Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juctus, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Garnier Pure S.O.S. kezelés pattanásra hajlamos bőrre lett kifejlesztve ,melynek ultra-hatékony megoldásra van szüksége a célzott és gyors hatásért. Láthatatlan frissítő gél formulája gyorsan hat, hogy leszárítsa a pattanásokat és csökkentse nyomait.

bibike2000

2020. április 17.

Régen használtam, célnak megfelelt. Jót tett a sebeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Régen használtam, célnak megfelelt. Jót tett a sebeknek.

linszu

2016. szeptember 30.

A sima legelső pure active pumpás krém híján ezt vettem meg, először azt gondoltam, csak megújult a csomagolás, de illatra és állagra is teljesen más ez. Sokkal hígabb és erőteljesebb az illata is. Kibékültem vele végül, mert teszi a dolgát, ahogyan a másik is. Nem szeretem folyamatosan használni, csak kúraszerűen, ha pattanásos időszakom van, akkor pár napig vagy hétig éjszakára használom és pár nap alatt jelentősen csökkenti a problémákat a bőrömön. Egyébként szárítja a bőrt, nem durván, de nappal és éjszaka is ezt kenni az arcra kicsit too much lenne.
Csak ajánlani tudom a pure active legtöbb termékét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Csak ajánlani tudom a pure active legtöbb termékét.

Misslamotte

2014. augusztus 5.

Örömmel mondhatom, hogy újra kapható a termék a Müller drogériákban :) nagyon szeretem mert gyorsan hat, fertőtlenít és segít eltűntetni a csúnya nagy gyulladt pattanásokat. A kiszerelés ugyan pici, de megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

csabiandras

2014. június 29.

Biztos jó valamire , de amiért megveszi az ember , arra nem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Biztos jó valamire , de amiért megveszi az ember , arra nem!

emma69

2014. május 12.

Nekem annyira nem jött be, nem is tudom miért, talán többet vártam, nem nagyon vettem észre h gyorsan hatna, és eléggé csíp is, arra emlékeztetett mikor régen kipróbáltam a fogpaszta trükköt patikra, ez is olyan csípős és ragadós ráadásul lemosni sem könnyű, viszont akkor a fogpaszta olcsóbb megoldás, mondjuk igyekszem ilyenekkel nem szárítani a bőröm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Babyborn

2014. január 5.

Húúúúúú, két éve használtam utoljára, de most újra elő került, és még mindig ugyanazt tudom rá mondani: SOS helyzetekben megváltó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

lolly71

2013. június 17.

Szerintem elég jó, ha nem nyomom ki, és este bekenem, reggelre már sokkal lejjebb viszi a gyulladást. Főleg az ilyen bőr alatti nagy, piros, fájós pattanásoknál..amit amúgy is lehetetlen lenne kinyomni. Szeritem nekem vagy 5 éve van egy ilyenem, azon gondolkoztam, hogy lejárt e a szavatossága, de még mindig jó illata van, és ugyan úgy hat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

andrea

2013. május 20.

jaj, ezt nagyon szeretem.egyszer kulfoldon vasaroltam meg , de sajnos nalunk meg nem talaltam ilyet.nagyon hatekony,egy ora alatt leszaritja a pattanasaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.