Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Kategória:   Dezodorok

• Különleges izzadásgátló technológiát tartalmaz, a védelemért, mely nem hagy fehér foltot a fekete ruhán sem.
  • Nyugtatja a bőrt borotválás után.
  • Fejjel lefelé fordítótt Roll-on a kényelmesebb használatért.
  • Különlegesen intenzív virágos, pézsmás citrusos illat a bergamon és sárga grépfruit vibráló jegyeivel.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt termék: parabén- és alkoholmentes*

eleonora

2015. április 29.

A legrosszabb deo, amit valaha használtam. A stift változata van meg, rosszabb, mint ha nem dezodorálnék. Szabályosan büdös vagy ok tőle, iszonyatos. Izzadok mellette, pedig alapból nem vagyok izzadós típus, ettől mégis büdös vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

pampamacska

2015. február 20.

nekem a stickes van meg, nagyon szeretem az illatát is és a hatását is :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

nekem a stickes van meg, nagyon szeretem az illatát is és a hatását is :):)

Rure90

2014. szeptember 4.

Nekem tökéletesen bejött. Nincs semmi fura szag, nincs izzadt szag, nincs izzadás, és kellemes érzés marad, még 12 óra meló után is. Az Invisiclear helyett vettem ezt, véletlenül, de nem bántam meg. Borotválás után sincs csípő érzés, sőt meg is nyugtatja, ahogy a leírásban szerepel. Ha választanom kéne, ezt választanám az összes dezodor közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Kiscsillag5

2014. január 26.

Nagyon jó. A ruháimon csak ennek az illatát érzem, semmi izzadságszag még több felvétel után sem. Viszont lassan szárad és nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Daisyyy

2013. november 13.

Nagyon jó, a kedvencem. Tetszik az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Nagyon jó, a kedvencem. Tetszik az illata is.

fayless

2013. szeptember 20.

Van egy bevált módszerem folyós golyós dezodoroknál, mégpedig az, hogy csak annyit viszek fel, amennyi éppen ellepi a területet, majd az ujjaimmal bedörzsölöm...és várok..közben fogmosás, sminkelés, csimbókhaj igazítás. Mire majdnem mindennel elkészültem, jöhet az öltözködés és addigra megszárad.
Ez a dezodor azért is klassz, mert gazdaságos a kialakítása, hamar megszárad és kellemes édeskés az illata. Az ára..hát sokallom érte, de azért még belefér kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

cicaslany91

2013. augusztus 25.

A kedvenc dezodorom :) Már többször újravettem. Nagyon jó illata van, és a hatása is tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

szreka

2013. augusztus 9.

Nálam eddig csak a Rexona deók váltak be, de sajnos nem lehet itt kint kapni, ezért választottam ezt a Garniert... nagyon lassan szívódik be, utálom ezt a ragacsos érzést, amit hagy maga után. Reggeli használat után már 2 órával olyan izzadságszagot érzek magam körül, hogy a suliban bújkáltam, nehogy megérezze valaki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Trixi

2013. június 25.

Nem használok alumíniumos deót, ezt is csak borotválás után használom a nyugtató hatása miatt. A fújós verziója jobban bejön egyébként, intenzívebb és tartósabb az illata. Ennek a golyósnak nem elég az izzadásgátlása ebben a kánikulában, és nem tartós az illata sem. Viszont jól megnyugtatja a bőrt, nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 25.

LovasBabi

2013. május 27.

nem pont ez a kiadás van meg, hanem stift, és teljesen fehér a kupakja. Sajnos nem az igazi, szagok is maradnak, izzadok is, poló átnedvesedésig. Azért valamennyire hat, mert nem vállalhatatlan a helyzet, nem húzok csíkot magam után, és sima hűvös napokon OK a működése. Zöld változata jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol