Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Új formula, parabén nélkül. A növényi kivonatok, vitaminok és a citromból származó fehérjék speciális keverékét tartalmazza. A hozzáadott grapefruit, B3 és B6 vitaminok segítenek a hajnak, hogy újra erős és dús legyen. Rendszeres használat után a haj fényesebb és erősebb lesz.

Normál hajra ajánlott, szilikon- és parabénmentes termék.

Alexandra11

2018. július 9.

A barátnőm ajánlásával kezdtem el használni, Amikor elfogyott az első flakonnal, újra vettem, de így utólag megbántam. Jó illata van, jól habzik, ezzel semmi gond, de szárítja a hajam, és össze vissza száll tőle. Egyáltalán nem lett fényes tőle a hajam, úgyhogy nekem annyira nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Szmarties

2018. július 1.

Még nem találtam meg a nagybetűs sampont,de amíg keresgélek rossz próbálkozások után mindig a Garnier Fructisra térek vissza. Nem csodaszer, de amit várok egy sampontól, azt hozza. Nekem kb. 3-4 napig tart a hatása. Az illatát imádom és azt is hogy, a vékonyszálú, de gyorsan zsírosodó hajamat nem nehezíti el és nagyon szép fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

natasa

2018. január 2.

Intersparban vettem (Magyarországon). Alaposan tisztít, dús habja van, az illata is jó. Mosás után könnyű lett a hajam, és azt vettem észre, hogy a fejbőröm kicsit bizsereg is még szárítás után. Szép fényes lesz a haj a használata után még 1-2 napig.
Nem tudom, hogy a sampon hatása, vagy egyéb oka van, de amióta használom, kifejezetten gyorsan nő a hajam. Mivel őszülök, a lenövéseken jól látható ez. Erősíti is ezek szerint. Bár még nem használtam el az első flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Tkrisztina1

2018. január 1.

A hajam lelapult tőle,és nagyon hamar zsirosodott

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

A hajam lelapult tőle,és nagyon hamar zsirosodott

annalidia

2017. december 20.

Hát nekem még sosem volt ilyen rossz tapasztalatom samponnal. Olyannyira, hogy eszembe se jutott, hogy emiatt olyan lelapult, fura állagú a hajam, míg utazáskor nem vittem magammal és másét kellett kölcsön kérnem, akkor rájöttem, hogy ez az oka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

PoppyCat13

2017. november 19.

Bár a hajam nem száraz, azért szerettem. Szép fényesek lesznek tőle a tincseim és az illata is szuperfincsi. Sajnos az ápolását nem tudam letesztelni (normál, viszonylag gyorsan zsírosodó hajam van), de tetszik. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, de egynek jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Mardebra

2017. november 19.

Páromtól loptam el. Mindig irigykedtem hogy milyen fényes a haja és gyönyörűen tiszta a fejbőre. Én is nagyon szeretem. Egy sampontól sem éreztem ilyen tisztának a fejbőröm mint ettől. Kicsit bizsereg is tőle, de nagyon kellemes érzés. Kicsit mintha tovább kihúznám vele két hajmosás között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

kisizé

2017. március 29.

Ausztriában vettem, sajnos itthon még nem láttam sehol :/ már fél üveggel elhasználtam (zsírosodó, vékonyszálú hajam van és érzékeny fejbőröm) és szeretem! Nagyon krémes állagú, nem szárítja a hajat és érzékeny fejbőröm sem viszket tőle. Szeretem az illatát is olyan citrusos, friss. Habár semmi extra, az árát nekem nem éri meg (kb 5 euróért vettem).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.