Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pcksz, Módosítva: 2019. február 19.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló akár 96 órás száraz érzetű védelemmel és optimális kíméletességgel a bőrnek.

Etil-alkoholmentes. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

Reni91

2020. január 10.

Nagyon kellemes az illata, nem tudok vele betelni. Hatásban számomra olyan mint a többi izzadásgátló. 96 órát feleslegesnek tartom, elég lenne 12-14 (mert ugye sokan 12 órában dolgoznak) de az nagyon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Bettii98

2019. december 20.

Semmi hatása nincsen. Egyáltalán nem gátolja meg az izzadást. Biztos, hogy nem újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

xfxff349

2019. november 20.

Nekem ez nagyon bevált. Az illata nagyon kellemes, tisztaságérzetet ad még egy húzósabb nap után is és az izzadást is szépen csökkenti, gátolja ás felkenés után semmin nem hagy "deo nyomot". Abszolút favorit lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

francais

2019. november 19.

Én minden tusolás után újrakenem, még nem próbáltam csak 4 naponta újrakenni, de működik. Illata alig van, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

umpalumpa

2019. augusztus 22.

A biztató vélemények miatt próbáltam ki és azért, mert hátha kiváltja a méregdrága Vichy deómat. Becserkésztem, estefürdés után bevetettem. Kevésbé kifinomult a golyós adagolója vagy a trutyi benne vaskosabb, nem tudom, de elég sok került a bőrömre és kicsit nehezen szárad meg és szívódik be. Az illata elég zavaró volt eleinte, de már megszoktam. Minden más rendben van körülötte: visszafogja az izzadást, önmagában nem fogja meg a ruhákat és sokkal kisebb a nedves paca hónaljban már ha egyáltalán lesz paca. Este fürdés után használom és másnap este fürdés előtt még mindig igen picit leszek büdi közvetlenül hónaljban. Szóval tud annyit, mint a kedvencem, csak jóval olcsóbb. Van esély, hogy újra veszem. A drogériás kategóriában megérdemli az 5-öst.
A 96 órát nem úgy értik, hogy ennyi ideig nem kell fürödni, hanem ha csak 4 naponta használod (naponta fürödve), akkor is megmarad az izzadásgátló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Hkanna

2019. július 16.

96 órát nem tudok tesztelni....:) De az biztos, hogy nem vagyok büdös ettől a dezodortól, és nekem az illata is tetszik. Amióta kipróbáltam ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

JErzsi

2019. július 12.

Legelőször a 96 órás izzadásgátlás ígérete tűnt fel, amin jót mosolyogtam, mert nálam még a 12 óra is a túlzás kategóriába esik, nem hogy ez. Aztán megszagoltam, az illata megtetszett, úgyhogy gondoltam egye fene kipróbálom. És nagyon jól döntöttem, mert brutál jól teljesít, ugyan 12 óránál többet nem volt rajtam. :D De az biztos, hogy nem izzadtam, száraz maradtam egész nap, és az illatát folyamatosan éreztem. Szeretnék ugyan váltani alumínium mentes dezodorra, de úgy gondolom ezeken a hosszú, meleg nyári napokon nagyon hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Andi777

2019. június 17.

Nos,en szemely szerint telen-nyaron izzadok,nyaron meg aztan durvan... Aztan gondoltam kiprobalom ezt a kis ujdonsagot...eloszor nem mukodott,izzadtam es mintha semmit sem kentem volna magamra,aztan a 3.alkalomtol mar egy csepp izzadtsag sem volt 😯 igazan meglepodtem,mert ilyet meg nem tapasztaltam... egy hatranya van,hogy viszketek tole,gondolom mert szarit,de ez a legkevesebb ha ilyen durvan jol teljesit. En az osszes letezo dezodort kiprobaltam mar,eddig o a befuto,tobbet mas kences deohoz nem is fogok nyulni. Az illatat is szeretem,szerintem egyaltalan nem budosebb mint a tobbi Garnier deo..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 17.

ellla18

2019. május 30.

Nekem tetszik az illata, hatását tekintve is meg vagyok vele elégedve, bár nem tudom hogy gátolja-e az izzadást 96 órán át hiszen én reggel-este zuhanyzom 😅egy próbát mindenképpen megért viszont a kedvencem továbbra is a rózsaszín társa marad amit már vagy 20x újra vettem de maradok is annál azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Maryetta

2019. április 25.

Nagyon rossz az illata,erős,fújtós,amit nap közben is éreztem magamon. A 96 órát nem teszteltem le, nyilván,de funkcióját tekintve nem volt vele problémàm, a bőröm sem irritálta. A büdös bogàrirtó szaga miatt 3pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, PEG-4

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.