Garnier

Ár:   1277 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Vízkő elleni hatóanyag a kemény víz semlegesítésére a meszes lerakódások ellen. Az aktív gyümölcskoncentrátum belülről erősíti a hajat. Megtisztított összetétel: szilikon-, parabén- és színezőanyagmentes. Az összetevők 92%-a biológiailag lebomló.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Szerintem nagyon kellemes az illata és a hajamat is könnyen ki tudtam vele fésülni...igazán nem értem, hogy miért ennyi a negatív vélemény róla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

sal

2014. március 8.

Undorító zsíros,ragacsos lett tőle a hajam,ugyan olyan borzalmas mint a többi fructis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Vattacukor1990

2014. január 4.

Az itteni negatív véleményekkel ellentétben nekem ez bevált, nagyon szerettem. Pár percig hagytam a hajamon, majd öblítés után az eredmény nagyon könnyen fésülhető haj, finom illat. Száradás után pedig selymes és szép fényes lett. Tetszett az állaga, mert se nem túl folyós, se nem sűrű, pont jó. Szépek az összetevői. Nagyon tetszik a csomagolása.
Nem tudom, hogy megszűnt vagy csak megújult a csomagolása, de mostanában nem szoktam látni ezt a kék kupakos változatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Lulic

2012. szeptember 1.

Az a jó, hogy hamar fogy, mert pont olyan tré mint a samponja(én mindent elhasználok, mert nem szeretem a pazarlást). RAGAD tőle a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

pilluska

2012. június 29.

nekem nagyon nem vált be.. nagyon száraz lett tőle a hajam, mintha semmit nem kentem volna a hajamra, csak vízzel mostam volna. Kár érte, mert nagyon jók az összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

rekusss

2012. június 9.

Örültem ennek a Fructis terméknek, mert szép összetevői vannak, azonban az én hajamra nem vált be, nem hidratálta megfelelően, valóban csak normál hajra lehet alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Maddie

2012. április 1.

Finom, gyümölcsös az illata, és puhává, nagyon könnyen kifésülhetővé varázsolja a könnyen gubancolódó, vékony szálú hajamat (már nem is használok kifésülő spray-t :)). Az összetevőlista is nagyon barátságos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Pyridoxine HCL

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.