Garnier

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

• Fakó, tisztátlan bőrre
  • Citromkivonattal
  • Simább és egészségtől sugárzó bőr
  • Parabének nélkül

Ramada86

2018. október 18.

Most próbáltam elősször, kis mennyiség is elég belőle pont az állaga miatt, szóval szerintem még legalább 2-3 szor fogom tudni próbálni.
Az illata nekem tetszik, az állagal sincs bajom annyi hogy egy nedves törlővel kell leszedni.
Picit mintha tényleg puhább lett volna a bőröm tőle.
Majd ha elhasználtam javítok :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Picit mintha tényleg puhább lett volna a bőröm tőle.
Majd ha elhasználtam javítok :)

Martu0508

2018. április 13.

Ez az egyetlem garnier termèk amihez mindig visszatèrek. Hámlasztásra használom ès arra nagyon bejött, igaz a maszk egy òrát is fent szokott lenni az arcomon. Èn vèkonyan kenem fel, ìgy egy tasak 3 használatra elèg. Igaz nehèz lemosni, de szèpen leszedi az elhalt hámsejteket, használata után puha az arcom ès nem pirosodik ki tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Banszky

2017. május 18.

Tényleg rossz állaga van és lemosni is maga a pokol. Változás meg semmi még csak nem is hidratált. Így meg ugyan mit ér?! Semmit. Pénzkidobás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

eperturmix

2017. május 1.

Úgy látszik én vagyok itt a fény az éjszakában,hát nekem nagyon tetszik!!😃Ez az állag...kicsit a takony és méz keveréke,szerintem nagy muri.Bár pont emiatt igaz ami igaz,macerásabb felkenni,lemosni.Nekem az illata is teljesen jó,lightos,de jó.
A hatása viszont egész meglepő,nem vártam el ennyi mindent,de tök jól lemattított,szép sima,rugalmas lett az arcom,puha,úgy éreztem mintha feltöltött volna energiával,nagyon jól esett,és kitartott másnap is.Tuti veszek még!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Redlips

2017. április 24.

Kicsit egységesítette a bőrt, de kellemetlen a használata az állaga miatt és egyszerűen nem éri meg a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Stella1993

2017. április 11.

0 a hatása, büdös és lehetetlen lemosni. nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

0 a hatása, büdös és lehetetlen lemosni. nem ajánlom senkinek

MrkAnita

2017. március 20.

Röviden: se íze se bűze...
Az állaga meglepően kellemetlen, illata szinte zéró, ami van inkább ne lenne, a bőrömmel semmit nem csinál.
Teljes pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Röviden: se íze se bűze...
Teljes pénzkidobás

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Rhamnose, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Ph szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!