Garnier

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: kocsan98, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

A krém 24órás hidratáltságot biztosít, ápolja a bőrt.

Fiszuli

2020. május 12.

Nagyjából 2 évvel ezelőtt (vagy még régebben...) használtam arctisztítás és tonizálás után. Az illatáért oda-vissza voltam (ez nyomta a legtöbbet a latban, hogy megvegyem), viszont szanaszét zsírosította a fejemet, reptér közelébe sem mehettem, mert elvakítottam volna a pilótákat a képemen megcsillanó napfénnyel. Nagyon gyorsan a szekrény mélyén landolt, olyannyira, hogy be is esett egy tároló kosár mögé. Pár hete találtam meg. Elhasználtam kézkrémnek. A kézfertőtlenítőktől szanaszét száradt és repedt bőrömet olyan szinten rendbe hozta, hogy azóta sem jött elő a kiszáradási probléma. Valamire csak jó volt. És az illatát még mindig imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Damayanti

2020. március 8.

Olcsó, könnyű, nem zsíros, kellemes enyhe szőlős illattal. Ár-értékben tökéletes, jól hidratál, nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

rosegangela

2019. október 31.

ezt a krémet évekig használtam, aztán nem olyan régen új csomagolást kapott és a termék állaga, illata is megváltozott. azóta egyáltalán nem vagyok vele megelégedve, mert olyan idegennek éreztem a bőrömön, túl zsíróssá tette az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Demonshadow

2018. augusztus 31.

Akciósan vettem a Rossmannban minden mindegy alapon, mert éppen kifogytam az arckrémből, és nagyon kellett már más, viszont lusta voltam hosszasan nézelődni az értékelések között, hogy melyiket próbáljam ki legközelebb. Igazából tényleg csak az ára miatt vettem meg, mert ezer forint alatt volt, és nem is vártam tőle sokat, mert eddig a Garnier termékek mind arc- és hajápolásban totális csődöt mondtak nálam. Aztán jött a hatalmas meglepetés.
Hogy ennek milyen finom zöldes, uborkás illata van! Minden este öröm vele bekenni az arcomat, mert annyira finom. Nagyon kevés elég belőle, jól beszívódik, és se nem zsírosítja, se nem nehezíti el a bőrömet, nem fénylik ki utána 2-3 perccel a T-vonalam, ami hatalmas plusz pont, mert normál bőrre való, nekem meg kombinált van.
Viszont egyenként tépem ki az összes hajam szálát, hogyha ezt már tényleg nem gyártják, mert úgy tűnik, hogy ez nekem most tényleg jó lenne, akár hosszabb távra is a melegebb évszakokban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

usamisa33

2018. június 26.

Nagyon kis könnyű krém. Rossmann-ban vettem akciósan és teljesen elégedett vagyok vele. Hamar beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzést. Az illata is kellemes. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Mamamacica

2018. május 30.

Az illata finom, de szó szerint le lehet morzsolni a bőrről, használat után nem szívódik be rendesen, zsírosodik tőle a bőr. Nem leszünk jóban, valószínű, hogy el fogom ajándékozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

TheLilcsa

2018. május 30.

Az illata nagyon jó, könnyed krém de nekem valami réteget hagy mégis az arcomon, nem újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

zsoxcore

2018. április 19.

Ezt a krémet is többször újravásároltam már. Elégedett vagyok vele. Könnyed állagú, gyorsan beszívódó krém, ami nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Szilkx

2018. január 28.

Korábban rózsásat használtam, bár a kettő között alig találtam bármi eltérést. Én nagyon szeretem, alapozó alá egyenesen tökéletes! Ahogy látom sajnos több piros pöttyös összetevőt tartalmaz ami miatt valószínűleg le fogom váltani a jövőben, bármennyire is jónak találom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 28.

Khadris

2017. december 11.

Télire vettem kicsit zsírosabb krémnek, mert motorozáskor kiszárad már az arcom ilyenkor, így viszonylag ritkán használom. A hidratálása pont olyan amilyet kerestem, heti 1-2 használattal semmi gondot nem okoz. Az illata viszont kifejezetten a nagynénémre emlékeztet, szóval biztos nem fogom újravenni, a szőlő miatt amúgy is valami könnyű, gyümölcsös illatra számítottam, ez nagyon parfümös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Barnás sárga.