Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   60 g + 60 g + 40 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2013. május 7.

Kiszerelés:   60 g + 60 g + 40 ml
Kategória:   Hajfestékek

60% olaj tartalmú virágolajjal.

100% őszhaj fedés.

Garnier Olia Tartós Hajfesték 6.46
Ár: 900 Ft/db, kettő együtt 1600 Ft , Eladó: ency091
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen az átvételkor, Budapesten át tudom adni
Garnier Olia 3.0 2 db.
Ár: 2000 Ft postával együtt , Eladó: editgera
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
Hikaru

2019. április 14.

Nagyot csalódtam benne. Az egyenletes szőke hajszínemet nem fogta be rendesen. A tövénél 1-2 cm-t szépen befogott viszont a vége valami ocsmány lett. Kopott és foltos. És még a hajamat is kiszárította.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Tulipan19

2019. április 11.

Ez minden, csak nem tartós. Harmadik mosásnál már szinte teljesen lekopott, nincs két hete, hogy festettem :( Csak azért vettem, mert nem találtam másban rézvörös árnyalatot, de még így is csalódott vagoyk. Amiben jó volt: nagy mennyiségű, kellemesen puha utána a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 11.

gifh90

2019. március 4.

Sötétbarna hajamra 6-15-ös Jeges világosbarna árnyalatot vettem, és nagyon szép jeges sötétbarna lett belőle. :) Kicsit megijedtem, mert ahogy felkentem elég rózsaszínes volt, amit kimostam attól meg sötétlia volt a víz, és van is egy enyhe vöröses lilás (inkább hideg vörösnek mondanám) fénye most a hajamnak de nekem nagyon bejön. Fényes és nagyon puha lett utána a hajam. Kérdésem az lenne, tudja valaki, hogy a hajbalzsamot lehet-e külön kapni? Köszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Eveee

2019. február 6.

A sötét bézsszőke árnyalatával festettem be a világos szőkére festett hajamat. Nem tette tönkre a hajvégeim, de egy picit szárazabb és eleinte sötétebb volt a végeredmény, ami végül a dobozon látható színhez hasonló árnyalatig kopott illetve pakolásokkal és hajszerkezetjavító termékekkel a hajam állagát is visszanyertem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

pinkyy

2019. január 30.

Évekig ezt a festéket használtam sötétbarna vagy barna színben. Nagyon szerettem, hogy ammóniamentes és mindig szép egészséges fényt adott a hajamnak. Semmi rosszat nem tudok róla mondani. Talán kicsit vörösesen kopott, de az lehet az én hajam hibája is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

idonthaveaname

2019. január 15.

Meglepett ez a sok negatív vélemény, én nagyon meg vagy elégedve ezzel a termékkel! Hat éve festem a hajam (eredeti szőkét világosabbra), és eddig minden szín a fakulással konkrétan fehéres lett egy idő után (festékvédő sampon használata mellett is), ez viszont nem. A 8.13 és 8.31-es árnyalatokat szoktam váltogatva használni, és a festés után közvetlenül kicsit sötét nekem, de két mosás után megfelelő árnyalatra világosodik, és utána tartja az így elért színt. Plusz pont, hogy nem irritálja a fejbőrömet, szemben pl. a L'Oreal festékeivel, illetve nem roncsolja tovább a hajvégeimet, nyilván jót nem tesz neki, de nem is ront a helyzeten. Egyetlen negatívuma, hogy az én kevéske hajamra sok ez a mennyiség, de eltenni ugye nem lehet, ezért kissé pazarlásnak érzem, de hát ez egyéni probléma. Én ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

anikoo

2019. január 14.

