Garnier

Ár:   1587 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: szonja, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. július 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív ápolás az extra száraz tereületekre (könyök, térd, lábfej, sarok, kéz).

Maniac

2014. július 30.

Az illata miatt több tégellyel is vettünk, vagyis inkább anya. Ő oda volt érte, szorgosan kenegette magát, neki bevált. Én a mancsaimra tettem belőle esténként, de nem csinált nekik semmit, testápolóként nem használtam akkoriban, de kézkrémnek mindenesetre nem vált be.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

jud678

2014. május 9.

Régebben volt ilyen krémem (a nagy változat mellett), télire nagyon bevált.
Nagyon szerettem a csomagolását, szállítottam is magammal. Főleg kézkrémként használtam, arca nem próbáltam, bár szerintem ez épp olyan univerzális mint a kis Nivea. Nagyon finom az illata, újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

Régebben volt ilyen krémem (a nagy változat mellett), télire nagyon bevált.

kböbe

2014. február 13.

Nagyon száraz bőröm van, annyi mindent kipróbáltam már. Télen a kezem annyira kiszáradt, hogy vérzett is. Nagynéném ajánlotta, megvásároltam és számomra nagyon nagyon jó! Az illata kicsit fura de én szeretem. Bátran ajánlom! Soha nem hiányozhat sem a polcomról sem pedig a táskámból! Nem a legolcsóbb de megéri az árát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

grizus

2014. január 6.

Ez egy elég nulla krém. Anyukám kapta pár éve, de alig használta. Aztán egyszer, talán nyáron, egy szép napon a krém gondolt egyet és szotty! különvált alkotóelemeire. Feladta... Tele van gáz alkotórészekkel, úgyhogy erről ennyit. Mondjuk a tégely tetszetős.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Linda0222

2013. december 26.

Száraz kezemre ez használt a legjobban, csak az ár miatt nem a legolcsóbb:( Ajánlom! :-) A kiszáradt arcom 2 használat után rendbe tette és az illata utánozhatatlan! Örök kedvenc! :-P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

jégvirág

2013. október 25.

Nem hidratált eléggé és irritálta, csípte néha a bőröm. Ezzel a problémával nem voltam egyedül, mert tesóm is ugyanezt tapasztalta. Ilyen és hasonló összetevőjű krémeket már amúgy sem szoktam venni. Egyébként intenzív illata volt, de ez lényegtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 25.

ForestNymph

2013. október 2.

Én most használtam el egy tégellyel, kézkrém gyanánt és nagyon jó! :D Enyhén almás-fahéjas illatra emlékeztet. Már bánom, hogy elcsábultam egy Dove kézkrémre ami közel se ilyen jó. Csak valami praktikusabb tubusos kézkrémet akartam. Tényleg univerzális, még a számra is jó. Nem brutál zsíros amit utálok, megéri az árát, újra vevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

sziszoka

2013. október 2.

Könnyű,mégis nagyon jól hidratáló krém.Télen nagyon jól véd.Én az arcomra használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 2.

Tyn

2013. június 28.

Garnier csomagban kaptam kisebb kiszerelésben, de nekem nem jött be. Túl zsíros, nem szívódik be, ragad (utána a kezem is!). Pedig full száraz volt a bőröm...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 28.

fttirza

2013. június 26.

Ezt a krémet imádom,ez a kedvenc testápolóm. Borotválkozás után használtam mindig,és soha nem pattogott utána a bőröm, a borotválástól való irritálódást is gátolta. Azért beszélek múlt időben róla,mert egy ideje váltottam természetes összetevőjű krémekre,de ettől eltekintve tökéletes termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Paraffin, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Myristic Acid, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Ethylparaben, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.