Garnier

Ár:   650 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: bandita, az összetevőket feltöltötte: sihaya, Módosítva: 2015. augusztus 12.

Kategória:   Dezodorok

72h védelem a testszag ellen. Alkoholmentes (etil-alkohol)

wildrose

2018. november 20.

Kellemes, nem túl tolakodó illatú, könnyen kenhető deo, gyorsan szárad és az izzadásgátló hatása nagyon jó. A ruhákon nem hagy foltot, abszolút bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Csipetke

2018. február 7.

Párom használja és meg van vele elégedve. Azt mondta, hogy gyorsan megszárad és nem hagy nyomot sem a pólóján. Nekem személy szerint ami feltűnt ezzel a deoval kapcsolatban annyi,hogy olyan maszatos a külseje és nem valami gusztusos. De mivel hatásos orvosolom ezt az esztétikai problémát. Arról nem nyilatkozott, hogy vegyük-e újra a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

devababa

2017. december 30.

Ferjem futaskor nagyon izzad. Sokfele dezodort kiprobalt, de ez ugy tunik most megfelel. Annyit mondott "Ez jo." Altalaban par hasznalat utan, mar mondta, hogy semmi hatasa nincsen, de erre meg nem panaszkodott, ami egeszen pozitiv jel. Nem csodaszer, de amit iger, ugy van.

Update: ferjem azota tobbfajta drogerias deot kiprobalt, de visszatert erre, mivel szerinte, a tobbi nem bir ki 24 orat sem. O mondjuk elegge izzados tipus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

zitam

(!)
2017. július 31.

A barátomnak vettük ( nyilván :D ) és imádja. Nem hagy foltot könnyen felszívódik kitart egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

esztra

2017. május 10.

A női változatot használva felbuzdultam, és vettem az uramnak ilyet. Most már nem kell szenvednem mosáskor, hogy a kimoshatatlan dezodor-nyomokkal mit kezdjek, és még az illata is jó. Abszolút bejött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

szabcsi0502

2017. március 20.

Párom használja. Hosszú idők óta az első deo amivel megvan elégedve. Az ára is nagyon baráti így azért is jár a plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Chantall

2016. május 15.

Párom használja ezt, és a zöld kupakos fajtát. Egy jó ideje csakis ezeket kéri, pedig nagy Nivea fan. Egyáltalán nem lesz izzadtság szaga, még egy hosszú focimeccs után sem. A pólói nem foltosak tőle. És az illatuk is szupi (nekem is tetszik :P )
a "72 órán át tartó hatást" sosem próbálta, de 10-12 órát kibír.

az ára szerintem elég húzós, 7-800 Ft egy dezodorért..?! emiatt van a -1 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

a "72 órán át tartó hatást" sosem próbálta, de 10-12 órát kibír.

ztoldy

2016. április 13.

Hatásos, jól gátolja a szagot és izzadást. Illata megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Hatásos, jól gátolja a szagot és izzadást. Illata megfelelő.

sihaya

2015. augusztus 3.

Az ember elég háklis dezodorok tekintetében, fontos neki, hogy ne hagyjon nyomot az ingein, de büdös se legyen tőle. Ezzel próbálom leszoktatni a Triclosanos jódrága FLP-ről, úgy tűnik sikeresen, mert már a negyediket veteti velem újra. Eddig ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

deagle13

2014. március 18.

Én ezt pont azért vettem meg, mert az előző deo-m miatt elszíneződtek a pólóm hónaljai. Elvileg ez nem hagy nyomot a ruhát, de nekem ettől is elszíneződött, igaz, nem olyan hamar. Azóta találtam egyet, amitől egyáltalán nem lesz elszíneződés. Hatását tekintve nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-100
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!