Garnier

Ár:   777 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: katica22, az összetevőket feltöltötte: ribizli, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Zsírosodásra hajlamos hajra. A nedvszívó tulajdonságáról ismert kaolint, és a frissítő tulajdonságáról ismert citrust ötvözi egy könnyű formulában, amely tisztítja a fejbőrt és nem nehezíti el a hajat.

Szilikonmentes

sailorluna

2018. augusztus 10.

nagyon nem jött be, túl sűrű, krémes, nehéz állagú. a hajam zsírosodásán semmit nem segített, pedig örültem volna. szép volt tőle a hajam, de ugyanúgy lelapult és zsírosodni kezdett másnapra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nileve

2018. április 14.

Nekem ez anno 15-16-17 éves koromban csodaszer volt! Emiatt a sampon miatt tudtam átállni a heti 2-3 hajmosásról a heti 1 hajmosásra, amit azóta is tartok. A fejbőröm felfrissült, tiszta érzetem volt a hajmosások után. Egy idő után persze a hajam már nem reagált rá, újra előjöttek a könnyebben zsírosodó napok és hetek, így valamikor váltásra került. Utána próbáltam ki a Kallos keratinos nagyon lágy textúrájú samponját, amit kedveltem ugyan, de nem ennyire. Mostanában az Alpecin koffeines samponját használom, amit imádok, mert tényleg gyorsan nő tőle a hajam, de lassan idejét érzem megint egy váltásnak és szívesen visszatérnék erre, de sajnálattal látom mindig, hogy sosincs a boltokban. Már nem gyártják? Aki tud valami infót róla, írjon már, mert tényleg imádtam ezt a terméket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Emma Woodhouse

2017. január 16.

Nem vártam csodát tőle, de azért azt se, hogy rontson a helyzeten, pedig ez történt. Egyáltalán nem lett tőle kevésbé zsíros a hajam, nagyon nem szerettem a tapadós-poros tapintást amit hátrahagyott, és be is korpásodtam tőle, pedig nem szokásom. Egy hónapig szenvedtem, mire rájöttem, hogy ő a ludas. Amint abbahagytam a nasználatát, két hajmosás alatt rendbejött a fejbőröm. Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Doreen_D

2014. november 29.

@Harmony29

Szerintem azért világosította ki a hajad, mert a citrus egyébként is hajlamos erre. Anno egy citromos head n'shoulders samponnal jártam így én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

@Harmony29

cicaslany91

2014. november 28.

Számomra kicsit férfias illata van, de nem rossz. A hajmosást szerettem volna kitolni vele, de nem csinált semmit a hajammal, nem lett jobb, se rosszabb tőle. Átlagos sampon, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Bluedream

2014. augusztus 11.

Friss, kellemes illata van, jó állaga. Jól tisztít, de más plusz tulajdonságát sajnos nem érzékeltem. Átlagos samponnak mondanám, legnagyobb előnye az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Pocak

2014. július 31.

Nagyon imádtam az illatát, de sajnos ezen kívül semmi pozitívat nem tudok róla mondani. Nem vált be. A hajam nagyon gyorsan bezsírosodott tőle. A hajam állapotán egyáltalán nem segített, ugyan olyan fénytelen és lelapult volt tőle. A hajvégeimet ki szárította és hullani is el kezdett tőle a hajam. De sajnálom mert az illatát tényleg nagyon szerettem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

Harmony29

2014. július 3.

Eleinte tökéletesnek találtam ezt a sampont, el sem akartam hinni,hogy ilyen jól sült el a véletlenszerű választásom. De! Lassan 2 hónapja használom és bizony most már észrevettem,hogy ugyan a hajam zsírosodásának jót tett, már csak heti kétszer mosok hajat, azonban a hajvégeimet rettenetesen kiszárította és seprűs lett. Van még valami amit észrevettem, a szőke tincseimet itt-ott olyan szinten kivilágosította,hogy szinte már fehérnek tűnnek. Nem tudom,hogy ez lehetséges-e egyáltalán de mivel más új terméket nem használok a hajamra így ennek tulajdonítom ezt a változást.Más valaki észrevett ilyesmit?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

kkkriszta

2014. július 3.

Ne vegyétek meg. Iszonyúan korpás lett a hajam tőle, pedig sosem volt ilyen problémám. Ha lehet, mínuszos értékelést adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

l.reka2000

2014. június 13.

Nem szokásom de ezesetben muszáj update-olnom.Rettenetesen kiszárította az én alapból is zsíros hajamat pesze újra zsírosodott csak elkezdett söprűsödni a haja.Mikor le váltottam a loreal samponjára azóta kezd rendbe jönni a hajam :) Akinek bejött annak tökjó. De én nem ajánlom. Legrosszabb .5/1

Nekem problémám nincs vele illata jó nagyon jól tisztít és szép fényes lesz tőle a hajam...de 2-3 nap után szintén moshatom ujra.! 5/4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 13.

Antioxidánsok: Citrus Medica Vulgaris Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid