Garnier

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. november 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A mattító tonik vegyes és zsíros, bőrhibákra hajlamos bőrre kitágult pórusokkal eukaliptuszkivonatot, szalicilsavat és cinkszármazékot tartalmaz a látható hatásokért. Segít összehúzni a pórusokat és mattítani a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

_gkataa

2022. május 20.

Nem a legjobb. Nem vettem észre, hogy sokat javítana a helyzeten, talán minimálisan azt tudom mondani, hogy mattít. Az illata szerintem kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 20.

BarnaB

2021. október 29.

Nekem egyáltalán nem vált be. Semmi változást nem látok a pórusaimon. Marja a börömet és csípi a szememet ahogy párolog.Az illata sem jó. Soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 29.

Vikica94

2021. június 22.

Próbáltam csak a zsíros részeken használni, heti 3-4 alkalommal. Mindennapos használatra alkalmatlan. Semmin nem változtatott, viszont az alkoholos illata elviselhetetlen. Csak egy sokadik próbálkozás. Nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Burya

2021. május 20.

Pórusösszehúzónak vettem, nem arctisztítónak. Aki foglalkozik arcápolással, az tudja, hogy az alkoholos termékek a zsíros bőrt valóban mattítják - egy darabig - utána viszont a bőr még több faggyút termel, hogy ellensúlyozza a száradást, tehát hosszútávon csak még rosszabb lesz tőle a helyzet, mint eredetileg volt. Én hetente 2x tartok pórustisztítást, ezt kizárólag akkor használom összehúzásra, majd pár perc múlva leöblítem vizzel és azonnal hidratálok. Így egészen hatékonynak bizonyult, de mindennapi arctisztításra való használatától óva intek mindenkit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

bleauwsy

2021. április 30.

Nyáron amikor tocsog az arcom a zsírban ez a termék egy megváltás! Elismerem, hogy alkoholos és szárít is, de nekem pont ez vált be. Szépen mattítja a bőrömet, legtöbbször ehhez a tonikhoz nyúlok.

A tél folyamán elhatároztam, hogy végleg elhasználom, így napi 1-2 használatra kapcsoltam. Tele lettem tőle apró mitteszerekkel, borzalmassá tette a bőrömet mindamellett hogy a faggyútermelésem is elszabadult. A hidratálóm után is olyan a fejem mintha olajjal kenegettem volna. Sajnos kiábrándultam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 30.

Ftunde900111

2021. január 23.

Nem esik jól reggel az erős alkoholos illata. Matít és picit szárít is, Lehet ennél jobb terméket is kapni, elhazsnáltam, de nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

wildrose

2020. május 16.

Bár elég szépen mattít, de erősen alkoholos illata van, enyhén csípi, és eléggé szárítja a bőröm. Nem lett kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 16.

b5bea

2020. február 16.

Már azt hittem sosem fog elfogyni! Persze ez akkor jó, ha szereted a terméket, de ha nem... A pattanásokra - de csak arra a pici területre - szerintem jó, de egész arcra már sok. Sajnos semmit nem mattít, és a pórusokat sem teszi kevésbé láthatóvá, pedig pont ez a két tulajdonsága miatt vettem meg a micellás tesói helyett. A mattítás helyett inkább kifényesítette a bőrömet, gondolom pont azért, mert a víz melletti 2.összetevő az alkohol. Éppen ezért a pattanások szárítására jó, de egész orcára használni inkább nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.