Garnier

Ár:   605 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. október 28.

Kategória:   Samponok

Ha szőke hajadnak fényre és ragyogásra van szüksége, válaszd mézes-kamillás megoldást. Ettől hajad fényes élettel teli és árnyalatban gazdag lesz.

Kiszerelés: 250 ml

Csilluska

2015. július 14.

Természetes sötétszöke hajam van, amit szerettem volna egy kicsit világosítani ezzel a samponnal. Korábban már sikerült a Niveával, az bevált, de éppen ez volt akciós, így hát elcsábultam, és ezt vettem meg. Kicsit több mint 1 hónapja használom, hetente kb. 2x. Már majdnem ott voltam, hogy lemondok róla, mert nagyon zsírosította a hajam, de aztán véletlenül rájöttem, hogy ez azért történt, mert túl sok samponnal mostam hajat. Túl nagy a nyílás a flakonon, és a sampon is eléggé folyékony, így egyszerre sok jött ki belöle. Mostanában próbálok kisebb adagokat használni, így is tiszta lesz a hajam, de mégse lesz zsíros. Az illata nekem nem annyira jön be, de azért nem is olyan borzasztó. Világosítást egyelöre nem nagyon vettem észre, de ha pozitív irányba változik a helyzet, majd adok neki még egy csillagot.

UPDATE
Oké, múlt hét óta változott a véleményem, rájöttem, hogy nem éri meg a kísérletezgetés, meg az "izgulás", hogy vajon zsíros lesz-e a hajam vagy sem, inkább visszatértem a jól bevált Nivea szöke hajra való samponjához, ezt meg majd elhasználom valami másra. 3 csillagnál nem tudok többet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

UPDATE

Rure90

2014. május 28.

Borzasztóan kiszárította a hajamat, nem is használtam el az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Borzasztóan kiszárította a hajamat, nem is használtam el az egészet.

outka

2013. június 21.

Illata nagyon jó,jól habzik,sokáig nem zsírosodik a hajam tőle,picit szárít,,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Illata nagyon jó,jól habzik,sokáig nem zsírosodik a hajam tőle,picit szárít,,

wanda

2013. június 1.

Nem igazán győzött meg, túl folyékony az állaga és kissé mintha száritana. A szőke hajam nem lesz tőle fényesebb vagy intezivebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

beautifullife

2013. május 19.

Anno én is használtam szőke hajamra,de jó sárga,sprőd hajam lett tőle.Bírom,amikor úgy reklámoznak valamit,hogy : "a természet erejéből",natúr,natural,mindenféle félrevezető humbuk,aztán a valódi természetes anyagok az összetevő 10%-át teszik csak ki,a többi rémes töltőanyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Tincss

2013. május 19.

nekem nem vált be.. nagyon száraz lett tőle a hajam :\

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 19.

nekem nem vált be.. nagyon száraz lett tőle a hajam :\

csilla0404

2013. május 6.

Az illata nagyon jó,viszont nekem szárítja a hajamat. Nem sok változást látok a hajam színét illetően. Azért vettem meg,mert nyáron teljesen szőkére kiszívta a hajamat a nap,de már teljesen le van nőve. Gondoltam hátha segíteni fog rajta,de szinte semmi.
Most olyan a hajam mintha ombrés lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 6.

Most olyan a hajam mintha ombrés lenne.

Gwen

2013. április 6.

Nagyon kiszárította a hajam. És nem tetszett a hajamon ez a kamilla illat sem. Azt nem vettem észre, hogy mennyire szívja a haj színét (melírozott szőke hajam van) bár lehet benne valami, hiszen a kamilla szőkít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Déna17

2013. március 23.

Nekem RENGETEGET világosított a sötétszőke hajamon, de tényleg rengeteget. Teljesen ombrés lett tőle, gyönyörű, szinte mindenki dicséri :) Imádom! tényleg fényes és puha lesz a hajam tőle, de mindenképpen kell balzsamot használni utána, mert egy icipicit kiszárítja a kamilla. A sampont 4-5 percig szoktam fennthagyni, de vigyázni kell vele, mert néha leragad a fejbőrre, és nehéz kiöblíteni, de langyos vízzel sima ügy! ;) Nem zsírosodik tőle a hajam, ezért összegezve ezeket kap egy 4-est tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

csuri

2013. március 12.

Sajnos én is úgy látom,hogy kezd eltűnni. Pedig én nagyon szeretem, sokáig szoktam szagolgatni a törölközőmet, miután megtöröltem a hajam... :-) Meg tényleg jót tett a hajamnak. De már hetek óta nem jutok hozzá és szinte érzem,hogy hiányzik a hajszálaimnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.