Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 18.

Kategória:   Dezodorok

A Garnier alumíniummentes dezodor spray a természetes frissesség érzését nyújtja. Természetes cink-komplexszel semlegesíti a szagokat és magába szívja a nedvességet. Alumíniumsó-, alkohol- és parabénmentes összetételével nyújt 24 órás nonstop védelmet. A természetes izzadási folyamatot nem akadályozza, engedi lélegezni a bőrt. Kifejezetten ajánlott érzékeny bőrre.

Tekla96

2018. március 4.

Az illatával semmi bajom nem volt, de sajnos kisebesedett tőle a bőröm és a hatását sem éreztem semennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

mizantrop

2017. július 13.

azért választottam ezt a dezodort, mert nincs benne se alumínium, se denauturált szesz és nagyon jól működik. nekem elég egyszer befújnom magam reggel és egész nap kitart (bár nem vagyok egy izzadós típus, de volt már rá példa, hogy alumentes dezodortól kellemetlen szagom lett...). az egyetlen bajom vele, hogy nekem kicsit erős az illata, de ettől még szuper, hogy van egy kíméletes dezodor, ami ilyen hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

kova

2017. április 16.

Nagyon kellemes és friss illata van. Nekem még használ is, jó, egy kis izzadás van, de nem is ennek a meggátolása a dolga, hanem az izzadtságszagé, amit viszont remekül meg is tesz. Jó, volt olyan pörgős nap, amikor a reggeli fújás késő estére már picit hatását vesztette, de ez alus deokkal is simán előfordult. Ha elfogy, a golyós változatát fogom kipróbálni, de ha az nem jön be, visszatérek ehhez:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

hladpat

2016. október 5.

Az illata nagyon finom és üde, nem annyira fullasztó, mint pl a fa (nekem). Teljes áron nem annyira szeretem, de akciósan simán megéri.
De, a neo-t jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

De, a neo-t jobban szeretem.

Hidratálók: Dimethiconol, Zinc PCA

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag