Garnier

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loju, Módosítva: 2015. december 15.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

csvik

2021. február 13.

Tetszik az illata, ami rajtam is jó. Nem ez az elsődleges dezodor amit venni szoktam, de megesik. A ruhákon viszont kicsit foltot hagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Kinga023

2020. december 9.

Én nagyon izzadós vagyok de mióta ezt használom alig izzadok. Nagyon szeretem, már fél éve újra veszem mindig

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

rainbowGirl

Korcsoport: < 18
2020. november 11.

Az itt olvasottak miatt vettem meg, egy nagyon jó dezodorra számítottam... hát számomra nem az.:(
A nagy melegekben alig bírt ki fél órát, rögtön megizzadtam. Viszont az illatta nagyon finom, edzések után öröm volt felkenni.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 11.

szisz216

2020. május 15.

Hááát... őszintén szólva én nem vagyok vele maradéktalanul elégedett.
Egy ideje csak ezt vagy a kék testvérét használom,de az utóbbi időben úgy vettem észre hogy 1-2 óránál nem bírja tovább a kiképzést pedig nem vagyok kifejezetten izzadós és nem is szaunamesterként dolgozom.Mivel még csak május van így ugyan fájó szívvel de beruháztam egy fújós dezodorra kiegészítésnek amíg el nem fogy, mivel úgy néz ki ez kevés lesz a közelgő 45 fokos nyárra. Azért hogy a pozitív dolgokat is megemlítsem: az illata tényleg isteni, gyorsan szárad és csak alig hagy foltot a ruhákon (olyannal még nem találkoztam ami egyáltalán nem hagyna szóval ez is nagy szó)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Hááát... őszintén szólva én nem vagyok vele maradéktalanul elégedett.

bibike2000

2020. április 17.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós.

Bettii98

2020. február 11.

Imádom! Nagyon tartós. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Imádom! Nagyon tartós. Abszolút újravevős.

annamariav

2019. november 20.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós. Sokadig flakonnal veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós. Sokadig flakonnal veszem.

bfruzs

2019. október 16.

Három éve csak ezt a dezodort használom. Kipróbáltam már a zöldet, lilát és kéket is, de az illata miatt egyértelműen a rózsaszín volt a nyerő. Sportolás után se érezni az izzadság szagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Trixi222

2019. szeptember 4.

Már többször újra vettem ezt a terméket, megfelelően véd a szagok ellen és szerintem nagyon jó illata is van. Próbáltam a lila színűt is, de nekem midenképpen ez a rózsaszín vált be!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

mSzandika

2019. szeptember 4.

Nagyon tetszik! Jól véd a szagok ellen, nagyon tetszik a kiszerelése, egyszerűen fölkenhető kellemetlenségek nélkül. Az illatát nem szeretem, mint a szúnyogriasztó 😅. Nem gondoltam volna hogy az Adidas mellé találok egy masik deot ami használni fog, de a rengeteg jó vélemény, meg hogy már anyukám is használja, eldöntötte hogy kifogom próbálni. Azt szeretem hogy nem szárítja úgy ki a hónaljam mint az Adidas, mégis ha választanom kéne inkább az Adidas mert az 100 százalékos védelmet nyújt ez meg ilyen 89 százalékosat tud nagyjából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Alkoholok: C14-22 Alcohols
Emolliensek: Dimethicone
Emulgeálószerek: C14-22 Alcohols
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.