Garnier

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

A hosszan tartó frissességért és az egész napos tiszta haj érzéséért

Összetétele fokozottan aktív gyümölcskoncentrátumot tartalmaz, mely megtisztítja a fejbőrt. Gyorsan zsírosodó hajra ajánlott, segít kitolni a hajmosások közti időt. Parabénmentes.

Aoba

2019. november 10.

Szerencsés vagyok, hiszen csak heti 1x kellett hajat mosnom. Valami kellett, mert itthon nem volt semmi. Megláttam, megtetszett, megvettem. OK. Eddig. Na de..

1. használat.: Durva, száraz, ammónia szagú haj, és 3 nap után kenyeret kenhettem volna róla, olyan zsíros hajnak lettem tulajdonosa.

2. használat.: Puha, sima, jó illatú haj. Megint 3 nap után lett zsíros.

Nos.. Nem vagyok elégedett. Vennem kell a jól bevált Avonos sampont, azt hiszem. Ezt a terméket pedig olyannak adom, aki majd biztosan örül neki, mert csak 2 diónnyit használtam belőle. Az illata miatt adok 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

2. használat.: Puha, sima, jó illatú haj. Megint 3 nap után lett zsíros.

Nadine83

2019. szeptember 17.

Kicsit viszket tőle a fejbőröm, és eddig a hajmosások közti időt se sikerült csökkenteni. Az illata jó, jól habzik, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

k001

2019. szeptember 1.

Egy könnyű, minden extra hatóanyagtól mentes sampont kerestem, ezért vettem meg, de sajnos nagyon nem jött be. Minden nap kell vele hajat mosnom, annyira bezsírosítja, Egyébként csak 2-3 naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

SunnySide

2019. június 4.

Hát igazából nem lett nagy szerelem sem útálat. Jól habzik, talán (nagyon talán) 1 nappal ki tudja tolni valóban a hajmosást. Az illata kellemes, érdekes, másnap még érződik a hajamban. A hajam puha tőle, de ez igazából sok más sampon után is előfordul.
Semleges érzelmeim vannak. Nem hiszem, hogy újra fogom venni máskor a hatása miatt, maximum az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Noyko

2019. május 21.

Jaj,ez annyira nosztalgia illat nekem! Régen nagyon sokáig ezt a Garniert használtam,majd Schaumára váltottam. Szóval nekem teljes nosztalgia és jó,hogy ugyanaz az illat még kapható. Heti egyszer mosok hajat, nekem nem nehezítette el a hajam,egy negatív itt leírt dolog sem jelentkezett,szerencsére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

akira

2019. május 14.

A Glamour napok alatt fél áron sikerült hozzájutnom a termékhez. Gondoltam egy próbát megér, maximum ugyanúgy 3 naponta mosom meg a hajam. Az első mosásnál magával ragadott, tökéletes illata van, pont kellően erős. Puha lesz tőle a hajam, mindenki dícséri a munkában. A hajmosást sikerült 4-5 napra kitolni, ami nálam csoda, mert a 3. napon általában már felfogva indulok el. Újra fogom venni, annak ellenére, hogy a vörös festékkel nem áll barátságban és erősen szedi a színt. (Ezért vonok le egy csillagot)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Ladybug90

2019. április 25.

Borzasztóan korpásodik tőle a fejbőröm soha többet Fructis sampon :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Borzasztóan korpásodik tőle a fejbőröm soha többet Fructis sampon :(

sophieblackbeak

2019. január 27.

Alapból zsírosodik a hajam, de szerintem ez a sampon még rátesz egy lapáttal. Az első nap nagyon szép a hajam tőle, de a második nap már zsíros, és megint mosnom kell. Az illatát viszont szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

zsoxcore

2018. december 24.

Ez a termék is az első pár használatkor vált be, de aztán lelapult tőle a hajam és sokkal hamarabb zsírosodott a kelleténél. Sajnos nem vált be, így ezt a terméket is sminkecsetek tisztítására használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Renus

2018. november 23.

Sajnos nem vált be.
Nagyon kiszárította, irritálta a fejbőröm, tisztítani jól tisztít.
Számomra ami irritáló az már alapból nem egy jó dolog.
Az illata miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Sajnos nem vált be.
Nagyon kiszárította, irritálta a fejbőröm, tisztítani jól tisztít.
Számomra ami irritáló az már alapból nem egy jó dolog.
Az illata miatt kap 2 csillagot.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT