Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 18.

Kategória:   Dezodorok

A Garnier alumíniummentes golyós dezodor a természetes frissesség érzését nyújtja. Természetes cink-komplexel semlegesíti a szagokat és magába szívja a nedvességet. Alumíniumsó-, alkohol- és parabénmentes összetételével nyújt 24 órás nonstop védelmet. A természetes izzadási folyamatot nem akadályozza, engedi lélegezni a bőrt. Kifejezetten ajánlott érzékeny bőrre.

xipszi

2018. április 13.

Nagyon rossz, egyáltalán nem használ, sajnos ki kellett dobnom. Teljes csalódás, semmi pozitívumot nem tudok írni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

tillisilli

2017. november 11.

Hat az izzadás/izzadságszag ellen. De az illata számomra fojtogató (gondolom úgy találták ki, hogy jól elnyomja az izzadságszagot).
Egy párszor úgy éreztem egy-egy kemény spinning órán, hogy a dezodorom szagával gyilkolom a környezetem, és én is alig bírtam elviselni. Nagyon erős ilyen ipari öblítőszaga v mosóporszaga volt, pedig nem adagoltam túl. Pár ilyen kellemetlen élmény után kidobtam, és megvettem a fújós verzióból a virágillatút, amivel nincs ilyen problémám és jól hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Hidratálók: Zinc PCA