Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 16.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális teafaolajjal és Mineralite™-tal gazdagított, akár 48 órás izzadásgátló.

ficeglobog

2022. június 28.

Nekem erős az illata. Olyan tolakodó. Lehet hogy csak az én bőröm hozza ki, de nem szeretem. Bezavar a parfüm mellett. Ez az egyik gondom vele. A másik, hogy bármit teszek is, beszínezi a ruhákat. Ennyire durván másnál még nem tapasztaltam. Nem tart ki egész nap, nem érzem sajnos a kellő védelmet. Elhasználom, de nem veszem újból

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 28.

vidaagnes98

2022. május 29.

Nagyon kellemes az illata, egész nap véd az izzadságszagtól. Korábban a fújós változatát használtam, az is nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

gomoripetra

2022. május 18.

Fogalmam sincs, hogy időközönként miért adom a fejem kísérletezésre a golyós dezodorokkal kapcsolatban, hiszen ki nem állhatom őket. Igyekszem egyéni preferenciámat nem levonni a termék mivoltjából. Az illata nagyon kellemes, de nekem nem adott teljes védelmet és komfortérzetet a mindennapok során. Bár ez jellemző úgy ám-blokk a márkával való kapcsolatomra, ha dezodorról van szó. Nem tudtam elhasználni, sajnos kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Zsu97

2022. április 16.

A legjobb deo amit valaha próbáltam! Az illata nem tolakodó, nekem olyan "tisztaság illatú". Gyorsan szárad és tényleg egész nap tart. Bár ez más deokra is igaz, hogy este is érződik az illatuk, de vegyítve a büdivel. Ez a csodaszer valóban hatástalanítja a bacikat, és a büdi még halványan sem érezhető. Nem csíp és nem hagy foltot sem. Must have!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Dorotii66

2022. március 31.

Nagyon kellemes illata van, gyorsan szárad, és a nagy melegekben is kiváló teljesítményt nyújtott, nem lett izzadságszagom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

Csipetke

2021. augusztus 15.

Nagyon szeretem a Garnier dezodorokat. Köztük őt is. Friss virágos illata van. Gyorsan szárad és nem hagy foltot a ruhán. Ebben a nagy melegben is teszi szépen a dolgát. Nincs semmilyen szagom este sem. Néha napközben frissítem magam vele de csak ha eszembe jut egyébként nincs rá szükség

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Manna_87

2021. június 29.

IMÁDOM!
Ez maga a megváltás azoknak akik 20 fok felett már izzadnak. Sajnos én is ide tartozom, és ezer éve kerestem egy olyan dezodort ami valóban segít a meleg nyári napokon. Nos, végre megtaláltam. Valóban reggeltől- estig véd és egyáltalán nincs izzadságszagom még a kemény 38 fokos nyári napok végén sem. 10* is kevés lenne egy ilyen szuper terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 29.

IMÁDOM!

LUNACICA

2021. május 11.

Szeretem a kellemes virágos illatát,olyan "tiszta" illata van számomra. Nagyon tartós,,ruhán nem hagy foltot,és a felkenés után olyan mintha nem is lenne semmi a hónaljamon,ráadásul nagyon takarékos is,mert csak egy kevés kell belőle. Már évek óta Garnier izzadásgátlókat használok,csak az illatokat cserélgetem,és még sohasem csalódtam egyikben sem! Évről évre elcsábulok és kipróbálok másfajta izzadásgátlókat is,de aztán mindig visszatérek a Garnierhez,mert még nem találtam olyat ami hatékonyságban felül tudta volna múlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Eddi91

2020. december 13.

A régi Garnier golyósom eltűnt a polcokról és vélemények alapján ő lett az új választott úgy 5 éve...
A normál napi dolgaimhoz, és lightosabb sportoláshoz is tökéletes a számomra. Néha azért, főként télen ki tudja szárítani a hónaljam, de ettől eltekintve is mindig ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

vattacukorfalat

2020. október 21.

Hétköznapokra szuper, bármilyen stresszes, rohangálós napom van, estig kitart a hatása. Sportoláshoz nem a legjobb, de nem is azért vettem, sportoláshoz mást használok. Az egyetlen negatívuma, hogy ha nem figyelek és nagyon megdöntöm, akkor túl sok jön belőle és várni kell, hogy megszáradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.