Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. június 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mandulakivonatban gazdag, enyhíti a bőr kellemetlen érzetét.

Zsolt8912

2018. május 26.

Szeretem a Garnier testápolókat és belőle is mindig van egy-egy darab otthon! Nagyon szeretem, hogy ez a termék illatanyag mentes és nagyon könnyen beszívódik és célzott hatást fejt ki! Télen nagyon szereti a bőröm, pedig nem szokott nagyon kiszáradni. Maximálisan elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Anyezz

2017. október 17.

Kedvencem volt, több flakonnal elhasználtam. Nem irritálta az érzékeny bőrömet, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

dizabella01

2017. szeptember 20.

Imádtam ezt a testápolót. Illatmentes, istenien hidratálta a bőröm és másodpercek alatt beszívódott.
Sajnos az utóbbi években nem látom a drogériák/hypermarketek polcain, pedig szívesen újravenném, ő volt a kedvenc testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Fanni91

2014. május 26.

Én imádom, Örülök, hogy végre találtam egy ilyen jó illat és színezék mentes testápolót.Egyértelműen 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

mezeibernadett

2012. augusztus 8.

Az egyik kedvenc testápolóm.Mindig van egy tartalék flakon belőle. :) Imádom.Az illata is remek és az állaga is,gyorsan beszívódik és jól hidratál.5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Heli

2012. június 23.

Nekem is nagyon bejön, kellően hidratál, illat és színezék mentes. 5 *

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Nekem is nagyon bejön, kellően hidratál, illat és színezék mentes. 5 *

Dorinaa

2012. június 20.

Nagyon gyorsan beszívódik, illata nincsen, és hosszantartóan hidratálja az amúgy holt száraz bőrömet. :) szeretem egyszóval. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.