Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encicsipke, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális hatású, extra erős pattanástalanító gél

Bettii98

2019. szeptember 6.

A hátamra hatásos volt úgy-ahogy, viszont az arcomra nem. Sok idő míg hatni kezd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Bea42

2017. szeptember 9.

A pattanások elleni harc nèlkülözhetetlen eszköze.Csíp,szárìt,de használ.Persze nem azonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

mandygree

Korcsoport: < 18
2017. április 22.

A családban hajlamosak vagyunk a pattanásokra tinikorban. Nekem mostanában rengeteg van az arcomon. El is mentem a drogériába és megláttam ezt. Elhasználtam az első tubust és kiváló! :) nagyon szeretem. Aztán megvettem a 2.tubussal és hát sajnos az már nem vált be. Nem is tudom miért talán megszokta a bőröm? Nos, hát ezért is adok 3*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.