Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 g + 60 g + 40 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2013. május 7.

Kiszerelés:   60 g + 60 g + 40 ml
Kategória:   Hajfestékek

60% olaj tartalmú virágolajjal.

100% őszhaj fedés.

Ár: 2300 Ft , Eladó: agciika
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: posta, foxpost, személyes àtvétel Szegeden
Garnier Olia Tartós Hajfesték 6.3 világos aranybarna
Ár: 800 Ft , Eladó: Csipesz
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel

Zsuci23

2020. június 13.

6.3 árnyalat; hááát viszketett a fejbőr, a szín végülis jó lett BARNA :D nem világos... normál barna.... de azt még nemtudni mennyire tarós..
az állaga nagyon folyós volt és pórózus állag... bararack illatú szerintem :D nem vesszük újra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

mellesleg

2020. június 12.

Syoss oleo 9.1-et használok, elcsábultam ennek a festéknek a 9.0 változatára. Kár volt, az eredmény pocsék lett. Vöröses árnyalatúra fogta a hajtövemet... Amúgy az állaga, illata rendben van, ezért 2*, de többet biztos nem veszek ilyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

yvettecicus

2020. május 8.

Imàdtam ezt a hajfestéket, tetszett az illata és tetszett az állaga is illetve a szín is(mélyfekete.
Most mióta változott a doboz és a kiszerelés is ...gondolom más összetevőket is tartalmazhat,
elkezdett viszketni a fejbőröm ha rákenem, és változott az állaga is. Szörnyű lett.... Nem tudom minek kell változtatni azon ami jó volt eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Rzsaanett

2020. május 3.

Nekem nagyon bevált ez a hajfesték :)
A 6.60-as szint (intenzív vörös) használtam a kopott barnás (alap hajszínem barna) szökés hajamra (szőkített) és teljesen befogta :)
A felvitelnél annyi volt a probléma hogy kicsit viszketett a fejem, és miután lemostam megszárítottam a hajamat akkor utána is viszketett a fejbőröm még egy napig.
Eddig úgy gondolom hogy újravevős nem bántotta a fejbőröm pedig mindig sebes(évek óta..), de meglátom meddig birja a hajam :) remélem nem fog hamar lekopni. (sajnos mióta szőke lett a hajam 2019.augusztusában vagy 2 hónapig voltam csak szőke!!) azóta nem nagyon maradnak meg a hajfestékek a hajamban :( pedig már jó ideje próbálom eltüntetni sötét hajszinekkel a szőke tincseimet.
A festék maga sötét(ilyen lilás vörös), a napon szép világos vörös :) Először kicsit furcsálltam mert a dobozon piros hajszin volt, és végül ilyen sötét lett a hajamon de nem bánom mert tetszik :) a balzsamját imádom, fényes puha lesz tőle a hajam :3 és nagyon jó az illatja.

Update: Eddig 3x mostam ki és az alja teljesen kifakult :( többet vártam ettől a festéktől..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

Nekem nagyon bevált ez a hajfesték :)

vendy

2020. április 19.

Sötét barna hajam van, eddig csak úgy tudtunk rajta világosítani, ha a fodrász csinálta. Több mindent kipróbáltam otthon, sötét szőke árnyalatokat is (hátha van benne kis szőkítő),de a hajam nem lett világosabb, max a napfényben kis plusz szín látszott. 2 hónpja festettem be a 6.3 világos aranybarna színnel a hajam (előtte kb 3 hónapja volt utoljára színezve). Nem mondtam senkinek, hogy otthon festegetni fogok. A párom rögtön észrevette, hogy világosabb lett. Nem annyira, mintha fodrász szőkítette volna, de látszik és nagyon örültem neki. Újravettem. A lenövésnél is látszik a két szín közötti különbség. Lapockáig érő hajhosszamra (vékonyszálú és nem mondanám dúsnak), nekem elég az 1 doboz. Nem ecsettel vittem fel, hanem a kezemmel és nem lett foltos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Andrea456

2020. április 6.

