Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2013. július 30.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mandulakivonatban gazdag. Enyhíti a bőr kellemetlen érzetét. Hipoallergén összetétele tartósan nyugtatja a bőrt, intenzíven táplál és véd.

Mona29

2020. június 17.

Nem volt rossz, de azért nem is annyira jó. Gyorsan beszívódott, nem maradt ragacsos utána a bőröm, de nem is hidratált különösen. Az illata engem egy kicsit a gyógyszertárakra emlékeztetett, így nem is mindig szívesen használtam. Bőrpírt, egyebeket nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

macskusz

2016. június 4.

Hosszútávon nem igazán szerettem, ragacsos maradt utána a bőröm.
Az illatából is elegem lett a végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Hosszútávon nem igazán szerettem, ragacsos maradt utána a bőröm.
Az illatából is elegem lett a végére.

Csipetke

2015. október 13.

Nekem be szívódik,és még hidratálja is a száraz bőrömet. Kellemes illat,kellemes állag.Bár a mennyiségre figyelni kell. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

senskin

2014. május 14.

Nagyon utálom. Pár éve,hogy minek vettem meg, nem tudom mit vártam tőle...
Szóval, úgy viszkedtem tőle, hogy egész éjjel nem aludtam. Az illata is irritált, talán az is okozta a panaszokat. Szerintem érzékeny, allergiára hajlamos bőrre nem jó. A garnier termékek amúgy sem a legjobbak nekem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

Nagyon utálom. Pár éve,hogy minek vettem meg, nem tudom mit vártam tőle...

Dolores

2012. május 7.

Szerintem, ragacsos nagyon nehezen vagy mondhatnám egyáltalán nem szívódik fel. Talán télen amikor nagyon kiszárad a bőröm.(ezért a három csillag)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 7.

bettyke

2012. január 7.

Nekem bevált ez a testápoló, illata tetszik, könnyen beszívódik a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

Nekem bevált ez a testápoló, illata tetszik, könnyen beszívódik a bőrbe.

joouyee

2012. január 3.

Nem rossz, nem is különösebben extra. De tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Nem rossz, nem is különösebben extra. De tetszett.

Gredel

2011. október 7.

Kellemes az illata, könnyen felszívódik és a bőröm is puha lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 7.

Kellemes az illata, könnyen felszívódik és a bőröm is puha lesz tőle.

yoko95

2011. július 5.

Nagyon jó, kellemesen hidratálja a bőrömet és nem okoz bőrpírt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

Nagyon jó, kellemesen hidratálja a bőrömet és nem okoz bőrpírt

samelike

2011. március 14.

Az én bőrömet is csípte, ki is pattogtam tőle, mivel nyáron használtam le is folyt az egész nem szívódott be rendesen, nagyon rossz volt használni. Égető viszkető érzés; felesleges pénzkidobásnak találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2