Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. április 29.

Kategória:   Szemkrémek

A hűsítő, hidratáló szemkörnyékápoló koffeint és B5-provitamint tartalmaz a ragyogó tekintetért.

Gyevocska

2015. augusztus 16.

Emlékeim közt kutatva olyan 4 éve használtam. Gondoltam, keresek valamit a táskáimra; koffein van benne, ami ugyebár vízhajtó. Hajnalban lelkesen nekiestem a szemem alatti koffereknek. Jó érzés volt, hűsítő. A gél ugyan csak nem akart beszívódni, így ujjbeggyel is megtapicskoltam. És ezt megismételtem naponta többször, 3-4 héten át... Háát, csodát nem tett. Igazából semmit sem. De azért elhasználtam, 'hátha' alapon.
Talán...mintha...valamicskét csökkent volna a duzzanat, vagy csak így pár év távlatából emlékszem erre? Többször nem vettem. Egy próbát megért. De a Garnier nem belőlem fog meggazdagodni.. Maradok a teafilteres pakolásnál. Vagy egyszerűen megszeretem a táskáimat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Pingvinke2000

2015. január 26.

Egy nagy nulla, még az a szerencsém, hogy úgy kaptam. Kenegetem-kenegetem, de miért is??? Azon kívül, hogy jól lehűsíti a szemem alatti bőrt a kis golyócska, mást nem csinál. A zselének nagyon sok idő kell, hogy beszívódjon, sokszor időm sincs megvárni... pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Felföldi Beáta

2014. augusztus 21.

Azon kívül, hogy reggelente jólesett a "golyós masszázs" a szemkörnyékemnek, sajnos mást nem csinált. A szem alatti karikák megmaradtak, a vékony bőrfelület ragacsos lett. 2-3 hónapig, minden reggel használtam, de pozitív hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

lengyel.biank

2014. június 13.

Nagyon nem vagyok vele megelégedve. Nagyon ragacsos, semmit nem használ és még csak nem is hűsít, ráadásul az ára...háát. Egy nagy ámítás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

kalmaniki

2014. március 14.

Így hosszabb távú használat után a tapasztalataim a következők: egyáltalán nem hidratál, nem segít a sötét karikák csökkentésében, pedig ezeket ígéri... Nagy csalódás ez a termék, semmit nem ér, egyedül a praktikus csomagolása tetszik és a kis fém golyó, ami jólesően hűsíti a szemkörnyéket reggelente.

A sötét karikáim halványítására vettem meg, kíváncsi vagyok a hatására, feszesíti és hűsíti a szemkörnyéket, ami nagyon kellemes reggelente. Nem lett a kedvencem, szerintem nem hidratál eléggé, nagyon sajnálom, így csak 3-ast kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

margareta

2014. március 8.

Számomra csak a "doboza" vált be... :D azaz miután rájöttem, hogy a tartalma semmire sem való, szétszereltem, kiöntöttem belőle a maradékot, alaposan ki is mostam, majd olívaolajjal, szőlőmagolajjal és argánolajjal töltöttem fel, és úgy használtam, mint azelőtt,viszont a hatás ezúttal nem maradt el... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Oraculum

2014. március 8.

Hidratál, estére használom, de több nemigen történik ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Hidratál, estére használom, de több nemigen történik ...

katniss

2014. február 24.

Nem, nem és nem. Borzasztó volt, nem szívta be a bőröm, nem hűsített, nem hidratált, csak ragadt. Ezek után nem meglelpő, hogy a karikákra meg táskákra, amire vettem, nem használt. Nagyon rossz volt, a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

nostijudit

2014. január 10.

pénzkidobás...semmi sem történik :((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

pénzkidobás...semmi sem történik :((((

punkyorange

2014. január 10.

Update: Annyira zavart már az, hogy egyszerűen nem fogy el, hogy elkezdtem kísérletezgetni vele. Öszekevertem pirosítóval, bronzosítóval, szempillaspirállal és mindegyikkel fantasztikusan működött :D. A pirosító szépen bedolgozható a bőrbe vele, természetes hatású, mégis élénk színű. A por állagú bronzosító, amit használok koszos hatásúvá teszi a bőrömet, de ha krémmel összekeverve használom, mindig nagyon szép és természetes kontúrt tudok alkotni. Ezzel a géllel is nagyon jól működött. Normális szemhéjtus helyett (amit azóta már beszereztem) pedig egy kevés gélt kevertem össze szempillaspirállal, és ezt vittem fel vékony ecsettel a szemhéjamra. Ez utóbbi lepett meg a legjobban, nagyon-nagyon jól teljesített. Nem szárad meg túl hamar, ezért szépen eldolgozható és baromi tartós. Ez az előző két felhasználásra is igaz, egész nap bírták a strapát. Talán másnak is lesz kedve kísérletezgetnie vele :).
Kár, hogy nem ilyen multifunkciós termékként árulják, akkor talán megfelelne a céljának :D. Még az is megfordult a fejemben, hogy újraveszem :D (de persze nem fogom) :).

Régebben nagyon hittem benne, bár valódi eredményt soha nem mutatott, inkább csak babonából használtam fontosabb események előtt. Arra jó, hogy hűsíti a szemkönyék területét, a fáradt szemeknek már ez is felüdülés.
Pici mérete ellenére rengeteg folyadék van a tubusban. Smink alá nem igazán ajánlom, mert kukacos lesz, de ha ujjbeggyel beütögetjük a bőrbe, akkor már valamennyire rá lehet sminkelni (bár így is jobban megülhet a ráncokban az alapozó/korrektor).
Már régóta megvan és még mindig kb. a feléig tele lehet (nekem egyáltalán nem száradt be), valahogy elhasználgatom, de újra nem venném (amúgy egy Garnier ajándékdobozzal együtt szereztem be).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.