Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 g + 60 g + 40 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2013. május 7.

Kiszerelés:   60 g + 60 g + 40 ml
Kategória:   Hajfestékek

60% olaj tartalmú virágolajjal.

100% őszhaj fedés.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gavria

2022. május 31.

6.0 (világos barna) árnyalatot használtam, miután szeretnék visszatérni az eredeti hajszínemhez. Festett szőke hajon alkalmaztam, a vöröses részeket szépen befogta, viszont a szőkét kevésbé, inkább zöldes színe lett. Második hajmosás eltelt, azóta fakult a szín, hasonlít a dobozon lévő színre, a szőke rész is inkább hamvasabb lett. Még kell idő, hogy tényleg beválik-e, de szerintem jó választás, ami ilyen szép természetes szőkét szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 31.

Nhuage

2022. május 24.

Már olyan 5 éve színezem/festem a hajam, de ez volt az az élmény, ami miatt csináltam egy krémmánia profilt, hogy írjak róla. Szőke hajam van, csak az árnyalatán szoktam változtatni, amikor ráunok. Minden festék szépen befogja, és a várt színeredményt kapom. Na de EZ! A 9.0 Light Blond árnyalatot választottam, és konkrétan olyan vöröses lett a hajam mint Archienak a Riverdaleből/mint egy bohócnak. (és még azt a 2 darab ősz hajszálam se sikerült befognia) Most költhetek az átmeneti megoldásra, amíg eltelik annyi idő, hogy szívesen nyúlok hozzá festékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

ChubbyCat

2022. május 11.

7.40-es árnyalatot használom. Őszülök és eredetileg szőkés barna, olyan semmilyen színű a hajam. Nagyon szépen befogja. Használtam régebben is, mielött fekete lettem. Jó ideje megszabadultam a feketétől, hajam nyissz és fokozatosan szőke lettem. Na a fodrásznak sikerült megégetnie a hajam, úgyhogy itthon maszekoltam inkább magamnak. Lassan kihamvasítottam a hajam, nem látszott, hogy őszülök. De én nagyon nem vagyok szőke tipus. Ezzel a festékkel volt festve a hajam 7évvel ezelött a hajam amikor megismertem a páromat. Megkérdeztem tőle, hogy melyik hajszínem tetszett neki a legjobban? Azonnal rávágta, hogy amivel megismertelek. Neki nagyon tetszik a kék szem+fehér bőr+szeplő kombináció és ez a hajszín az, amibe teljesen szerelmes. Hozzáteszem én is és nagyon a vörös hajtípus áll nekem a legjobban. Szóval mivel rendelkezem minden paraméterrel és én is erre akartam váltani (csak nem mondtam mert piszok vagyok) befestettem. Nagyon is jól fedett, azt hittem a szőkítés miatt nagyon ledobja a hajam. De nem. Nyilván 1hónap múlva került is rá a következő adag. Na onnantól teljesen jó, várt színeredményt kaptam. Szépen nő a hajam is, eléggé hosszú már a kopasztásom óta, alig hullik a hajam már. Hála az égnek ammónia mentes is, nem akarok megpusztulni a szagától. Teljesen elégedett vagyok, maradok ennél, visszatértem hozzá. De a franc megeszi hogy kevés balzsamot adnak hozzá...na mindegy, akkor is max pontszám.

Update:
Elképzelésem nincs mi történt. Ugye, kb. 20éve festem a hajam. Ennél a festéknél viszont valami elromlott. Amilyen szinten jó volt, most katasztrófa. 3. Festésem mióta konkrétan foltos lett a hajam, de ezt most megkoronázta a legutóbbi festés, mert ledobta még a töve is a hajamnak! Nagyon enyhén, de őszülök. Világos barna a természetes hajszínem. Nem olajos a hajam, semmi és ledobta. Ez volt az utolsó csepp...le kellett cserélnem. Maradtam Garniernél, de visszanyúltam a réges régen használthoz. Ezt nem hittem volna, régebben a legjobb festék volt számomra. Azt is észrevettem, hogy folyik le az arcomon🤨 nem tudom mi történt, rutintalan semmi képpen nem vagyok. Szóval off. Nem tudom hány pontot kellene adnom. Jelenleg ez 2 pont mert a hajat táplálja és jó a balzsamja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 11.

Update:

Tituska01

2021. november 26.

Nekem bejött,világos bézsszőkét választottam.Hidrogénszőke hajamat sötétítgetem hogy helyrejöjjön és nagyon szép színe lett.A lenövést ami középbarna ,azt is szépen megfogta.Könnyen le tudtam mosni,és nem is utána hajveszteség,mint a Syoss bézzszőkéjénél. :/ Egy marék haj...
Szóval szerintem aki sötétebb,hidegebb színre vágyik annak tetszeni fog.Nem büdös,nincs benne ammónia.
1- amiért ígyis kicsit marta a fejbőrömet.De túl lehet élni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 26.

