Garnier

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Regeneráló testápoló extra száraz bőrre 4 értékes bőrszépítő olajjal gazdagítva

• a babasszu-, shea-, avokádó- és mandulaolaj segít láthatóan javítani a bőr kinézetét
  • gazdag, tápláló összetétel
  • gyorsan felszívódik, és nem ragad

ANDREAA

2019. március 16.

Nekem ez az intenzívebb változat is bejött, szerettem, mert jól hidratált, nem ragadt tőle a bőröm. De nem CF, így nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

netti1212

2018. november 5.

Nekem egyáltalan nem vált be, kuka. Az illata az elején egesz jó majd 1órával kesőbb nagyon büdős lett a bőrömön, terhesrn ezt még kevésbé viseltem el. És viszkettem is tőle picit első használat után kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Remiii

2018. március 12.

Nagyon szeretem! Az illata isteni, és nagyon jól hidratál. Az egyedüli bajom, hogy ez a pumpás kiszerelés csak addig jó amíg van benne rendesen, mikor "kifogyott" és szétvágtam még rengeteg volt a flakonban, ami a pumpával már nem jött ki. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Shea94

2017. augusztus 6.

Számomra ennek a testápolónak az illata a nagybetűs illat. Soha nem volt még ennyire finom illatú termékem, ráadásul az idei évemnek egyik legszebb időszakára emlékeztet, mert akkor kezdtem el éppen használni. A bőrömön viszont nem vettem észre sok változást. Úgy érzem, hogy nem szívódik be eléggé. Van, amikor lefekvés előtt bekenem a lábam, és még reggel is ugyanúgy tapintható a bőrömön a krém. Ha újraveszem, akkor az az illat miatt lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

szea

2017. február 10.

Egyszerűen imádom! :) Sok testápolót próbáltam már, de ennek az illata felülmúl mindent :) Nagyon jól felszívódik és intenzíven hidratálja a bőröm. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

minor09

2017. február 6.

Krémmániás vélemények alapján vettem meg, bár eredetileg a másikat akartam nem figyeltem és ez került a kosárba. Sok fajtát kipróbáltam, de nem szerettem meg a testápolózást. Ennek kellemes illata van. A kislányomat is szeretem ezzel kenni, ő is szereti. Sok testápolótól kiütéses lett, de ettől valamiért nem. Nagyon jól hidratál mind a kettőnknek nagyon száraz bőre van, de ezzel bekenve nagyon puha lesz. Másnap is érezni az illatát gyengén, de engem nem zavar. A könyökömet és a kezemet is nagyon szépen rendbe rakta pár nap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

gesztusz

2016. november 3.

Végre találtam egy testápolót, ami tényleg beszívódik és táplálja a bőrt. Nem kelt ragacsos érzést, szépen teszi a dolgát és selymes, ápolt bőr a végeredmény. Fura, mert eddig nem nagyon jöttek be a Garnier termékek, de ez telitalálat. Tetszik a pumpás megoldás, így az adagolása is egyszerű. Nem utolsósorban az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Mossyka

2015. december 30.

Akciósan sikerült beszereznem pár hónapja. Az illata tényleg nagyon jó, meglehetősen intenzív. Azonnal megszünteti a húzódó-viszkető érzést és perceken belül felszívódik. Viszont az illata az tényleg annyira erős, hogy pl pizsamából csak a mosás szedi ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

Rencsike02

2015. július 27.

Nagyon jó testápoló!Extrém száraz bőrre ez a jó,használtam a másik változatát is,de ez sokkal jobb.Finom illata van,tökéletesen hidratál és kellemes fényt ad a bőrömnek.A karitévajas Intensive 7 Days mellett ez az új kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol

Színező anyag. (Piros)

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.