Garnier

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szappanmentes arclemosó gél cinkkel, érzékeny bőrre. A hammelis formula megnyugtatja a bőrt, és gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, anélkül, hogy szárítaná a bőrt.

kitti002

2018. január 13.

Már használom egy pár hónapja és teljes mértékben elégedett vagyok vele. Kíméletesen, de rendesen tísztít mindenféle irritáció nélkül. Nem érzem, hogy szárítaná a bőröm, bár én mindig hidratálok utána. Érzékeny bőröm szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

kucire

Korcsoport: < 18
2017. október 6.

Igaz, még csak 1 hete használom, de mintha kicsélték volna a bőrömet! (remélem nekem nem fogja egy idő múlva túlságosan szárítani a bőröm)
Nem tudom hogyan de mintha a miteszereim száma is csökkent volna, és nincs egy pattanásom se.
Mostanában olajosabb a bőröm, ez szépen rendbeteszi, viszont nem mattít túlságosan.
Reggel és este használom. Este még tonikot és hidratálót. Ez igy most bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 6.

Reggel és este használom. Este még tonikot és hidratálót. Ez igy most bevált

Birkin22

2017. augusztus 30.

2017. július 30. : Én nagy Garnier fan vagyok, eddig max 2-3 termékük volt az, ami nem vált be. Kicsit tartottam tőle, hogy esetleg ez se lesz jó, de kellemesen csalódtam. Nagyon szépen helyrehozta az arcom, nem szárít, nyugtat, az illata is kellemes és elég sokáig elég. Alapdarab lesz, ha továbbra is ilyen hatással lesz a bőrömre.

2017. augusztus 30.: Amennyire el voltam ájulva tőle 1 hónapos használat után a 2. hónap végére alig várom, hogy elfogyjon. Ráadásul a kezdeti pozitív vélemény miatt már megvettem egy következő tubust is. Nagyon szárít, olyan mintha durván leszedné az ember bőrét, hidratáló nélkül lehetetlen elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

cintialaura

2017. július 23.

Két hete használom és láthatóan jobb állapotban van a bőröm. Tisztít de egyáltalán nem szárít, nagyon visszafogott illata van és lassan fogy. Újravevős, annyira, hogy a termékcsalád többi tagjához is kedvem támadt.
Update: Hosszútávon úgy szárított hogy ihajj. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Update: Hosszútávon úgy szárított hogy ihajj. 3*

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract