Garnier

Ár:   650 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofi017, Módosítva: 2016. február 17.

Kategória:   Dezodorok

Garnier dezodor 48 órás izzadásgátló hatással. Mineralite-tal, egy természetes nedvszívó ásványi anyaggal. Invisible BWC: Megvédi fekete/fehér/színes ruháit a foltoktól és nem hagy nyomot.

Alkoholmentes.

rosegangela

2019. október 31.

Az állaga rendkivül folyékony, és néha szinte tocsogott a hónaljam tőle. Az illat tűrhető volt, de hamar éreztem magamon, hogy nem nyújtja a legmegfelelőbb védelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

JasmineK

2019. október 16.

Mind a bőrömet, mind a ruhámat befogta SÖTÉTBARNÁRA. Úgy nézett ki, mintha fekete, koszos és szőrös lenne a hónaljam. A ruhákat meg dobhattad el. Külön irónikus, hogy pont úgy hirdetik, hogy nem hagy nyomott a ruhákon.
Plusz lenne, hogy nem irritál, az illatával sincs gond, de a KUKÁBAN LANDOLT. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

HarmatosHajnal

2019. augusztus 16.

Kb 1,5 éve Garnier mineral izzadásgátlókat használok, de most találtam jobbat. Eleinte stift formátumban használtam, de könnyen beszáradt, a vége nehezen kinyerhető volt. Ezért áttértem a deo formára. Finom illat, nem irritáló (akármit nem bír a bőröm), többnyire meggátolja az izzadást (nem tökéletes), de nekem megfelelt. Viszont szörnyen megfogta a ruhákat, úgy is, hogy megvártam, míg megszáradt a termék a hónom alatt. Kiszedhetetlenül megfogja, egy réteget képez a ruhákon,nem egy ruha a kukában kötött ki emiatt. Ezért kerestem mást, amit jelenleg a dove dezodorokban találtam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

JErzsi

2019. július 1.

Érdekes, hogy majdnem mindegyik ilyen dezodorra ugyanazt írják rá, a hatás mégis más. Ennek tetszik az illata a legjobban az összes Garnier dezodor közül, viszont ennek a hatása messze elmarad tőlük. Ha el kell mennem valahova már megizzadok ( ebből a szempontból a zöld, InvisiDry vált be a legjobban).
Sajnos nem megbízható, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Sajnos nem megbízható, ezért nem veszem újra.

Csingiling0415

2019. május 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá, egy deót teljesen el is használtam. A rózsaszínnek szerettem az illatát, igazán kellemes volt. Sajnos ez az egyetlen pozitív, amit meg tudok említeni.
Mondhatni izzadós fajta vagyok, napi szinten biciklivel járok, amit sietősre szoktam fogni és ezért van az, hogyha bárhova megérkezek, sajnos eléggé le is izzadok. Több deót is kipróbáltam már, amely olyat ígér, hogy nem hagy foltot a ruhán. Eddig sajnos mindegyik kudarcot vallott, ahogy ez is. Nem volt olyan ruhadarabom, amin ne hagyott volna nyomot, ( meg kell említeni, csak hogy korrekt legyek, ha egész nap egy helyben ültem, nem fogott be semmit, de ha picit meg is izzadtam, akkor látszódott.), emellett nagyon de nagyon lassan száradt. Viszketni nem viszkettem tőle egyszer sem.
Nem azzal volt a fő "problémám", hogy attól ugyanúgy izzadtam, hisz nem vagyunk egyformák, van aki izzadósabb típus, hiába használ ilyen -olyan csodaszert. A probléma ott kezdődött, hogy a legminimálisabb izzadásnál is fehér foltot hagyott a sötét ruhán, a világoson meg sárgát!!!!! Sajnálom, de le kell pontoznom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

mrs.imperator

2019. április 26.

Nekem a zöld kupakosoknak jobban bejön az illata, de ez a dezodor is rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

Lexiii

2019. április 16.

Konkrétan 1 hétig használtam, utána ment a kukába.

1) Szerintem büdös. Ez van... lehet valakinek tetszik az illata, de én eleve nem szívesen kentem magamra ilyen szagú terméket.
2) Elképesztően lassan szárad. Minden deo után várok kicsit, miután felveszem a felsőmet, de ennél sokkal többet kellett várni.
3) Foltot hagy... világos felsőkön is, a sötéteken meg pláne. Ez így ebben a formában már pofátlanság. :D
4) Hatása semmi...mintha nem is használtam volna deot... Még jó, hogy nem vagyok extrém mód izzadós és hogy valamilyen fújós dezodor mindig van a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Konkrétan 1 hétig használtam, utána ment a kukába.

ZsofiEszter

2018. december 8.

Kicsit furcsa az illata (számomra), de a funkcióját nagyon jól ellátja. Nem izzadok, nem hagy nyomot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

virag004

2018. november 25.

Jó illata van és tényleg nem hagy foltot a ruhán, de nekem ha éppen melegebb helyeken tartózkodtam vagy sietnem kellett valahova, akkor már annyira nem bírta a kiképzést, szerintem a feltüntetett 48 órás hatás kicsit sok, bár ha valaki egész nap otthon van és nem csinál semmit, akkor kibírhatja addig kellemetlen szagok nélkül, de egyébként szerintem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

borzas

2018. november 22.

Nagyon hosszú ideje (több éve) csak és kizárólag ezt a dezodort használom, mivel az összes többitől "becsomósodott" a hónaljam. Kellemes illata van, a ruhán nekem nem hagyott nyomot. Eléggé izzadós vagyok, így nálam izzadásgátlóként annyira nem működik, de legalább nem lesz kellemetlen szagom délutánra, de ezzel kiegyeztem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!