Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 16.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális teafaolajjal és Mineralite™-tal gazdagított, akár 48 órás izzadásgátló.

vszilvi94

2019. október 20.

Nagyon jó illata van, hatásos és közvetlenül borotválkozás után sem okoz irritációt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Nicy011

2019. szeptember 18.

Több Garnier dezodort is kipróbáltam már és ez az a típus, amelyiktől a hónaljam nem lesz allergiás kiütéses. Miután rátaláltam erre, nem nagyon akartam már váltani. Az összes eddig használt izzadásgátló közül ez volt a legjobb. A célnak a hétköznapokra megfelel. Sportolásnál változó hatást tapasztaltam. Egy csillagot levonok, mert a fehér és a világos felsőket, főleg a trikókat, kimoshatatlanul befogja, amit az olajtartalmának tudok be. Volt már olyan trikóm, amit egy idő után ez miatt kellett kidobnom. Nekem a Garnieres foltok tisztítására semmi sem vált be, csak a kerek dobozos pár száz forintos Ultra Derm zöld kéztisztító krém. A régi gyártású teljesen kiszedte a foltot, az újabb gyártású nehezebben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

HarmatosHajnal

2019. augusztus 16.

Kb 1,5 éve Garnier mineral izzadásgátlókat használok, de most találtam jobbat. Eleinte stift formátumban használtam, de könnyen beszáradt, a vége nehezen kinyerhető volt. Ezért áttértem a deo formára. Finom illat, nem irritáló (akármit nem bír a bőröm), többnyire meggátolja az izzadást (nem tökéletes), de nekem megfelelt. Viszont szörnyen megfogta a ruhákat, úgy is, hogy megvártam, míg megszáradt a termék a hónom alatt. Kiszedhetetlenül megfogja, egy réteget képez a ruhákon,nem egy ruha a kukában kötött ki emiatt. Ezért kerestem mást, amit jelenleg a dove dezodorokban találtam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Milly

2019. június 13.

Elsősorban izzadságszag ellen vettem, mert hallottam róla hogy a teafaolaj jó erre. Az illata nagyon jó. Még hétköznapokra oké volt (télen-tavasszal használtam), de edzésnél csúnyán elbukott a teszten. Ezen kívül orrán-száján folyt, nagyon bosszantó hogy mindig takaríthattam fel utána a földet vagy éppen a ruhámra folyt. Összességében az illata szuper csak nagyobb megterhelésnél nem fedi el a szagokat és imádkozni kell hogy ne egy csöpögős darabot fogjunk ki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

magyarigy

2019. június 7.

Évek óta ezt használom. Bajban is vagyok, ha nincs. Semmi más nem hozza ezt a hatást. Kollégiumi szobatársam mondta 4 év együttlakas után: Én még soha nem éreztelek büdösnek.

Azt hiszem, ennyi elég is a termékről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Azt hiszem, ennyi elég is a termékről.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Viszonylag izzadósnak számítok, így sokáig tartott míg megtaláltam a megfelelő terméket. Így sem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy ez az és nincs ennél jobb.

Nem rajongok a feltétlen a golyós kiszerelésért, de miután kipróbáltam a többi fajtához képest ez volt a leghatékonyabb.
Ha megszárad, akkor nem hagy foltot, ha türelmetlenebbek vagyunk, akkor viszont előfordulhat, hogy csíkoz, de vízzel gyorsan lejön.

Illatra kellemes, de használok mellette parfümöt, szóval nem feltétlen volt számomra fontos. Nyári extrém melegben már azért kevésbé bírja, de azért dolgozik, érzem az illatát, szóval valószínűleg mások is azt érzik :D De szerintem nyári 40 fokban nincs az az izzadásgátló, ami bírja.

Szeretem ezt a terméket, eddig ez a legjobb izzadásgátlóm. Nem nagyon kell váltogatnom sem, mert nem szoktam eddig hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

mrs.imperator

2019. április 26.

Eddig akárhányat vettem ebből a fajtából, mindig folyt...a többi ugyanilyen garnier dezodorral nem volt iylen problémám de ez sorozatban többször folyt szét a táskámban, ezért kénytelen voltam leváltani mint magammal hordóst, maradt otthon a polcon. Amúgy mint dezodor, rendben van. a zöld kupakosok szerintem jobbak mint a rózsaszínek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

Rudelf

2019. április 15.

Nem ennek van a legjobb illata, de ennek is ugyanolyan jó hatása, nem szárít, nem viszketek tőle és tökéletes az izzadásgátló hatása. Nagyon régóta hűséges vagyok hozzá, glamour/joy napokon szokott lenni rá 50% kedvezmény, akkor érdemes betankolni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

asztromélia

2019. április 5.

Nekem nagyon nem tetszik az illata, nem tudom elviselni magamon. Egy hetig szenvedtem vele,ma visszatertem a rozsaszin alju rozsaszin csikoshoz. Amugy reggel es este is hasznalva minimalisan izzadtam, pedig en giga izzados vagyok. Jok a Garnier deok, csak illatot kell tudni jol valasztani. Borzalmas lassan szarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Cat21

2019. április 5.

Jól dezodoràl, kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Jól dezodoràl, kellemes illata van.

Antioxidánsok: Tocopherol

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.