Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 16.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális teafaolajjal és Mineralite™-tal gazdagított, akár 48 órás izzadásgátló.

OneDa

2020. május 25.

Nekem sajnos nagyon nem jött be, átengedi az izzadtságszagot a semmittevéstől is, pedig én nem vagyok az az extrémen izzadó fajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

vrgdo1991

2020. május 14.

Nagyon friss, teafa illata van. Egyetlen negatívuma, hogy sok gél jön ki egyszerre, ezért várni kell a száradással, de kárpótol a hatása. Egész nap friss illatom van, sportolást is jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

okroseva

2020. február 12.

Ha rám süt a nap már folyik rólam a víz, ha lemegyek a metróba, patakokban csorog... :D ez ilyen. Nagyon-nagyon ritka az olyan deo, amit kellemes illatúnak és hatékonynak is találok, sportoláshoz van, hogy egy teafa-olajjal vékonyan átitatott vattapufival áttörölgetem a hónaljamat, ami hatékony de szagos, csíp és körülményes.
Tiniként a rózsaszín (talán Active?) verzióját használtam ennek a termékcsaládnak. így amikor leesett, hogy az már létezik teafa-olajos verzióban, gondoltam kipróbálom. Nagyon jók a tapasztalataim, megvan golyósban és spray-ben is, mindkettő szuperül teljesít. Külön csoda, hogy nem érzik rajta az olaj jellegzetes, nem éppen társasági illata. :) Nekem nagyon tartós, szabályozza az izzadtságom szagát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Bettii98

2020. február 11.

Nem a legtartósabb. Elmegy kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Nem a legtartósabb. Elmegy kategória.

zaofi

2019. december 28.

Kb. 16 éves koromban kezdtem el használni. Akkoriban nagyon izzadós voltam és már több izzadásgátló után találtam rá erre. Megszüntette a problémámat szinte azonnal. Ha izzadtam is nyáron, nem olyan büdöset és közel sem olyan mértékben mint előtte. Azóta se használtam mást, mindig újraveszem. A többi golyós deót is kipróbáltam a Garniertől, de ez a fajta a kedvemcem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

dlrexqs

2019. december 21.

Igazi csodaszer!
Eléggé izzadós vagyok, ezért számtalan terméket kipróbáltam már, de egy sem bizonyult olyan hatásosnak, mint ez a deo.
A nap végén is "tisztaságillatom" van, pedig hideg időben akár két-három réteg ruhát is magamra húzok, plusz ott van még a kabátom is, jól be is melegszem, mégsem érzem, hogy büdös lennék. Nem irritálja a bőrömet, a ruháimat sem fogja meg. Használatkor folyik egy picit, ez tény. Az illata elsőre szokatlan volt számomra, a mai napig a filteres kamillateára emlékeztet (ne kérdezzétek!), magamon azonban már sokkal frissebb, tisztább illata van, ahogyan fentebb írtam.
Biztosan újraveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Igazi csodaszer!
Biztosan újraveszem majd!

vszilvi94

2019. október 20.

Nagyon jó illata van, hatásos és közvetlenül borotválkozás után sem okoz irritációt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Nicy011

2019. szeptember 18.

Több Garnier dezodort is kipróbáltam már és ez az a típus, amelyiktől a hónaljam nem lesz allergiás kiütéses. Miután rátaláltam erre, nem nagyon akartam már váltani. Az összes eddig használt izzadásgátló közül ez volt a legjobb. A célnak a hétköznapokra megfelel. Sportolásnál változó hatást tapasztaltam. Egy csillagot levonok, mert a fehér és a világos felsőket, főleg a trikókat, kimoshatatlanul befogja, amit az olajtartalmának tudok be. Volt már olyan trikóm, amit egy idő után ez miatt kellett kidobnom. Nekem a Garnieres foltok tisztítására semmi sem vált be, csak a kerek dobozos pár száz forintos Ultra Derm zöld kéztisztító krém. A régi gyártású teljesen kiszedte a foltot, az újabb gyártású nehezebben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

HarmatosHajnal

2019. augusztus 16.

Kb 1,5 éve Garnier mineral izzadásgátlókat használok, de most találtam jobbat. Eleinte stift formátumban használtam, de könnyen beszáradt, a vége nehezen kinyerhető volt. Ezért áttértem a deo formára. Finom illat, nem irritáló (akármit nem bír a bőröm), többnyire meggátolja az izzadást (nem tökéletes), de nekem megfelelt. Viszont szörnyen megfogta a ruhákat, úgy is, hogy megvártam, míg megszáradt a termék a hónom alatt. Kiszedhetetlenül megfogja, egy réteget képez a ruhákon,nem egy ruha a kukában kötött ki emiatt. Ezért kerestem mást, amit jelenleg a dove dezodorokban találtam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Milly

2019. június 13.

Elsősorban izzadságszag ellen vettem, mert hallottam róla hogy a teafaolaj jó erre. Az illata nagyon jó. Még hétköznapokra oké volt (télen-tavasszal használtam), de edzésnél csúnyán elbukott a teszten. Ezen kívül orrán-száján folyt, nagyon bosszantó hogy mindig takaríthattam fel utána a földet vagy éppen a ruhámra folyt. Összességében az illata szuper csak nagyobb megterhelésnél nem fedi el a szagokat és imádkozni kell hogy ne egy csöpögős darabot fogjunk ki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.