Hmm..... kellemes meglepetés! 9.0 világosszőkét és 8.13 világos bézs szőkét vettem, mert nem tudtam dönteni a boltban.
Évek óta Syoss 10-5 Los Angeles szőtét használok, de most úgy gondoltam kipróbálnék valami természetes világos szőke árnyalatot. Ez általában bátor vállalkozás, mert ez az a szín, amit piszok nehéz elérni, megtalálni, megtartani. Vagy túl szürke, túl sötét, túl hamvas, túl sárga... minden csak nem természetes szőke. Itthon még olvasgattam a véleményeket, próbáltam eldönteni melyiket próbáljam ki, végül a 9.0-ra esett a választásom. És nagyon jól döntöttem!
A szín pont olyan lett, mint a dobozon van (ami nagyon nagy szó ennél a színnél), pedig lemosás előtt kicsit féltem, hogy nem lesz-e túl sötét, mert a hatóidő letelte után sötétnek tűnt a krém.
Most frissen festve még bizonytalan vagyok abban, hogy ez a nekem való árnyalat vagy sem, de én ált. nem szeretem a frissen festett haj tónusát, így kiváncsian várom milyen lesz 1-2 mosás után. Szerintem úgy lesz tökéletes! :D

A krém mennyisége a Syoss után meglepett, sokkal több! Az állagát is szerettem, az is sokkal jobb, mint a Syoss és hát az illatáról nem is beszélve! Kifejezetten jó illatú a festék, így kevésbé utálatos hadművelet a hajfestés ezzel a kencével!
A 8.13-as ezek után nekem szerintem túl sötét lenne, viszont szerintem az egy tipikus világos-középszőke szín, így aki azt keres, annak lehet érdemes kipróbálnia.
Én most annyira elégedett vagyok, hogy visszaviszem a boltba a 8.13-ast és kicserélem egy 9.0-ra. Pedig azt eredetileg nem is akartam megvenni, a 8.13-mal szemeztem sokáig.

Update: imádom a színét! Természetes, nem hivalkodó szőke! Sajnos, az eddig világosabb szőkére festett hajam dobja le fokozatosan ezt a színt, de ez nem az Olia hibája, a szőke mindent ledob. De ráállok erre a színre és majd idővel lenövi a hajam a korábban világosabbra festést, nincs jobb öteletem. De ez a 9-es szín tökéletes!!! Köszi Olia!

Update fél évvel később:
Az elmúlt fél évben csak ezt a festéket használtam, a 9-es árnyalatot.
Sajnos az első pár festés után már nem olyan a színe, szinte egyre vörösesebb már frissen, festésk után is. Pár mosás után pedig egyre jobban vörösödik a hajam. :(
Az illatát, állagát továbbra is szeretem, nekem nem hullik tőle a hajam, mint sokaknak. Minden jó lenne, csak a színnel van problémám.
Sajnos így le kell váltanom és visszatérek a bevált Syoss-hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Update fél évvel később:
Az elmúlt fél évben csak ezt a festéket használtam, a 9-es árnyalatot.
Sajnos így le kell váltanom és visszatérek a bevált Syoss-hoz.

kimmy

2018. november 25.

A 4.0-ás árnyalatot használtam belole kétszer. Barna hajam van, de a vége ki van szokítve, illetve apai ágon sok-sok osz hajszálat orokoltem, azokat szerettem volna elfedni, sajnos sikertelenul. Adtam neki egy második esélyt, de akkor sem láttam semmi változást, csak az eredetileg is barna részek fénylettek szebben tole, ezért a két csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

veronka052194

2018. november 13.

Nekem nem volt olyan tartós, de ez lehet csak a hajam miatt van....Nem roncsolta, de mintha jobban hullott volna a hajam mosáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

tthvca

2018. november 6.

Amióta csak festem a hajam ezt használom (kb 2 éve). Egy természetes, aranybarna árnyalatot használok. A hajam nagyon puha minden festés után, sokáig tartja a színét. Amikor pedig kopik, akkor is szép színe marad. Az illata is fantasztikus.
Egyszer probáltam ki syoss hajfestéket, mert éppen nem volt az árnyalatomban garnier, de akkor is megbizonyosodtam róla, hogy mennyivel jobb és ternészetesebb hatást ad ez a termék, mint más. Öt csillag jár neki :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Steareth-20 ti I eu 2 1
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Steareth-20 ti I eu 2 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.