Garnier

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loju, Módosítva: 2015. december 15.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

annamariav

2019. november 20.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós. Sokadig flakonnal veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós. Sokadig flakonnal veszem.

bfruzs

2019. október 16.

Három éve csak ezt a dezodort használom. Kipróbáltam már a zöldet, lilát és kéket is, de az illata miatt egyértelműen a rózsaszín volt a nyerő. Sportolás után se érezni az izzadság szagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Trixi222

2019. szeptember 4.

Már többször újra vettem ezt a terméket, megfelelően véd a szagok ellen és szerintem nagyon jó illata is van. Próbáltam a lila színűt is, de nekem midenképpen ez a rózsaszín vált be!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

mSzandika

2019. szeptember 4.

Nagyon tetszik! Jól véd a szagok ellen, nagyon tetszik a kiszerelése, egyszerűen fölkenhető kellemetlenségek nélkül. Az illatát nem szeretem, mint a szúnyogriasztó 😅. Nem gondoltam volna hogy az Adidas mellé találok egy masik deot ami használni fog, de a rengeteg jó vélemény, meg hogy már anyukám is használja, eldöntötte hogy kifogom próbálni. Azt szeretem hogy nem szárítja úgy ki a hónaljam mint az Adidas, mégis ha választanom kéne inkább az Adidas mert az 100 százalékos védelmet nyújt ez meg ilyen 89 százalékosat tud nagyjából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Kitti90

2019. augusztus 23.

Az egyetlen dezodor,amitől nem lesz szőrtüsző gyulladásom! Az illatával is elégedett vagyok,mindegyik fajtáját próbáltam,azok is jók :) Dm-ben van a legjobb áron :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Szandika12

2019. augusztus 8.

Nekem nagyon tetszik, jól véd a szagok ellen. Maga a dezodor illata nem a kedvencem, de elmegy. A hatékonyság nálam a fő szempont, valamint hogy nem szárítja úgy ki a hónaljam, hogy már fáj, mint az adidas dezodor. Nagyon tetszik a kialakítása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Rellaaa009

2019. június 2.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Imádom az illatát és a hatását is az ára pedig baráti főleg ha kedvezmény is van rá 500 forintért egy elég jó terméket kapunk:)
Már többször is újra vettem de maradok is ennél még egy ideig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Már többször is újra vettem de maradok is ennél még egy ideig

Vinterblot89

2019. március 23.

Már többször újra vettem ezt a terméket, nagyon jó illata van, és idáig nem fogta meg a fekete ruháim sem. A legutóbbi használatkor vettem észre, hogy bizony foltot hagyott, lehet hogy változtattak az összetételén.. 48 órás hatása biztos hogy nincs, de egy 8 órás izzasztóbb munkanapot simán kibír. Ha munka után még edzeni is megyek, azt már nem bírja, de így is csak ezt használom már nagyon régóta. Több dezodorral (főként spray-vel) jártam úgy, hogy irritációt okozott. Ez a fajta dezodor még a frissen borotvált bőrfelületre felkenve sem okoz irritációt. A többféle Garnier Deo közül a rózsaszínűek váltak be, többi annyira nem bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

dina0611

2019. február 15.

Kedvenc, teszi a dolgát jó illattat, bár nem hiszem, hogy 48 órán át... de akkor is szuper :) nekem pont bejön a csomagolása, a kezembe való és kis helyet foglal a táskámban. A ruháimon nincsenek foltok, nyugodtan használom bármikor.
Update: azóta is az egyik legjobb, edzéshez a spray változatát használom, az is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Jucuus

2019. január 2.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, és milyen jól tettem. :D Hatásos, gyorsan szàrad, nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!