Garnier

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loju, Módosítva: 2015. december 15.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

szisz216

2020. május 15.

Hááát... őszintén szólva én nem vagyok vele maradéktalanul elégedett.
Egy ideje csak ezt vagy a kék testvérét használom,de az utóbbi időben úgy vettem észre hogy 1-2 óránál nem bírja tovább a kiképzést pedig nem vagyok kifejezetten izzadós és nem is szaunamesterként dolgozom.Mivel még csak május van így ugyan fájó szívvel de beruháztam egy fújós dezodorra kiegészítésnek amíg el nem fogy, mivel úgy néz ki ez kevés lesz a közelgő 45 fokos nyárra. Azért hogy a pozitív dolgokat is megemlítsem: az illata tényleg isteni, gyorsan szárad és csak alig hagy foltot a ruhákon (olyannal még nem találkoztam ami egyáltalán nem hagyna szóval ez is nagy szó)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Hááát... őszintén szólva én nem vagyok vele maradéktalanul elégedett.

bibike2000

2020. április 17.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós.

Bettii98

2020. február 11.

Imádom! Nagyon tartós. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Imádom! Nagyon tartós. Abszolút újravevős.

annamariav

2019. november 20.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós. Sokadig flakonnal veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Nagyon szeretem, jó az illata,tartós. Sokadig flakonnal veszem.

bfruzs

2019. október 16.

Három éve csak ezt a dezodort használom. Kipróbáltam már a zöldet, lilát és kéket is, de az illata miatt egyértelműen a rózsaszín volt a nyerő. Sportolás után se érezni az izzadság szagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Trixi222

2019. szeptember 4.

Már többször újra vettem ezt a terméket, megfelelően véd a szagok ellen és szerintem nagyon jó illata is van. Próbáltam a lila színűt is, de nekem midenképpen ez a rózsaszín vált be!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

mSzandika

2019. szeptember 4.

Nagyon tetszik! Jól véd a szagok ellen, nagyon tetszik a kiszerelése, egyszerűen fölkenhető kellemetlenségek nélkül. Az illatát nem szeretem, mint a szúnyogriasztó 😅. Nem gondoltam volna hogy az Adidas mellé találok egy masik deot ami használni fog, de a rengeteg jó vélemény, meg hogy már anyukám is használja, eldöntötte hogy kifogom próbálni. Azt szeretem hogy nem szárítja úgy ki a hónaljam mint az Adidas, mégis ha választanom kéne inkább az Adidas mert az 100 százalékos védelmet nyújt ez meg ilyen 89 százalékosat tud nagyjából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Kitti90

2019. augusztus 23.

Az egyetlen dezodor,amitől nem lesz szőrtüsző gyulladásom! Az illatával is elégedett vagyok,mindegyik fajtáját próbáltam,azok is jók :) Dm-ben van a legjobb áron :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Szandika12

2019. augusztus 8.

Nekem nagyon tetszik, jól véd a szagok ellen. Maga a dezodor illata nem a kedvencem, de elmegy. A hatékonyság nálam a fő szempont, valamint hogy nem szárítja úgy ki a hónaljam, hogy már fáj, mint az adidas dezodor. Nagyon tetszik a kialakítása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Rellaaa009

2019. június 2.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Imádom az illatát és a hatását is az ára pedig baráti főleg ha kedvezmény is van rá 500 forintért egy elég jó terméket kapunk:)
Már többször is újra vettem de maradok is ennél még egy ideig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Már többször is újra vettem de maradok is ennél még egy ideig

Alkoholok: C14-22 Alcohols
Emolliensek: Dimethicone
Emulgeálószerek: C14-22 Alcohols
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.