Garnier

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2016. május 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új, krémzselé textúrájú hidratáló testápoló tej összetétele L-bifidusszal, egy párolgás elleni hidratáló hatóanyaggal, és természetes szőlő kivonattal gazdagított. Textúrája annyira könnyed, hogy azonnal beszívódik, hidratálása annyira intenzív, hogy akár 7 napon át érezhető 4 hét használat után.

Monchhichi

2017. február 9.

Hú, de imádtam ezt két éve nyáron! Az utolsó cseppjeit is elhasználtam akkor és ha összefutunk, biztosan megveszem újra. Egy perc alatt beszívódott, nem zsírosított, de szerettem direkt egy jó nagy adagot hosszan beledögönyözni a kezembe, mert isteni érzés volt ez a hűvös, vizes, gélszerű állag rajta. Ha belefutok valahol minenképp megveszem megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

szandrea99

2016. május 15.

Elmegy de volt már jobb is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

Elmegy de volt már jobb is

dryka

2015. június 16.

Eleinte fura volt az állaga, de már megszoktam. Az illatát viszont egyenesen IMÁDOM!!! :D A hatása is 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

nadalandy

2015. május 20.

Elhasználtam. A dolgát ellátta, szépen hidratál. Számomra (aki krémes dolgokhoz szokott) nagyon fura volt ez a zselés/géles állag.
Már amikor a doboz felénél jártam nagyon nehezen tudtam terméket kinyerni belőle.
Bár az én tetszésemet nem nyerte el, de amúgy nem rossz testápoló. De az tény, hogy nem a megszokott testvajas, testápolós formulát hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

JErzsi

2015. április 4.

Tetszik az állaga, gyorsan beszívódik, az illata is kellemes, de nem tartós. :/ Pillanatnyi megoldásnak jó, de nekem egy napnál tovább nem tartott, sajnálom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

HexenDAB

2015. január 20.

Jó az állaga,kellemes az illata, de a hatás nem tart csak pár napig. Ettől függetlenül nem dobom el, mert a gyors beszívódás és hogy nem hagy maga után zsíros utóérzetet bőven kárpótolnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Breka

2014. szeptember 13.

Nagyon jó testápoló, imádom a géles állagát. Pillanatok alatt felszívódik és órák múlva is érezni az illatát, férfiak is rendszeresen dícsérik még parfüm se kell mellé... :) Száraz a bőröm, főleg a lábamon. Gyorsan segít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

lysza1985

2014. augusztus 15.

Én már évek óta Garnier 7 Days testápolót használok, nem kenem minden nap, tény, hogy azért 7 napig egyik sem hidratál. Véletlenül most ezt a gél verziót vettem, de egyáltalán nem bántam meg. Nekem nagyon tetszik ez a könnyed állaga, gyorsan beszívódik, felfrissít, és szerintem az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Vangie

2014. július 2.

Szeretem a gélszerű állaga miatt. Nekem beissza a bőröm azonnal az egészet. Szeretem az illatát is. Fura, hogy sokan az állaga miatt kritizálják, amit azért nem értek, mert rá van írva, hogy gél! Senki ne várjon sűrű krémet, ez attól sokkal könnyebb. Nyárra ajánlom inkább ezért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

martini11

2014. június 15.

Tényleg nem mindennapi az állaga, de hát inkább zselészerű mint kréém, de hát az is. Én szeretem, mert olyan vízszerű, hamar felszívódik, nem ragacsos, nem maszkszerű mint a legtöbb tömör testápoló. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).