Tegnap estére fokozódott a zsíros haj látszata, a tapintása is olyan volt, mint ha viaszt kentem volna a hajamra (ezt teszi a paraffin, egy - szerintem - gusztustalan bevonatot képez), ezért ma reggel azonnal megmostam. A színe ma inkább feketének tűnik, de ha fény éri, akkor van már némi barna látszata is, mindenesetre még mindig távol áll attól, amilyen korábban volt (szép fényes barna).
Ahogy tegnap írtam, sajnos még egyszer a hajamra kenem ezt a borzalmat, mert ha már megrendeltem, nem dobom ki, de mostantól nem veszek úgy hajfestéket, hogy ne nézném meg az összetevőit, és az is biztos, hogy ezek után nem veszek semmilyen Garnier terméket.

Április 5. Korábban nagyon szerettem ezt a festéket, de a Garniernek sikerült elrontania. Általában a 4.15-ös jeges gesztenyét használtam belőle, ahogy most is. Már a drogériában feltűnt, hogy kisebb lett a doboza, de csak itthon vettem eszre, hogy a mennyiség is: 50 g + 50 g + 12 ml lett, tehát a korábbi kis tubusnyi balzsamból is csak egy kis tasaknyi lett, ráadásul a festékkrémet és a színelőhívót is telenyomták folyékony paraffinnal, ami messziről kerülendő.
Ma délelőtt festettük a vállig érő hajam, melyre szerencsére elég lett, de festés közben semmilyen illatot nem éreztem, bár nem ez a legfontosabb.
Ahogy korábban, most is sikerült szépen lemosni a festéket, be is fogta a hajam, de szárítás után olyan furcsa volt. Úgy néz ki a hajam, mintha 3-4 napja mostam volna meg utoljára, és a tapintása is gusztustalanul síkos, kissé zsíros érzetű, így holnap este újra meg kell mosnom. És valahogy a színe sem olyan, mint korábban volt, nem az a szép árnyalat, inkább egy olyan seszínű barna. Sajnos már megrendeltem belőle egy újabb dobozzal, de az lesz az utolsó ebből a szörnyűségből, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 6.

baksirozsa

2020. február 17.

Update: Nem vált be, ha jól emlékszem néhány hajmosás után kikopott a színe :(

Londa 12,81 professzionális festékről váltottam mert fodrász ide vagy oda azt éreztem nagyon roncsolja a hajam.Fénytelen és száraz volt.Több ezer hozzászólás átolvasása után döntöttem az olia 12,21 mellett.Nagyon kellemes az illata, egyáltalán nem csíp.Kicsit folyós az állaga.Állig érő hajam van és éppen hogy elég lett rá.Féltem hogy nagyon mű hatású lesz a színe de kellemesen csalódtam.Végre csillogó és lágy tapintású a hajam és kezdek reménykedni hogy megúszom a teljes rövidre vágatást :) Következő festésig kíváncsi vagyok így marad-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Update: Nem vált be, ha jól emlékszem néhány hajmosás után kikopott a színe :(

sheilaa

2020. január 3.

Nagyon szerettem ezt a hajfesteket, de hetek óta nem találok a drogériákban belőle. :(
Nem hallott vki róla? Megszűnik? Köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Nem hallott vki róla? Megszűnik? Köszi!

Masnilány

2019. december 29.

7.40 intenzív világos rézvöröset használom az alapjáraton sötétszőke hajamra. Könnyen fel tudom vinni, szép erős színe van, nem bántja a fejbőröm, illetve szuper a balzsam, ami a dobozban van. Nem kopik foltosan, inkább ilyen érdekesen, vékony csíkokban, mintha nagyon enyhén melírozva lenne a hajam, nekem nagyon tetszik :)
Nyár elején láttam, hogy az usában új kollekció van, közben már itthon is kisöpörték a régit (ez idén már a második szerelem hajszín, amit megszüntettek, kicsit pipa vagyok) nekem az új vörös a doboz alapján kicsit műnek tűnik, de ha itthon is lesz, lehet teszek majd azzal is egy próbát.
De egyébként most komolyan, miért kell minden színt össze-vissza váltogatni? Értem én, hogy megújuló trendek meg stb, de nemár :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

KisTigris

2019. december 14.

Kipróbáltam. 1 doboz nem volt elég a félhosszú hajamra, szerencse, hogy 3-at vettem. Elég sok hajam van, viszont így egy kisebb vagyon!
Vissza tértem a bevált Cast...hoz, abból 1 doboz pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

Vissza tértem a bevált Cast...hoz, abból 1 doboz pont elég.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Steareth-20 ti I eu 2 1
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Steareth-20 ti I eu 2 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.