1- amiért ígyis kicsit marta a fejbőrömet.De túl lehet élni :)

Hencida

2021. november 8.

Fedésével nincs baj, de hogy utána nem tudom megmosni samponnal a hajamat, nem értem miért. Nem habzik fel a sampon, az egész hajam egy olajos, büdös valami. Elnehezíti a hajamat az első hajmosásig, mintha rázúdulna egy olajos vödör...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 8.

Sleekdecadence

2021. október 4.

A legjobb fekete hajfesték az 1.0! Hűvös,fényes, természetes.
Ritka rikító vörös hajamat festettem be vele,reméltem,hogy elfedi és be is fogja, úgy is lett! A hajam állaga sokkal jobb lett, megszüntek a gubancok és dúsabbnak is tűnik a hajam.
A kékes fekete 1.10-zel festettem ma, három héttel az 1.0-át követően, hát.. A hajam valóban kapott egy hidegebb árnyalatot,de a hajtöveim, ősz hajszálaim nem lettek feketék..inkább egy ezüstös hűvös árnyalatot kaptak, ami kevésbé hat feketének. Nem mondom,hogy rossz,de nem erre számítottam.
Kap egy négyest,mert a hajam állaga jobb mint előtte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

A legjobb fekete hajfesték az 1.0! Hűvös,fényes, természetes.
Kap egy négyest,mert a hajam állaga jobb mint előtte.

vszlau

2021. szeptember 17.

Kellemes illatú,nagyon jó az állaga, én nagyon szeretem. Szerintem több krém van benne mint átlag más hajfestékben, ami szerintem szuper. Ár érték arányban is tökéletes szerintem.
Gyönyörű csillogó fekete hajam van tőle mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Gyönyörű csillogó fekete hajam van tőle mindig.

Nemtudoommm

2021. szeptember 14.

3.23 as barnáját imadom.. dark chocolate/noir chocolate midgnight
Annyira gyönyörű színe volt a dobozon hogy rögtön lekaptam a polcról, számítva arra hogy az 5ös barna hajamat ami csak egy arnyalattal vilagosabb a legsötétebb barnától, majd jól feketére fogja..őszintén már elkonyveltem magamban hogy feketere fogja fogni mivel az esetek 99% ban így járok.
Na ez lett az 1% ! Bár pont olyan nem lett, picit sötétebb (a középső lett az eredmenynel mutatott szinskalabol ami nagyon jó) annyira örültem neki. Ez már 3 hete kb.. kopni kopik viszont közel sem annyira és nem olyan csúnyán (nem lesz rezes hatású) mint sok hajfesték. Most kb pontosan olyan mint ami a dobozon van. Én most odáig vagyok meg vissza, régi álmom volt pontosan ez az árnyalat. Fél óráig hagytam a rajta egyébként ha ez valakinek segítség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

3.23 as barnáját imadom.. dark chocolate/noir chocolate midgnight

Beeyanca

2021. június 30.

A 7.0 sötétszőke árnyalatot vettem szín frissítésnek és hozzá a 6.0 világosbarnát a tövekre ahol hamvasabb, világosabb a hajam. Aki világosbarnát szeretne mindeképp a sötétszőkét ajánlom, ami nekem ilyen hamvas karamelles beütésű lett.
A világosbarna sokkal sötétebb lett a töveknél ahova tettem és eléggé konyak vörös. Végülis egybeolvadt a két szín ahogy a elterveztem, de a 6.0 elmenne simán egy gesztenyebarnának. Ez megtévesztő.
Ollót készítsetek mert a kesztyűs zacsi se nyitható, a tubust is ki kell szúrni. Egy kis flakont is igazán adhattak volna, mert olyan a festék állaga mint egy ivó yoghurt. Eleinte úgy tűnt, hogy szárít és a festék is teljesen hamvasnak látszott fent, mint kiderült nem az. Balzsamozás, száradás után nem tapasztaltam szárazságot sem, ilyen szempontból rendben volt nálam. A színe elmegy katergória.

Update: ma reggelre teljesen kiszáradtak a hajvégeim, úgyhogy fel kellett tennem hajpakolást. Sok helyen visszatört. A színeredmény öblítés után viszont rengeteget javult. Egészen tetszik. Sajnos nem lesz újravevős akkor sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

blondiebunny

2021. június 27.

Egy fodrászfesték sem csinált nekem olyan elképesztő, vibráló lilás ezüstszőkét, mint a 9.11es árnyalat. Ráadásul úgy kopik, hogy átmegy egy szép, tiszta fehér árnyalatba, és még 1.5 hónap után egy hangyányit se sárgult. Előzőleg sem. Csodálatos, rendeltem is Notinóról egy hatalmas szatyorral :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Steareth-20 ti I eu 2 1
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Steareth-20 ti I eu 2 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.