Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 16.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális teafaolajjal és Mineralite™-tal gazdagított, akár 48 órás izzadásgátló.

LUNACICA

2021. május 11.

Szeretem a kellemes virágos illatát,olyan "tiszta" illata van számomra. Nagyon tartós,,ruhán nem hagy foltot,és a felkenés után olyan mintha nem is lenne semmi a hónaljamon,ráadásul nagyon takarékos is,mert csak egy kevés kell belőle. Már évek óta Garnier izzadásgátlókat használok,csak az illatokat cserélgetem,és még sohasem csalódtam egyikben sem! Évről évre elcsábulok és kipróbálok másfajta izzadásgátlókat is,de aztán mindig visszatérek a Garnierhez,mert még nem találtam olyat ami hatékonyságban felül tudta volna múlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Eddi91

2020. december 13.

A régi Garnier golyósom eltűnt a polcokról és vélemények alapján ő lett az új választott úgy 5 éve...
A normál napi dolgaimhoz, és lightosabb sportoláshoz is tökéletes a számomra. Néha azért, főként télen ki tudja szárítani a hónaljam, de ettől eltekintve is mindig ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

vattacukorfalat

2020. október 21.

Hétköznapokra szuper, bármilyen stresszes, rohangálós napom van, estig kitart a hatása. Sportoláshoz nem a legjobb, de nem is azért vettem, sportoláshoz mást használok. Az egyetlen negatívuma, hogy ha nem figyelek és nagyon megdöntöm, akkor túl sok jön belőle és várni kell, hogy megszáradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Dd30

2020. augusztus 30.

A legnagyobb melegben is szuperül teljesít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

A legnagyobb melegben is szuperül teljesít!

DHenrietta

2020. július 15.

Imádom, nem is tudom hányszor vettem már újra. A fehéret, ezt és a rózsaszínt szoktam cserélgetni, már nem is veszek mást. Egész nap tartós, kicsit sok folyik belőle ha nem vigyáz az ember, de bele lehet jönni a használatába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

OneDa

2020. május 25.

Nekem sajnos nagyon nem jött be, átengedi az izzadtságszagot a semmittevéstől is, pedig én nem vagyok az az extrémen izzadó fajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

vrgdo1991

2020. május 14.

Nagyon friss, teafa illata van. Egyetlen negatívuma, hogy sok gél jön ki egyszerre, ezért várni kell a száradással, de kárpótol a hatása. Egész nap friss illatom van, sportolást is jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

okroseva

2020. február 12.

Ha rám süt a nap már folyik rólam a víz, ha lemegyek a metróba, patakokban csorog... :D ez ilyen. Nagyon-nagyon ritka az olyan deo, amit kellemes illatúnak és hatékonynak is találok, sportoláshoz van, hogy egy teafa-olajjal vékonyan átitatott vattapufival áttörölgetem a hónaljamat, ami hatékony de szagos, csíp és körülményes.
Tiniként a rózsaszín (talán Active?) verzióját használtam ennek a termékcsaládnak. így amikor leesett, hogy az már létezik teafa-olajos verzióban, gondoltam kipróbálom. Nagyon jók a tapasztalataim, megvan golyósban és spray-ben is, mindkettő szuperül teljesít. Külön csoda, hogy nem érzik rajta az olaj jellegzetes, nem éppen társasági illata. :) Nekem nagyon tartós, szabályozza az izzadtságom szagát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Bettii98

2020. február 11.

Nem a legtartósabb. Elmegy kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Nem a legtartósabb. Elmegy kategória.

zaofi

2019. december 28.

Kb. 16 éves koromban kezdtem el használni. Akkoriban nagyon izzadós voltam és már több izzadásgátló után találtam rá erre. Megszüntette a problémámat szinte azonnal. Ha izzadtam is nyáron, nem olyan büdöset és közel sem olyan mértékben mint előtte. Azóta se használtam mást, mindig újraveszem. A többi golyós deót is kipróbáltam a Garniertől, de ez a fajta a kedvemcem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.