Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Samponok

98% természetes összetevőkkel, papaya kivonattal, sérült hajra.

Vegán

Ár: 600 , Eladó: ngyrbka
Állapot: 3/4ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen átvehető vagy szívesen küldöm.

sigma

2021. november 10.

Isteni illata van amit napokig erezni, erre kapja a 2 csillagot, mert sajnos nem valt be.
A balzsammal es a pakolassal egyutt hasznaltam, nagyon elnehezitette a hajam, mar masnap total zsiros volt. A hatasa szornyu volt nekem, elhasznalgattam, de alig vartam hogy elfogyjon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

sackoka

2021. augusztus 13.

Jó az illata és valóban tisztít, ezért a 2 csillag, de ezen kívül rettenetesen szárítja a hajam, a mosás után az összes babahajam az égnek állt és nagyon sprőd lett tőle a hajam. Utána persze sokkal gyorsabban zsírosodott. Nem igazán szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

cbf91XD

2021. július 25.

Jó az illata, régebben be is vált, de a legutóbbi két hajmosáskor iszonyúan viszketni kezdett tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

AnnaB18

2021. május 18.

Nagyon szeretem ezt a termékcsaládot, használom a sampont, balzsamot és a pakolást is.
Isteni az illata, még másnap is érzem. Szépen tisztít, nekem nem zsírosítja a hajamat jobban mint egy másik sampon.
5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

5 csillag

Fayette

2020. október 18.

A hajpakolas utan nagy csalodas.
Persze, az illata szuper, de ezen kivul nem tud sok mindent. Tisztitani tisztit, viszont ezt minden sampon tudja, illetve ugy vettem eszre, hogy szarazabb is a hajam, miutan ezzel mostam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

A hajpakolas utan nagy csalodas.

izabella73

2020. szeptember 15.

Sajnos nem igazán vált be.Természetes összetevői miatt választottam,illata jó, de ezen kívül semmi pozitívumot nem tudok mondani róla.Nem javított a hajam állapotán,ezen kívül még gyorsabban is zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

in0ra

2020. szeptember 5.

Borzasztó ez a sampon. Pár alkalommal használtam, de mindig ugyanazt tapasztaltam: a hajamnak szárítás után durva a tapintása, illetve olyan mintha ragadna (?). Pedig mindig kiöblítettem rendesen, de mégis olyan volt, mintha nem jött volna le a hajamról. Ami pedig az illatát illeti... Én ezt inkább szagnak nevezném. Túl erős és túl sokáig érződik, megfájdul tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Gica81

2020. július 25.

Meg vagyok elégedve ezzel a samponnal. A sampon állaga nagyon géles, ezért nem is kell sok. Használata után a hajam nagyon puha, illatos és selymes tapintású lesz. Újra vevős lesz, mert a hajmaszkjával együtt használom és abból még jócskán van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

cherrybomb4

2020. június 17.

Nem szárít, nem is zsírosít, finom az illata, de nem túl agresszív (papayás pakolás rokonával ellentétben). Többet nem is várok egy sampontól, szeretem használni :) Bár az SLS-t utólag vettem benne észre, ez nem annyira jó pont... mivel tervezek a curly girl method-dal kísérletezni, lehet, hogy hetente-kéthetente fogom használni egy állandó SLS-mentes sampon mellett, mert ennyi időközönként azért kell az alaposabb tisztítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

tthfnn

2020. június 7.

Nagyon szeretem, az illata isteni. Miután kimosom utána is érzem az illatot a hajamon. Illetve, nem zsirosodik úgy a hajam, simán elég egy héten egyszer megmosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0