Garnier

Ár:   1415 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

sailorluna

2018. augusztus 3.

nagy radírozó hatást nem vettem észre, viszont hámlósra szárította az arcomat. a mitesszerekkel, pattanásokkal semmit nem csinált. az összetevői kritikán aluliak. többet árt, mint használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

zsuzsu92

2016. május 25.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm, jól radíroz és sokáig elég, nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm, jól radíroz és sokáig elég, nekem bevált :)

AmethystGhost

2015. március 18.

Bőrradírnak jó, viszont a mitesszerekkel semmit sem csinál. A legnagyobb gondom a csomagolással van, a kupakja alul van, úgyhogy az anyag belefolyik elég rendesen, amit aztán lehet időközönként kitörölgetni belőle, hogy ne nézzen ki nagyon undorítóan :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

marcsi11226

2014. november 18.

Hát jelenleg van pár miteszer az arcomon, ezért is próbáltam ki. Viszont semmi változást nem vettem észre. Nekem büdös is.
Talán annyi pozitívumot tudok rá mondani, hogy nagyon selymes lett utána az arcom, később pedig már húzódott a bőröm, ezért hidratálóval kellett bekennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

szagica1981

2014. október 13.

Alapvetően zsíros bőrre vettem,nem miteszerekre...viszont a zsírosságot egyáltanán nem szüntette meg akárhányszor adtam neki új eselyt...biztos nem fogok újjat venni belőle:((((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

noémi26

2013. november 28.

volt ilyenem,és szerettem,de azóta már próbáltam másikat és az jobban bevállt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 28.

PiciBia

2013. október 25.

Kellemes az illata, finoman tisztít, bár lehetne hatékonyabb is. A mitesszerek elleni hatásáról nem tudok nyilatkozni, én amolyan hétköznapi kis arctisztítóként alkalmazom, és annak tökéletesen bevált. Én rendszeresen igénylem utána a hidratálást, mert nagyon szárít, de összességében végülis nem rossz annak aki nem vár tőle csodákat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

czakovaleria

2013. szeptember 19.

Az állaga híg zselés, benne pici finom szemcsékkel. Az illata is finom. Finoman radíroz, jól tisztít, az érzékeny bőrömet nem irritálja. Rengeteg mitesszerem volt, a nagyja eltűnt már az első héten, a többit szerintem a kozmetikusomra bízom, de összességében nagyon hasznos! A szárító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert utána mindig hidratálok, igaz néha picit húzódik a bőröm utána. Az ár érték arány tökéletes! Must have darab itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

jégvirág

2013. szeptember 3.

Ez a termék olyan semmilyen. Nem használ nagyon, de károkat sem okoz. Valóban nagyon folyékony a benne lévő cucc. Nem radíroz túl alaposan, de azért a használata után puhább lesz az arcbőr. A pattanásokkal semmit sem kezd és szárító hatása van. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 3.

jns.melinda

2013. augusztus 14.

Bőrradír van ráírva, de szerintem ez inkább egy szemcsés lemosó, annak is vettem. Az illata nagyon jó, olyan ,,kék" nem tudom megmondani, hogy miért, de tetszik. Az anyag színtelen híg zselé picike kék és átlátszó szemcsékkel, nem durvák. Az adagolással vigyázni kell, ha felfordítom, nagyon könnyen jön belőle túl sok az állaga miatt. Szerintem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.