Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cobie, Módosítva: 2012. október 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz, húzódó bőrre. Internzíven hirdatálja a bőrt és védi a kiszáradástól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

FloraF

2017. szeptember 26.

Nagyon szeretem, jól hidratál, nagyon jó illata van, elég gyorsan beszívódik. Még pár nappal használat után is érzem a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Dius89

2015. november 10.

Jó állagú, gyorsan felszívódó, kellemes illatú testápoló. Jól hidratál, nem extrém száraz a bőröm, úgyhogy nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

blessed

2015. szeptember 12.

Nagyon szeretem a a gyümölcsös illatát, az állagát és, hogy sokáig elég. Könnyű adagolni, habár a végén kicsit nehézkes kinyerni a nagy flakonból. Tavasztól őszig használom -télre inkább testvajakat- és szépen hidratált az amúgy se extrém száraz bőröm. Nem vagyok nagy Garnier használó, de ezt már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

merchajnalka

2013. február 10.

Számomra a legjobb testápoló, amit a száraz bőrömre valaha használtam/használok. Jelenleg is a legnagyobb kapható kiszerelésben van itthon. Fürdés után, még kicsit nedves bőrre kenem fel egész testre és hagyom felszívódni. Tömény krém, mégis hamar beszívódik, nem marad utána ragacsos érzés a bőrömön. Leginkább a lábszáramon vagyok hálás érte: rendszeres használatával, már egyáltalán nem hasonlít a kiszáradt, szikes, megrepedezett talajra. Selymes tapintású és puhább lett tőle a bőröm. A kézápolóm is ugyanez. Kár, hogy csak elvétve lehet találni, de jó tudni, hogy Müllerben van. Köszönet az infóért nemesanita-nak. Ötcsillagos krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

nemesanita

2012. november 23.

Kedvesemtől kaptam,nagyon finom illata van,csak a Müllerben kapható ez a fajta,szerintem a Garnier testápolók közül a legfinomabb illatú.A bőröm is pihe-puha tőle.A Neutrogena testápolóival felváltva használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

pottpanni

2012. november 21.

Én nagyon szeretem, viszonylag sűrű állagú, de gyorsan felszívódik. Nekem száraz bőröm van, télen viszket és hámlik, eddig nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 21.

cobie

2012. október 22.

Átlagos testápoló. Az illata jó, de az igazán száraz bőrrel nem tud mit kezdeni. Repedezett bőrre különösen nem ajánlom, mert kicsit csípi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 22.

Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.