ez az eddigi legjobb sampon, amit használtam: mesés illata van, hullámos és hajmosás után mindig "szálldosó" hajamat szép simává teszi, és nekem egyáltalán nem zsírosodik tőle jobban a hajam. 6-7 naponta szoktam megmosni, és tökéletesen kitart ennyi ideig a hatása. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Emolliensek: Glycol Distearate, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Citrus Limon Peel Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, Glycol Distearate, PPG-5-Ceteth-20, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Sulfate, PPG-5-Ceteth-20, Coco-Betaine, Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: truth-in-aging, BFT