Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. január 22.

Kategória:   Hajfestékek

Intenzív ápoló hajfesték, színmegújító technológiával!

Kiszáradás elleni 8 hét védelem. Hosszantartó szín.100% őszhaj takarás.

kishefy

2018. július 23.

Mivel 18 évesen már őszültem, erre a hajfestékre esett a választásom. Kb8 évig ezt használtam. Eleinte teljesen meg voltam vele elégedve, de az idő múltával a hajamat úgy szétcseszte, ahogy lehetett. Hajmosás után rendes madárfészkek voltak a fejemen. Szárítás után pedig úgy néztem ki, mint egy fölizgatott wc kefe. Kellett 1,5 év hajpakolás, vitaminkúra, vágás...mire rendbe tudtam hozni a hajamat. Életem legrosszabb választása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Scara

2018. március 22.

Ez valami borzasztó :( Épp a hajfestékeknél jártam, amikor megláttam a polcon. Emlékeztem a sok pozitív véleményre, így egy pillanatig sem haboztam, megvettem. Óóó pedig de jó lett volna, ha kicsit is elbizonytalanodtam volna. 5-ös színmélységű vörösesbarna a hajam és már szerettem volna egy árnyalattal sötétebbre váltani. Ez a hajfesték tökéletesnek tűnt, pont ilyen színre gondoltam. Felkenése egyszerű volt, egyáltalán nem csípte és nem is irritálta a fejbőrőm, az illata is finom volt. És itt vége is a pozitívumok listájának.
Az csak egy dolog, hogy a hajamon semmit nem sötétített, pedig 5-10 perccel tovább is hagytam fent, de hajmosásnál már éreztem hogy olyan csúszós-nyúlós (komolyan, ilyen még nem volt) a hajam és mintha csak a fele mennyisége lenne meg, szárítás után pedig konkrétan sprőd lett, mint egy drótszőrű tacskó szőre. :( Azóta már 3x mostam hajat, de nem változott a helyzet. Még nem tudom mivel tudom helyrehozni a kárt, amit ezzel a festékkel okoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Beatrix76

2018. március 8.

Tökéletes. Abszolút őszhajfedes, nem kopik gyorsan, nem szárít. Egy éve pont a képen lévő árnyalatot használom. A hosszát csak minden 3-ik festesnel frissítem fel az utolsó 6-8 percben. Mindenki dicséri a színt, hogy gyönyörű, szép. Főleg napfényben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

ErikaErika2

2018. január 20.

Hu, en mar nagyon regota hasznalom ezt a hajfesteket (talan van mar 20 eve is) es meg kell, hogy mondjam, ez a legjobb. Mindig megbanom, ha mas cegtol veszek festeket. Legjobban ez fogja be a hajamat, ami sajnos mar erosen oszul. :'( Mindenfele arnyalatot valtogatok: sotetbarnatol a voroses arnyalatokig. Bar a vorosokre haragszom, mert rohadtul fognak, minden hajmosasnal omlik belole a voros festek es mindent osszefog, amig vizes a hajam. Regebben szerintem nem fogtak ennyire, hosszu evekig ugyanis a rezvoros es mahagoni kozott valtogattam a szineket es nem emlekszem, hogy ez a problema lett volna. :/ Ezert adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 20.

Jelizz

2017. szeptember 3.

gyongyoru szinekben kaphato. en a mahagoni voroses/barnat vettem meg. nahyon szepen fed es fenyes lesz tole a hajam. de gyorsan kopik🙁 jo lehet azerrt mert gyakran mosok hajat es nem hasznalok szinvedot de akkor is furcsa. ennek ellenere ez a szin a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Esther

2017. január 9.

A képen látható tiramisu barna árnyalatot használom. Egyetértek az előttem szólóval, rengeteg hajfestéket kipróbáltam mindenféle árkategóriában és minőségben, de ez az a festék, amitől valóban olyan színű lesz a hajam, mint amit ígér (természetesen figyelembe véve a kiinduló árnyalatot). Az adagoló segítségével könnyen eloszlatható, nem csöpög és nem okozott irritációt sem, ellentétben pl. az Alfaparf Thermae Spa festékével, ami rettenetesen csípte a fejbőrömet és borzasztóan kiszárította a hajam. Az utóápoló balzsamot is nagyon szeretem, több alkalomra elegendő még hosszú haj esetén is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

spavanilly

2015. november 30.

Az otthoni hajfestéshez készült termékek közül számomra az egyik legjobb. Könnyen használható, kenhető. Nem csöpög, és nem marta a fejbőrömet sem. A színvégeredmény nagyon hasonlít a dobozon bemutatottra, mind a világos, mind a sötétebb színek terén. A legjobbillatú hajfesték, amit valaha használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

Csokinyuszi

2013. június 1.

Én is nagyon szívesen hasznàlom. Először a Mézbarnàt hasznàltam,
de nemrég àttértem a tiramisu színre. Mindkettő kicsit vörös àrnyalatú, de hát a
fekete hajon nehéz elérni ugyanazt a színt ami a dobozon van.
Árkategóriában is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Én is nagyon szívesen hasznàlom. Először a Mézbarnàt hasznàltam,
fekete hajon nehéz elérni ugyanazt a színt ami a dobozon van.
Árkategóriában is nagyon jó.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.