Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pcksz, Módosítva: 2019. február 19.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló akár 96 órás száraz érzetű védelemmel és optimális kíméletességgel a bőrnek.

Etil-alkoholmentes. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

Hkanna

2019. július 16.

96 órát nem tudok tesztelni....:) De az biztos, hogy nem vagyok büdös ettől a dezodortól, és nekem az illata is tetszik. Amióta kipróbáltam ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

JErzsi

2019. július 12.

Legelőször a 96 órás izzadásgátlás ígérete tűnt fel, amin jót mosolyogtam, mert nálam még a 12 óra is a túlzás kategóriába esik, nem hogy ez. Aztán megszagoltam, az illata megtetszett, úgyhogy gondoltam egye fene kipróbálom. És nagyon jól döntöttem, mert brutál jól teljesít, ugyan 12 óránál többet nem volt rajtam. :D De az biztos, hogy nem izzadtam, száraz maradtam egész nap, és az illatát folyamatosan éreztem. Szeretnék ugyan váltani alumínium mentes dezodorra, de úgy gondolom ezeken a hosszú, meleg nyári napokon nagyon hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Andi777

2019. június 17.

Nos,en szemely szerint telen-nyaron izzadok,nyaron meg aztan durvan... Aztan gondoltam kiprobalom ezt a kis ujdonsagot...eloszor nem mukodott,izzadtam es mintha semmit sem kentem volna magamra,aztan a 3.alkalomtol mar egy csepp izzadtsag sem volt 😯 igazan meglepodtem,mert ilyet meg nem tapasztaltam... egy hatranya van,hogy viszketek tole,gondolom mert szarit,de ez a legkevesebb ha ilyen durvan jol teljesit. En az osszes letezo dezodort kiprobaltam mar,eddig o a befuto,tobbet mas kences deohoz nem is fogok nyulni. Az illatat is szeretem,szerintem egyaltalan nem budosebb mint a tobbi Garnier deo..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 17.

ellla18

2019. május 30.

Nekem tetszik az illata, hatását tekintve is meg vagyok vele elégedve, bár nem tudom hogy gátolja-e az izzadást 96 órán át hiszen én reggel-este zuhanyzom 😅egy próbát mindenképpen megért viszont a kedvencem továbbra is a rózsaszín társa marad amit már vagy 20x újra vettem de maradok is annál azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Maryetta

2019. április 25.

Nagyon rossz az illata,erős,fújtós,amit nap közben is éreztem magamon. A 96 órát nem teszteltem le, nyilván,de funkcióját tekintve nem volt vele problémàm, a bőröm sem irritálta. A büdös bogàrirtó szaga miatt 3pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, PEG-4

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!