Garnier

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szab.angi, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajformázók

keshudioo

2016. április 26.

Gimiben rövidebb fazonú, tépett hajam volt, ezért rendszeresen vasaltam és tincseztem waxszal. Ez volt az egyik, amit használtam. Nagyon szerettem az illatát, és jól is tart, viszont annyira zsíros, hogy az ujjaimról is csak 3 körömkefés kézmosás után jött le. Ha nem a hajtövekre kened, nem okoz zsíros hatás, de vigyázni kell a mennyiséggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

szandymakeup

2013. július 21.

Jó kis termék nekem nagyon sokáig elég főleg hogy pici a hajam de nem vagyok annyira elragadtatva tőle , hogy újra vegyem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

Maniac

2013. február 3.

Ha copfba kötöm a hajam, akkor használom lesimítani a kis babahajakat. Eléggé zsírosít, úgyhogy keveset teszek fel egyszerre. Egész jól tart, bár nincs sok dolga, mivel akkor használom, amikor már kezd zsírosodni a hajam, így inkább "belőtt"-nek tűnik a hajam, mint zsírosnak. Szépen fényesít, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

missmisfit

2012. augusztus 19.

Jó ideje megvan már. Mostanában megint elővettem az örök problémámra: száll a hajam össze-vissza, úgy állnak a szálak mint egy szénakazal. Egy picit veszek csak az ujjbegyemre és áthúzom a haj teljes hosszán, továbbá a tetején próbálom megregulázni a kiálló babahajakat vele. Strongnak strong, de nem long lasting. Ha túl sokat teszek fel, akkor meg már nagyon elnehezíti a hajamat.
Egyébként ahogy nézem, ez illatosított kőolaj. Így picit már drágállom is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Egyébként ahogy nézem, ez illatosított kőolaj. Így picit már drágállom is. :D

Druszilla

2012. január 15.

Mivel hosszú a hajam, ezért csak a végére használtam egy kicsit - szép fényes, puha és illatos lett tőle. Ha sokat piszkáltam a hajam és a fejbőrömre is került, hamar bekorpásodott tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Sárga színezék.

Cholesterol eo I eu 0 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.