Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2014. április 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémzselé textúrájú nyugtató testápoló krémzselé összetétele L-bifidusszal, egy párolgás elleni hidratáló hatóanyaggal, és természetes őszibarack kivonattal gazdagított. Textúrája annyira könnyed, hogy azonnal beszívódik, hidratálása annyira intenzív, hogy akár 7 napon át érezhető 4 hét használat után.

sziluetta

2018. december 5.

Mióta az első garnieres testápolómat megvettem, azóta nem is váltok más márkára, csak ezeket váltogatom, és most erre esett a választás. Hát nekem nem tetszik az illata, és nem is hidratál sokáig, ezért óriási csalódás számomra (persze, beleszagolva finom illata volt, csak kinyomva nem). Ha elfogy végre, akkor más testápoló után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

ludmilla

2015. szeptember 8.

Nagyon szeretem ezeket a Garnier testápolókat, (kivéve a háromolajosat-az büdi) ez is legalább annyira jó, mint az összes többi! Ráadásul nagyon könnyen beszívódik és fincsi az illata! Egyetlen baj, hogy a zselés állaga miatt kicsit gyorsan fogy...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

xxEDITxx

2015. június 5.

Azért vettem meg, mert szeretem a Garnier termékeit, a zselés állaga pedig kíváncsivá tett. Az illata nagyon kellemes, de nem igazán tartós. Jól hidratál, habár napi 2x legalább be kell kenni a bőrömet. Szóval csodaszernek nem mondanám,de jó termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Babooca

2014. április 5.

Sokadik próbálkozásom már testápolók terén ez a kence. A lábszáram már siralmas állapotban van a tél miatt, már semmi sem használt rá. Elkeseredettségemben erre a krémzselére esett a választásom, mert a bio és vegan termékek sem tudtak segíteni, a természetes olajok is csak semleges hatást váltottak ki nálam. Ezt a terméket választottam, mert megnézve az összetevőlistáját, láttam hogy nem tartalmaz semmiféle parabent, se paraffinolajat, petrolatumot, így boldogan tettem a kosaramba a nagy kiszerelést. Az itteni vélemények hatására néztem utánuk, de csak végső megoldásként. Kissé alkoholos mikor felkenem és nem marad jó illata amint szétkenem, de gazdaságos és tényleg puhítja a bőrömet. Nyugtató hatását is alá tudom írni, már nem viszketek sehol, amióta ezt használom. Nem érzem nyűgnek a kenegetést sem, 3 perc alatt megvagyok az egész testtel, gyorsan beszívódik és nagyon kevés is elég belőle. Első alkalommal kissé sokat tettem, ragadtam még másnap reggel is. Az isopropyl palmitate-tól féltem, hogy gondot fog okozni, de ezidáig még nem tette meg, arcra pedig sosem használnám. Újraveszem, de a karitévajas változatban már. (Bár abból még nem találtam ebből a fajtából csak az Intense 7 days családban-de az meg paraffinos. ) Eddig tökéletes, az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol