Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A Garnierier Fructis Táplál & kisimít hajerősítő sampont speciálisan azért fejlesztettük ki, hogy a teljes haj fellazuljon és megszabadítson az összekuszálódott tincsektől. Összetétele a hajtövektől táplálja haját és a hajszálak belsejében fejti ki hatását. Megerősíti és simává varázsolja a haját a hajtövektől egészen a hajvégekig. Haja hihetetlenül puha tapintású, élettel teli, fényes lesz és hosszú időn át sima marad, még párás időben is.

Csilla91

2015. február 3.

Nagyon jó az illata, jó tapintású lesz tőle a hajam viszont egyáltalán nem simít, pedig erre van kitalálva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

krisztina0012

2014. december 17.

Nekem nem vált be, egyáltalán nem marad egyenes tőle az ember haja!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 17.

Nekem nem vált be, egyáltalán nem marad egyenes tőle az ember haja!

TimiK

2013. július 25.

Nekem nagyon durván összeragasztotta hajam, hajmosás után alig tudtam kifésülni. Az illata jó volt, de komolyabb ápoló hatást nem tapasztaltam, nem lett fényesebb sem puhább a hajam. Olyan száraz volt hogy úgy fogalmazzak.
Hamar lecseréltem, mert állítólag nem jók a Fructis termékek a fejbőrnek a gyümölcssav tartalom miatt. (Engem legalábbis ezzel riogattak, hogy mi igaz belőle és mi nem azt nem tudom :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

sün

2013. április 10.

Nekem durván hullik a hajam a Fructis samponoktól, pedig már több félét kipróbáltam. Hajmosás utáni fésülködésnél 5x annyi kijön, mint más sampon után.
simítani semmit nem simít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

simítani semmit nem simít.

Zomding

2012. december 30.

Nekem nagyon nem vált be. Fésülhetetlenné tette a hajam és kiszárította a jól bevált balzsamom ellenére. Egyedül az illata tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

kisnyul28

2012. október 19.

Csak jót mondhatok róla. Könnyen fésülhető, selymes lesz tőle a hajam és jó illatú. 5-öst érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

picike

2012. szeptember 10.

Megváltozott a csomagolása de a tartalma még mindig ugyan az:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Megváltozott a csomagolása de a tartalma még mindig ugyan az:)

bobika94

2012. augusztus 18.

Nagyon jó!!! Eleve göndör a hajam, és ettől könnyebb simítani. Sokkal kevesebb időbe telik, mire a hajamat kivasalom :) Pedig iszonyat dús a hajam.. taszítja a párát is :D Egyszer hirtelen elkezdett esni az eső, semmi nem volt nálam, a hajam ázott.. De nem göndörödött be :D épp csak pár kusza tincs hullámosodott be, de az semmi :) Szóval csak ajánlani tudom :) nálam a párataszítása 3 napos volt :) nekem most kifogyóban van :( és sajnos nem találtam egyik drogériában sem ilyet :'((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

katocalol

2012. július 3.

nemrég kezdtem használni, eddig nincsen semmi baj vele, szép tisztán tartja a hajam, sima és fényes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 3.

eszty83

2012. július 2.

Már rég óta ezt a sampont használom. Nekem bevált. Táplál és kisimít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Már rég óta ezt a sampont használom. Nekem bevált. Táplál és kisimít.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Színező anyag. (Piros)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!