Garnier

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loju, Módosítva: 2015. december 15.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

S.Timea93

2022. november 24.

Nem hagy nyomot tényleg!!. Kiszerelésben kiváló. Sokat tudó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 24.

Nem hagy nyomot tényleg!!. Kiszerelésben kiváló. Sokat tudó kis termék.

SzilSzimi

2021. október 31.

Számomra ez egy régóta nagyon jól bevált dezodor. Nem is használok mást, már lassan 10 éve. Először is szeretem, hogy golyós dezodor és nem a stiftes vagy fújós, mert azokat kifejezettennem szeretem. Szinte mindegyik fajtájának nagyon jó az illata. Valóban képes foltot hagyni, ha bekenem magam és utána öltözködöm, de szerintem mindegyik és ez ritkán fordul elő, mert gyorsan felszívódik. Amit észrevettem, hogy fürdés után bekenve sokkal több ideig tart az illata. Szeretem benne, hogy akárhogyan is izzadok nem vagyok büdős, hanem csak a dezodor illatát érzem. Mintha valami öblítő lenne. Árát tekintve azért nem olcsó és mostanában olyan mintha kevesebb lenne benne. De a drogériákban le szokott lenni akciózva 5-600 között meg lehet venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

csvik

2021. február 13.

Tetszik az illata, ami rajtam is jó. Nem ez az elsődleges dezodor amit venni szoktam, de megesik. A ruhákon viszont kicsit foltot hagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Kinga023

2020. december 9.

Én nagyon izzadós vagyok de mióta ezt használom alig izzadok. Nagyon szeretem, már fél éve újra veszem mindig

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

rainbowGirl

Korcsoport: < 18
2020. november 11.

Az itt olvasottak miatt vettem meg, egy nagyon jó dezodorra számítottam... hát számomra nem az.:(
A nagy melegekben alig bírt ki fél órát, rögtön megizzadtam. Viszont az illatta nagyon finom, edzések után öröm volt felkenni.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 11.

szisz216

2020. május 15.

Hááát... őszintén szólva én nem vagyok vele maradéktalanul elégedett.
Egy ideje csak ezt vagy a kék testvérét használom,de az utóbbi időben úgy vettem észre hogy 1-2 óránál nem bírja tovább a kiképzést pedig nem vagyok kifejezetten izzadós és nem is szaunamesterként dolgozom.Mivel még csak május van így ugyan fájó szívvel de beruháztam egy fújós dezodorra kiegészítésnek amíg el nem fogy, mivel úgy néz ki ez kevés lesz a közelgő 45 fokos nyárra. Azért hogy a pozitív dolgokat is megemlítsem: az illata tényleg isteni, gyorsan szárad és csak alig hagy foltot a ruhákon (olyannal még nem találkoztam ami egyáltalán nem hagyna szóval ez is nagy szó)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Hááát... őszintén szólva én nem vagyok vele maradéktalanul elégedett.

bibike2000

2020. április 17.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós.

Bettii98

2020. február 11.

Imádom! Nagyon tartós. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Imádom! Nagyon tartós. Abszolút újravevős.

annamariav

2019. november 20.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós. Sokadig flakonnal veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós. Sokadig flakonnal veszem.

bfruzs

2019. október 16.

Három éve csak ezt a dezodort használom. Kipróbáltam már a zöldet, lilát és kéket is, de az illata miatt egyértelműen a rózsaszín volt a nyerő. Sportolás után se érezni az izzadság szagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Alkoholok: C14-22 Alcohols
Emolliensek: Dimethicone
Emulgeálószerek: C14-22 Alcohols
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.