Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 g + 60 g + 40 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2013. május 7.

Kiszerelés:   60 g + 60 g + 40 ml
Kategória:   Hajfestékek

60% olaj tartalmú virágolajjal.

100% őszhaj fedés.

Garnier Olia Tartós Hajfesték 6.3 világos aranybarna
Ár: 800 Ft , Eladó: Csipesz
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel
Garnier Olia Tartós Hajfesték 7.40 Intenzív világos rézvörös
Ár: 1000 , Eladó: Kiwcsi
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, banki utalás után posta/foxpost

Zanot

2021. április 20.

8.3-as árnyalatot használtam több, mint 6 évig és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem pont olyan színű lett, mint a dobozon (de ez nyilván az alap hajszín függvénye mindig). Szépen és egyenletesen befogta, nem azt mondom, hogy jó szagú, de más festékekhez képest kifejezetten rendben van. Tartós is, mert csak a lenövés miatt kellett festeni újra. Megmaradt a hajam puhasága, a dobozban található balzsam pedig nagy kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

Hester

2021. április 1.

A harmadik hajmosásra sem tudom kimosni a hajamból a ragacsosságot, ez nagyon bosszantó. Egyébként szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

nagybarbii

2021. március 20.

Fodrász által festett szoke hajamat szerettem volna feljavitani , mert a toveknel már csunyan latszott a lenoves .
A 9.3 - as árnyalatot vettem a közép barna hajamra, ezt is kentem a tovekre.
A toveken volt 20 percet , utána a hajhosszra is felraktam 10 percet .
A hajam a tövénél vörösös-világos barnás lett , a hajhossz pedig szép szőke.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

A 9.3 - as árnyalatot vettem a közép barna hajamra, ezt is kentem a tovekre.
A toveken volt 20 percet , utána a hajhosszra is felraktam 10 percet .
A hajam a tövénél vörösös-világos barnás lett , a hajhossz pedig szép szőke.

Normanani

2020. december 30.

Mélylila árnyalatot vettem, egy kicsit sötétebb lett a vártnál, de nekem végülis ez is tetszik. A hajam selymes tapintású lett a használat után, és kevésbé hullott, mint az előző festékektől amiket használtam. Bőrőmet nem irritálta, gyönyörű fényt, csillogást adott a hajamnak, és kellően befedte az előző világos vörös színt. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

zdoreebaba

2020. december 15.

Anya már nagyon régóta csak és kimondottan az ammóniamentes hajfestékeket használja. Ezt a típust a Rossmannban vásároltam neki leárazva olyan 1300 forintos kedvezményes áron a 7G Természetes Sötétszőke árnyalatban, ami a valóságban inkább világosbarna szín. Mi is meglepődtünk, mert szőkére számítottunk, de nagyon jól áll neki ez a szín. A festék olajtartalmának köszönhetően nagyon bársonyos és fényes lesz tőle a haj, nem roncsolja a hajat és a fejbőrt és csodásan fedi az ősz hajszálakat. Nagyjából másfél, két hónapig tart extrém őszülés mellett. Mi elégedettek vagyunk vele. Egy doboz két használatra elegendő. Megérte kipróbálni ezt a Garniert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

laregina

2020. december 3.

Regebben probalkoztam ezzel a festekkel, de a legvilagosabb arnyalat sem hozta azt az eredmenyt amit elvartam. Tobb szint is probaltam de nem igazan olyanok mint a kepen. Mindig sargas lett az eredmeny szoke helyett. Kesobb bezsszoket szerettem volna tehat mindig egyel sotetebb szint probaltam ki a legvilagosabbtol haladva. Olyasmit szerettem volna mint ami 9-esen van. A 8-ast is kiprobaltam vegul, amikor a tobbi arnyalat tul vilagosnak bizonyult. A 8-astol meg annyira sotette valt a szoke hajam, hogy barna lett belole! De csunya, szurkes barna! Rettenetes volt. Meg masnap befestettem a legvilagosabb arnyalattal de ugy sem volt szep. Ennyit a kiserletezesrol, ez kb 7 eve volt, azota maradok a vilagos hajszinnel amit egyebkent imadok es jobban is all nekem. De ezt a hajfesteket azota nem hasznalom, egyebkent nem is tartos a festek, hamar kikopott a szin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

abodri

2020. december 3.

Ez a festék semmit nem csinált a hajammal. Pontosan olyan színű maradt, mint a használata előtt. Kidobott pénz volt. Soha többé!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 3.

brigi50c

2020. szeptember 17.

Én bő három, inkább négy éve festem vörösre ezzel a festékkel a hajam. Az elején nem tudtam, hogy mit csinálok, rezes vörösre (7.40) festettem úgy, hogy a festéket végigvittem a hajam teljes hosszán, és a szőkítős rész újra meg újra kifakította a hajam, az első két év végére tkp szőke lett a hajam, hiába festettem hathetente. Van, akinek tetszett ez a mézes árnyalat, de azért az én sötét hajtöveimhez inkább nem volt való. Teljesen tönkretettem vele a hajam hosszát, az egészet. Tőből letört, azóta sincs jó állapotban, keratinos kezelésekre járok, minden mosáskor használok pakolást, hajolajat.

Aztán két éve rátaláltam arra a módszerre, ami tényleg beválik: csak tövet festek ezzel a hajfestékkel körülbelül kéthavonta - már a sötétebb, 6.60as intenzív vörös árnyalatával, a korábbi festegetésekből megmaradt rézvörös hajamat pedig színezem más, noninvazív színezőkkel. Így azt kell, hogy mondjam, tökéletesen bevált. Elég intenzív a színe, az ősztakarása szuper, nem büdös, nem csípi a szemet. Édesanyám 60 feletti, ő is kb 4 éve a padlizsán (3.16) árnyalatot használja, tökéletes ősztakarással. Annyi, hogy az ilyen sötét színek egymásra rakódnak, és csak egyre sötétebbek lesznek (a végén már szinte fekete az eredmény).

Kb fél-egy éve változtattak a formulán, a kiszerelésen és a dobozon is. Az illat és a hatás megegyező, de 60 g-os festék és oxi helyett 50 g-os van a csomagban, és a balzsamot is 40-ről 12 ml-re csökkentették. Szerintem olcsóbb is lett, sima boltokban 1300-1400 körül, százasboltban most hétvégén 1000 ft-ért kaptam el. Én nem bánom, úgyse használtam az agyonszilikonozott hajbalzsamját, van sajátom, és a szaga is kicsit már sok a jóból. Mivel több fodrász már megdicsérte az "ombre" hajam, amit marha költséghatékonyan ezzel a házi módszerrel festek, 4 csillag. Viszont nagyon nem mindegy, hogy hogy használja az ember. Aki világosabb hajat szeretne, mint a sajátja, az inkább szánja rá a fodrásznál azt a 10k+ összeget, minthogy elcsessze a haját dobozos festékkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Zsuci23

2020. június 13.

6.3 árnyalat; hááát viszketett a fejbőr, a szín végülis jó lett BARNA :D nem világos... normál barna.... de azt még nemtudni mennyire tarós..
az állaga nagyon folyós volt és pórózus állag... bararack illatú szerintem :D nem vesszük újra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

mellesleg

2020. június 12.

Syoss oleo 9.1-et használok, elcsábultam ennek a festéknek a 9.0 változatára. Kár volt, az eredmény pocsék lett. Vöröses árnyalatúra fogta a hajtövemet... Amúgy az állaga, illata rendben van, ezért 2*, de többet biztos nem veszek ilyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Steareth-20 ti I eu 2 1
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Steareth-20 ti I eu 2 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.