Garnier

Ár:   650 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofi017, Módosítva: 2016. február 17.

Kategória:   Dezodorok

Garnier dezodor 48 órás izzadásgátló hatással. Mineralite-tal, egy természetes nedvszívó ásványi anyaggal. Invisible BWC: Megvédi fekete/fehér/színes ruháit a foltoktól és nem hagy nyomot.

Alkoholmentes.

AkInImOd

2021. március 8.

Megmentő. Széjjel olvastam a krémmániát, mielőtt új dezodort vásároltam volna, és most erre esett a választásom az itteni vélemények miatt. Nagyon finom, nőies illata van. Nem izzadok és nem lesz erős testszagom sem tőle, ráadásul nem is ütötte ki a bőrömet. A fekete és a fehér felsőim eddig folttalanok. :) Egy hibája van, hogy eszméletlenül sok krém jön belőle egyszerre, erre figyelni kell. Félek, hogy egyszercsak ez sem fog működni tovább, de most nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

BadMink

2021. február 21.

Nekem sokáig kedvencem volt, aztán egyik napról a másikra elkezdtem izzadni tőle, és olyan szagom volt konkrétan, mint a macskapisinek. Sok illatváltozatát kipróbáltam, hátha azzal van a baj, de nem. Mindegyikből ugyanolyan büdös voltam. Sőt, amióta váltottam, ha régebbi ruháimat veszem föl, izzadnom se kell, érzem ugyanazt a macskapisi szagot. (Fun fact: Akkoriban, mikor ezt a dezodor használtam, nem volt macskám.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Vanesssa

2020. december 17.

Évek óta használom, kedvenc dezodorom. Az illata tökéletes, a nap végén is lehet még érezni (bár már nyilván nem olyan intenzíven). Kevésbé izzadok tőle. A sötét ruhákat befogja, de mosás után szépen kijön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 17.

aquana

2020. december 16.

Kellemes, de nem tolakodó illata van, sokáig tart és tényleg nem hagy foltot. Engem speciel meggyőzött, szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

Kinga023

2020. december 9.

Szeretem az illatát, mindig ezt használom mert kevésbé izzadok tőle (nagyon izzadós vagyok)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Daloca

2020. november 4.

Anyukám évek óta ezt használja, ő ajánlotta. Nem bántam meg, hogy megvettem tesztelési célból. A továbbiakban is ezt fogom használni. Az illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

szTamara

2020. május 23.

Nem teljesen tökéletes, de például a Rexona hasonló Invisible változatánál szerintem sokkal jobb. Ez tovább megőrzi a kellemes illatot, a Rexona meg hamar átmegy valami fura kellemetlen szagba. Természetesen ez az én véleményem meg ízlésem. Egyébként ahogy én tapasztaltam tényleg nem hagy foltot, viszont azt ajánlom mindenkinek hogy öltözés előtt több idővel kenje fel, és hagyja megszáradni mielőtt felöltözik. Nekem így sokkal kellemesebb volt, és a vizszerű foltok is elkerülhetők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

bibike2000

2020. április 17.

Jó az illata,teszi amit kell,sokáig elég. Nekem semmi bajom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Jó az illata,teszi amit kell,sokáig elég. Nekem semmi bajom vele.

b5bea

2020. március 21.

Az illata kellemes, visszafogott, kissé nedves érzetet hagy maga után. Egész napot nem bír ki, szóval a 48 eléggé túlzás. A pláne, hogy védi a ruhákat, hááát, jelentem a végénél tartottam, amikor észrevettem, hogy a fekete pólóm fehér/szürkés foltos a hónaljamnál, mosás után.... :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

Luiselotte

2020. február 23.

48 óra? Melyik idősíkon gondolta ezt a Garnier?
Gondoltam teszek egy próbát ezzel a kis magenta golyóval ( Vichyt használok 20 éve) , nem kellett volna. Hétvégén, idehaza, semmiféle stresszhelyzettel nem kellett megbirkóznia de ígyis csődöt mondott fürdés után 3 órával.
Nem vagyok izzadós típus de ezzel nyirkosnak éreztem a hónaljam és valóban nedves is volt.
Két pontot az illata miatt kap, mert az elég kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

48 óra? Melyik idősíkon gondolta ezt a Garnier?
Két pontot az illata miatt kap, mert az elég kellemes.

Alkoholok: C14-22 Alcohols
Emolliensek: Dimethicone
Emulgeálószerek: C14-22 Alcohols
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.